zbraně jen do rukou profesionálů ... MP Praha

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


Matt_CZE
Příspěvky: 101

Příspěvek#76 » čtv 21. srp 2014, 17:26

Ano, přesně to. Naše MP je útvar naprosto stejný. Rozdávání pokut pozdě v noci na přeplněném parkovišti a měření rychlosti tam, kde je jistota výběru je naprosto normální. Ale že se otočili ma podpatku a radsi ignorovali volání o pomoc slečny, do které se pustil její přítel je asi moc i na mě. K čemu takový útvar je, když jsme do frajera museli skočit my s kamarádem - obyčejní občani a čekat na příjezd PČR ??

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#77 » čtv 21. srp 2014, 18:43

Přátelé se většinou do svých přátel nepouští. To jen na okraj.

Co se článku týká, podle mě to nikoho neuráží, a už vůbec ne řadové MP. Autor se akorát posmívá té reklamě. Jsou tu zkrátka určité služby, které reklamu nepotřebují, protože i bez ní mají zajištěn stálý přísun zákazníků. :) Pokud jde o vybírání nesmyslných pokut, na to tu máme jiné experty. U MP je to jako u PČR. Jsou tam lidé, kteří opravdu chtějí pomáhat a potom ti, které by normální soudný člověk nezaměstnal ani u bezpečnostní agentury.



Matt_CZE
Příspěvky: 101

Příspěvek#78 » čtv 21. srp 2014, 21:13

Máš samozřejmě naprostou pravdu, bylo to spíš označení člověka, abych nemusel psát nějaký pán na ulici.
Co se tyče mp, tak máš ve výsledku taky pravdu. Blbce najdeš všude. Je jedno, co to je za zaměstnaní. Výsměch MP mimochodem najdeš v odkaze, který se v tom článku nachází.



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#79 » pát 22. srp 2014, 07:26

Pánové,nic proti vám - ale pokud Vám napřipadá urážlivé nazváním strážníků MP ,,bandou ozbrojených šimpanzů,, je mi vás líto..... Je docela možné,že vás - držitele zbraní podobný rozumbrada nazve jindy třeba ,,bandou ozbrojených orgánů,, :lol: Jistě souhlasím,že blbci se najdou v každém povolání,v každém seskupení lidí......

Uživatelský avatar
dagobert
Příspěvky: 146

Příspěvek#80 » pát 22. srp 2014, 09:24

Ano, je to urážka. Ovšem něco jiného je, jestli mám cítit s uraženým a souhlasit s tím, že se cítí být uražen neprávem. MP, se kterou jsem se setkal já, by se měla především zamyslet sama nad sebou, proč asi obyčejný člověk má chuť je takhle označit. A zabukařením na bezpečných místech silnic, botičkováním a jinou šikanou slušných lidí a zároveň neplnění účelu, za kterým byla vytvořena, tedy udržování pořádku a ochrana občanů, kdy se např. MP zavře na služebně, i když vidí, jak cikáni tlučou na ulici kolemjdoucí, tím si opravdu nemůže vysloužit nic jiného než urážky od člověka, který je donucen je platit.



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#81 » pát 22. srp 2014, 10:38

Kolektivní vina,tak se tomu říkalo.....V každém povolání, seskupení, společnosti se vyskytují lidé,kteří se chovají někdy nestandartně...Myslíš si snad,že je tomu jinak ? Jsou špatní lékaři, špatní učitelé, špatní řemeslníci...Tak budem na všechny ostatní plivat a nadávat jim ? Většinou platí - zloděj nejvíc křičí ,chyťte zloděje, :o .....Pokud se nemýlím,jde o selhání jednotlivců ! A ten zbytek ? Jistě,je snažší je urážet...A jestli je vyžadování dodržování běžných norem šikana ....?? Chápu tedy správně,že když řidič je přistižen např. na úseku s 30 km rychlostí jede jako prase 100 km,tak je to šikanování !!!!! Jak by jsi reagoval,kdyby např.takové hovado zabilo někoho z tvých blízkých ...

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#82 » pát 22. srp 2014, 10:50

No jo, jenže ono je to trochu jako s cik... padon, romy. Každý zná nějakého slušného a poctivého, ale každý taky má nějakou negativní zkušenost (a těch obvykle mnohem víc). To se PR články dost dobře napravit nedá.
Šikanou se samozřejmě nerozumí postih za 100vku na 30ce. Ale mnohem víc je takových, kteří zaplatili za 55 na 50ce těsně před koncem obce, kde nikoho neohrozili. A to už imho šikanou dost zavání...

...Kdybych byl admin, dávno jsem to zamknul



icewolf
Příspěvky: 59

Příspěvek#83 » pát 22. srp 2014, 11:42

Tak než to zamknou, vlastní zkušenost s Pražským městapem - Jižní spojka směr P9 - 01.47 hod, sobota, absolutně prázdá vozovka, jel jsem tam sám, chodcům vstup zakázán, chodníky tam nejsou .. a chtěli pokutu za 85km/h ... a blicí smajlík tu není ... tomu říkám buzerace, šikana a zneužití pravomoci ...



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#84 » pát 22. srp 2014, 12:07

icewolf - a jaká je v tomto úseku nejvyší povolená rychlost ? Z naměřené rychlosti se odečítají vždy 3 km !! (pro objektivnost měření,je to přeci jen technika,a rovněž jsou radary pravidelně kalibrovány....) Takže slušně řečeno jsi lhář,protože jsi jel nejméně 88 km/hod. Samozřejmě,Tebe zrovna změřili a tak je to šikana, buzerace, zneužití pravomoci... Ubohé !!!
Naposledy upravil(a) ianraider dne pát 22. srp 2014, 12:13, celkem upraveno 1 x.



icewolf
Příspěvky: 59

Příspěvek#85 » pát 22. srp 2014, 12:12

Ano, je tam 80, ale na tříproudé vozovce, kde jsem byl sám ? Proč je nikdo nevidí měřit rychlost u škol a na nepřehledných úsecích ? Protože tam jedou všichni opatrně, protože tam hrozí nějaké nebezpečí a nevybrali by normou daný počet pokut. Mimochodem v tom úseku kde mne změřili je úsekový radar, který měří průměrnou rychlost v daném úseku a o překročení průměrné rychlosti se v zákonech nic nepíše, jen o maximální povolené.



Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#86 » pát 22. srp 2014, 12:16

To není selhání jednotlivců, ale systémová chyba. MP jsou běžně zřizovány za účelem plnění městského rozpočtu pokutami, ten kdo jí velí pak také s těmi penězi hospodaří a přesně podle toho vypadá její činnost. Dále je běžný klientelismus, whitelisty osob blízkých radnici, pražská kauza Kotrouš není zdaleka výjimečná. S kvalitou strážníků to také není žádná sláva, navíc ještě vymýšlejí změnu, aby nemuseli mít ani maturitu. Co se týče PČR a pokutového byznysu, není to o nic lepší - naposled jsem narazil na slušnýho policajta a ten se mi prakticky omlouval, že je tam posílaj měřit, protože se tam hodně vybere. Včera radar na Rokycanské v Plzni, bezpečnější cestu aby člověk pohledal.

88 km/h na Jižní spojce, to je fakt hrůza...není to tak dlouho, co tam byla povolená stovka.



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#87 » pát 22. srp 2014, 12:22

Plácáš nesmysly.Prostě jsi jel rychle a změřili Tě. Taková křivda... Určitě v nočních hodinách měřit u škol je výborný a inteligentní nápad...Úseky,kde MP měří musí schválit PČR !! A proč to tak asi je ? Podle Tebe měli dělat jako by nic a ještě Tě případně pochválit,že se nezdržuješ :lol:



icewolf
Příspěvky: 59

Příspěvek#88 » pát 22. srp 2014, 12:30

Ano, neříkám, že jsem nejel rychle, neříkal jsem, kolik jsem jel, ty sji mne nazval lhářem, jen jsem sdělil za jakou rychlost jsem byl pokutován, tedy, za jakou rychlost chtěli pokutu, co dostali si asi rozumní odvodí a zastánci městapa, kteří je hájí tak, jako kdyby byli z jejich řad a nebo mezi nimi měli svého sexuálního partnera(neříkám zda muže či ženu) si můžou třeba plakat v koutku. Pro mne je to zcela zbytečná parta NĚČEHO, vlastně ničeho, co by si v soukromém byznysu nevydělalo ani na polévku z bublin.A bohužel přitom znám i jejich příslušníky, kteří jsou úplně normální. Celý ten systém je špatně.
Omlouvám se adminům, že jsem se nechal unést a táhnul vlákno čím dál tím víc OT.
Naposledy upravil(a) icewolf dne pát 22. srp 2014, 12:37, celkem upraveno 1 x.



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#89 » pát 22. srp 2014, 12:33

Pupak - znáš pohádku Tři vlasy děda vševěda ? Sloužil jsi u MP že ji hodnotíš ? Zajímali by mě Tvé přednosti a ,,kvality,, :lol: Máš jich zřejmě na rozdávání, tolik,že si můžeš otevřít s nimi obchod :lol: :lol:



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#90 » pát 22. srp 2014, 12:40

Něco jsi porušil,a věděl jsi to a přišla zřejmě sankce,s tím ovšem musíš počítat. Co takhle přeročení rychlosti v cizině ? Třeba Němeco,Rakousko... Zkus to,vysvětli jim,že když je volná silnice,i pokud je tam omezení můžeš jet jak uznáš :lol: Ano,systém není v pořádku,ale lidi dole za to nemohou...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů