Střelba na Frýdecko-Místecku...

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#46 » stř 6. lis 2013, 20:04

jo, dost indicií tomu nasvědčuje. pochopitelně znát aspoň iniciály toho magora nebo celé jméno, případně číslo zbraně by pomohlo. ale i tak to dost odpovídá.
ještě že s ní nestřílel, mrzelo by mě o to víc, že jsem ji prodal. i když by to asi stejně nic nezměnilo, arzenál měl i tak slušný.

Uživatelský avatar
Lachtan
Příspěvky: 22

Příspěvek#47 » stř 6. lis 2013, 20:52

Tak ono s tímhle "arzenálem" je velice pravděpodobné, že se jedná o člověka, který má ve zbraních opravdu zálibu a tudíž by mě spíše překvapilo, kdyby naopak nebyl aktivním přispěvatelem na některém zbraňovém fóru/fórech.

Jinými slovy, já předpokládám, že se jedná o někoho koho "známe" - minimálně podle nicku u jeho příspěvků...



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#48 » stř 6. lis 2013, 21:15

Missak píše:znát aspoň iniciály toho magora
Ondřej D. (31)

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#49 » stř 6. lis 2013, 21:16

no nevím, zda sem nebo jinam chodil, možná že později ano. ale nákup zprostředkovával jeho kámoš a na jiném foru, tenkrát nechodil ani sem, ani k "sousedům".

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#50 » stř 6. lis 2013, 21:17

Patrik píše:
Missak píše:znát aspoň iniciály toho magora
Ondřej D. (31)


no tak to už je na 99% :evil:



fíša
Příspěvky: 247

Příspěvek#51 » stř 6. lis 2013, 21:23

to lachtan
To ale vůbec nemusí být pravda. Já když jsem se přihlašoval na tohle fórum, tak jsem měl v "ŠUPLÍKU" 4 pistole a jednu dlouhou, a druhou dlouhou na cestě. Teprve až jsem si pořídil druhou, narazil jsem na toto fórum a zjistil, že jsem si požádal blbě o CZ 858 - na sport.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#52 » stř 6. lis 2013, 21:27

Čau Missaku, co naděláš, to nemohl nikdo vědět. Teď volala dcera, že je ještě před rokem učil chemii.

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#53 » stř 6. lis 2013, 21:33

Jasně, vím, že by to na nic nemělo vliv. Jen jsem rád, že ji neměl sebou. Spíš jsem to bral jako souhru náhod. Nevidět tu fotku, tak by mě to ani nenapadlo.

Uživatelský avatar
Lachtan
Příspěvky: 22

Příspěvek#54 » stř 6. lis 2013, 22:08

2 fíša - já netvrdím, že tady (nebo na jiném fóru) musel zákonitě být, pouze mi to přijde hodně pravděpodobné.
Jestli přispíval, či byl pouze čtenář...



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#55 » čtv 7. lis 2013, 00:05

Každopádně, je to veliká škoda, že byl vlastníkem ZP. Mám takový dojem, že čím víc mám zbraní, tak tím jsem mírumilovnější. Jsem odpůrce zhovadilích filmů zejména na TV ZNova ! Moje rodina má ze mě srandu, že když se v TV střílí, tryská krev a všude se válí nábojnice, já odcházím si číst něco o zbraních ? Asi jsem divný, ale násilí v TV mně opravdu nebere ! Možná ale, že mě může opravdu v kouli taky někdy prdnout, ale to nevím ani já, ani psycholog !

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#56 » čtv 7. lis 2013, 07:33

Rupnout v kouli může každýmu, s tím nikdo nic nenadělá. Když máš v tu chvíli po ruce zbraň, napácháš mnohem víc škody, zmáčknout spoušť je mnohem snazší než někoho umlátit, uškrtit nebo přejet tankem. Takových případů by při zákazu zbraní asi ubylo (v ČR tedy cca 2 zachráněné životy za rok), ovšem výrazně by přibylo jiných případů (ovšem méně medializovaných). Zakazovači ovšem vidí jen tu první půlku, teady že učitel by nejspíš nezastřelil babičku, dědečka a vnučku, nevidí ty desítky případů, kdy se lidé se zbraní ubránili (většinou aniž by vystřelili)...
Británie nám budiž odstrašujícím příkladem, a tamní zakazovači, místo aby uznali chybu, zakázali nože (načež přibylo pobodaných :evil: )..

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#57 » čtv 7. lis 2013, 08:05

Tak zdá se, že začíná mediální masáž :evil: :
Výstřižek_idnes_2013-11-07.JPG

Nemáte někdo originál?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



jinda voyer
Příspěvky: 418

Příspěvek#58 » čtv 7. lis 2013, 08:22

To mělo být v tištěné verzi včerejšího vydání toho bulváru? Zkusím se večer podívat...chodí nám to domů...tak to snad najdu.

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#59 » čtv 7. lis 2013, 09:04

Vyšlo to dnes, dá se to stáhnout v aplikaci pro ipad nebo iphone.

Jinak v diskusi pod článkem na idnes (zde: http://ostrava.idnes.cz/diskuse.aspx?id ... zpravy_jog) mají nejvíce plusů docela rozumné příspěvky.
Osobní pochvalu ovšem uděluji autorovi tohoto příspěvku:
Výstřižek_idnes-diskuse_2013-11-07.JPG

Asi to s lidmi ještě není tak zlé.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



jinda voyer
Příspěvky: 418

Příspěvek#60 » čtv 7. lis 2013, 09:17

Tak kdopak ze zdejších kolegů se jmenuje Daniel Tomek :lol: ;) :?:

EDIT: Tak pokud je to dnešní vydání, to budu mít doma určitě, neb je tam dneska TV program ;) Takže pokud to sem někdo nedá dřív, zkusím se toho zmocnit a zítra to v práci naskenovat a nějak sem umístit... :ugeek:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti