Střelba v Hrušovanech u Brna

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Uživatelský avatar
Gregory
Příspěvky: 100

Příspěvek#1 » pát 4. led 2019, 10:24

Máte někdo více informací než je na novinkách? Jedná se prý o legálního držitele.

https://www.novinky.cz/krimi/493493-na- ... aneni.html



iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#2 » pát 4. led 2019, 10:34

Legálně držená střelná zbraň je i perkusní či křesadlová předovka.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#3 » pát 4. led 2019, 10:38

Tak údajně se tam poprali opilci a podle toho co jsem slyšel, jde o dost pochybný dům. Pořád se tam prý "něco mele". A jestli se jednalo o legálního držitele mi z toho článku nebylo až tak jasné. Třeba se z toho vyklube zase nelegál.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#4 » pát 4. led 2019, 10:39

Aha, tak píšou "legálně". Jsem si nevšiml. Pak to je pitomec.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#5 » pát 4. led 2019, 14:37

A nutná obrana už je zrušená ? Máte nějak podezřele rychle jasno, kdo je pitomec ....

Uživatelský avatar
Din
Příspěvky: 128

Příspěvek#6 » sob 5. led 2019, 00:12

Ono při současné obvyklé přitroublosti a prodejnosti novinářských pisálků nelze věřit hámotinám, co často namastí do svých zpráv a relevantní informace je nezajímají... Až pokud bude zveřejněn výsledek policejního vyšetřování, máme šanci se dozvědět, co se tam opravdu stalo... Ale jestli v tom jede nějaký blb s legálně drženou zbraní, bude to další záminka pro pomatené pacifistické sluníčkáře k podpoře odzbrojení masy zákonů dbalých občanů...

Uživatelský avatar
pirda
Příspěvky: 66

Příspěvek#7 » sob 5. led 2019, 00:18

Mám takový dojem,že nastal čas honu na legální zbraně.Jde o podporu evropské směrnice na omezování.Takže každá zprávička?byť jen s náznakem ,,legální,,je vodou na jejich mlýn.Ale je to jen názor ,,jednoho,,člověka co má rád zbraně.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#8 » sob 5. led 2019, 09:15

Není třeba zůstávat u dojmů. Stačí vyhledat a sečíst zprávy o útocích a poraněních s použitím střelné zbraně od vyhlášení protizbraňového tažení Uhnije a za stejnou dobu předtím a bude jasno



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#9 » sob 5. led 2019, 14:10

Zajímavé info z diskuze na IDěsu, samozřejmě agentura JPP, ale i tak - "Jedná se o bývalou ubytovnu pro Kubánské soudruhy, kterou koupil romský podnikatel, a pronajímá zde byty největší spodině okresu Brno-venkov, drogová závislost, a alkoholismus jsou u zdejších obyvatel standart, jakékoliv závěry jsou naprosto předčasné, poněvadž i s různými exekutory, a vymahači se tam netrhnou dveře, klidně mohlo jít o roztržku mezi zákazníkem a uživatelem různých těch látek.;-)"
Navíc nikdo nebyl ani střelenej. https://www.idnes.cz/brno/zpravy/strelb ... CtYped8EQI

Hlavně by se měli omezit tady ti pitomci a blbci, že. Já mám taky "E" na obranu mimo jiné před podobným materiálem.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#10 » sob 5. led 2019, 14:38

Dobré zprávy. :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů