Sousedi slyšeli střelbu v cizím bytě

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#1 » ned 26. kvě 2019, 10:32

Ahoj,

vnik zásahovky do bytu, ze kterého sousedi slyšeli střelbu, muž v bytě je nechtěl pustit do vnitř, odvedli ho jako zločince,
ale žádnou zbraň nenašli. Muž skončil na psychiatrii.

více info zde:
https://www.blesk.cz/clanek/regiony-pra ... usede.html

Co Vy na to?



hugofalfar
Příspěvky: 317

Příspěvek#2 » ned 26. kvě 2019, 11:05

Taky důvod, proč si do paneláku nekupovat domácí kino - zvlášť když mám rád válečný filmy :-)



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#3 » ned 26. kvě 2019, 11:53

Nevím, co ho vedlo k tomu neotevřít, za bílého dne, kdy se může i podívat kukátkem a z okna, že venku stojí fakt benga.



iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#4 » ned 26. kvě 2019, 12:22

Nejspíš ani nezvonili, rovnou rozmlátili dveře. Jinak by jím nejspíš otevřel.

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#5 » ned 26. kvě 2019, 12:28

Hezký, jak snadno odvařit souseda... Nikdo sousedům nedokáže, že nic neslyšeli, že. A od kdy zásahovka klepe? Té pohádce s hlídkou moc nevěřím...



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#6 » ned 26. kvě 2019, 12:50

Jeden z duvodu, proc se nechlubim s tim, ze mam doma trezor plnej kveru a zasadne je nosim v neutralnich obalech...pak minimalizuju moznost, ze az budu mit nekdy nahlas pustenyho Terminatora, tak si to naka babka s hlavou vymytou od loboTomia v baraku spoji s tim, ze me na chodbe videla s puskou a jako spravna PS VB zavola benga



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#7 » ned 26. kvě 2019, 12:51

@iloveguns, gogan: V klidu borci, sousedů má byt vždycky víc, takže se to dá případně ověřit.
Na mě poslali sousedi taky policajty, protože si syn v pokojíku hrál v noci s baterkou, a mysleli si, že v jinak zhaslém bytě jsou zloději. Taky zvonili, prokázal jsem, že jsem nájemce a pohoda. Nevím, proč by nemohli za zády se zásahovkou nejdřív zazvonit.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#8 » ned 26. kvě 2019, 13:10

Jj, se zásahovkou za zády slušně zazvonili, řekli: Dobrý den, podle sousedů se u vás střílelo, můžete nás pustit dovnitř? A on odpověděl: Máte povolení k prohlídce? Ne? Tak to bohužel nemůžu. Načež mu tam vtrhla zásahovka, spoutala ho a odvezla do blázince...
Hmm, pěkný a teď ještě tu o Karkulce, prosím.
Docela by mě zajímaly skutečný podrobnosti a ne třesky, blesky, plesky.

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#9 » ned 26. kvě 2019, 13:13

rumburak18: No protože by si koledovali o jednu přes dveře a princip zásahovky je překvapení. No, baterka a nahlášená střelba je rozdíl... jinak já se těm policajtům nedivím, robitý dveře lepší jak střela v játrech, ale už nechápu proč ho odvezli a strčili do šašku.



iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#10 » ned 26. kvě 2019, 13:21

"Vám se pane nějak nelíbí, že jsme vás bezdůvodně přepadli, rozmlátili vám dveře a přeházeli všechno v bytě? No, tak pěkně půjdete do blázince"..

Tam už na něj nějakou diagnózu najdou nebo vyrobí, takže jeho stížnosti budou znevěrohodněné a průser bude zameten...

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#11 » ned 26. kvě 2019, 13:38

iloveguns: jj tyhle metody pamatuju, ale defacto těm policajtům nic jiného nezbývalo, než ten kvartýr profilcovat... to by neměl být ani tak jejich průser, pokud by se chovali jak lidi, prostě se omluvili a předali kontakt pro uplatnění škod... To jak ho táhnou spoutanýho je dle mě přes čáru a opravdu svádí k výkladu s vyráběním diagnóz.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#12 » ned 26. kvě 2019, 13:58

Oznamovatel byl urcite duchodce nebo clovek co se mu chtel pomstit, to ze neotevrel/nepustil je jeho problem...



iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#13 » ned 26. kvě 2019, 14:40

Tak mne napadla jistá souvislost s fórem "Výstřel doma".... Co takový výstřel doma může způsobit, pokud máte blbého souseda. Zde k výstřelu ani nedošlo...

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#14 » ned 26. kvě 2019, 16:25

Int1m1thy píše:Oznamovatel byl urcite duchodce nebo clovek co se mu chtel pomstit, to ze neotevrel/nepustil je jeho problem...

Četls vůbec o čem se bavíme? Fak zásahovka klepe a žádá o vpuštění? A proč ho pak, když nic nenašli, vedou polonahýho v poutech?

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#15 » ned 26. kvě 2019, 16:40

Cetl si ten clanek? Udajne nejdriv zadala o vstup hlidka, a stat se vevnitr mohlo cokoliv asi tak...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů