Ozbrojený muž se zabarikádoval v bytě

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


Střelec
Příspěvky: 706

Příspěvek#31 » pát 30. srp 2019, 07:08

To jsme se asi nepochopili. Neříkám, že policie to nemá prověřit, jen, že v takovém případě má ztíženou práci na rozdíl od toho, kdyby to měl normálně legálně.vgj
Příspěvky: 479

Příspěvek#32 » pát 30. srp 2019, 07:47

Policie ale dlouhou zbraň (nelegální) zadržela. S tím že ona paní udávala, že vyhrožoval jednou černou brokovnicí. Takže teoreticky užití nelegální zbraně nehrozí. To že je to rapl celkově je asi policii fuk. Ono stačí pokud bude trošku správně schizofrenní, s policajty bude komunikovat klidně, rupne mu jen před rodinou kterou by nejraději zmasakroval. Oproti tomu, jeho exmanželka mohla na policii přijít vytočená v režimu vzteklé furie.
Občas mi přijde, že by policisté potřebovali více psychologické průpravy.rumburak18
Příspěvky: 707

Příspěvek#33 » pát 30. srp 2019, 07:51

Zadržela, ale z článku vypývá, že až na nejméně druhé oznámení (kdy už bylo vyhoržováno smrtí).

Uživatelský avatar
Tardis
Příspěvky: 136

Příspěvek#34 » pát 30. srp 2019, 09:34

Ono je to složitý. Kdysi tady byli sousedi, co na sebe jen řvali, hlavně před vejplatou, když došly retka. Když už došel nacamranej a řval, že ji zabije, tak jsme zavolali PČR, přijeli, řekli, že se vlastně nic nestalo, odvezli ho, sepsali to a za hodinu byl doma. Po týdnu opět, takže se to celé opakovalo a nakonec ona, že podá trestní oznámení, protože ji profackoval. Chvíli byl klid, pak TO stáhla, protože je to vlastně chudák a za pár dní jsem měl ukopnutý zrcátko a ona ten den přestala zdravit (náhoda?) i když do té doby ona bez něj byla úplně v pohodě. Pak tam řvali zase, to už jsme jen zesílili TV a pak se odebrali zase o dům dál. Naštěstí. Tím chci říct, že kde je přesná pravda nevím, ale že Policie nekoná/nemůže konat je věc druhá.
Člověk je pak akorát víc rozpolcen, jestli teda v nouzi někomu pomoct, nebo fakt jen zavřít okno, zesílit tu televizi a čekat, jestli někoho z baráku vynesou v pytli, protože se prostě obrátí proti němu. A jelikož policajti šli zvonit rovnou podle jména na nás, tak jim bylo jasný, kdo byl ten "práskač" :Dbitkar
Příspěvky: 199

Příspěvek#35 » pát 30. srp 2019, 11:31

Pokud zena o tom vedela, tak pravdepodobne vedela kde ta zbran aspon ramcove je. Takze ve spolupraci s tou pani by pcr urcite zbran nasla, kdyby chtela. Uz bylo v minulosti nekolik pripadu, kdy jim nekdo hlasil magora a cajti misto skutku krcili rameny (sam to znam, myslej si neco o doytcnym a nechce se jim to resit, moc prace) a pak doslo k nestesti.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti