Střelba ve Vysokém Mýtě

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


Ravkar
Příspěvky: 122

Příspěvek#46 » pon 22. pro 2014, 20:52

Marinakus: drobná procesní připomínka: policejní orgán trestní stíhání zastavit nemůže. Patrně jsi měl na mysli odložení věci ještě před zahájením. Máš pravdu, že to by byla hloupost.

Odesláno z mého HUAWEI P7-L10 pomocí Tapatalk



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#47 » pon 22. pro 2014, 23:32

Zdá se, že bulvární a účelově zaujaté zpravodajství primy se pokouší trumfnout ještě silnějším mediálním průjmem deník. (http://chrudimsky.denik.cz/zlociny-a-so ... -l5sd.html , http://pardubicky.denik.cz/zlociny-a-so ... 41221.html)

Cituji:
"Šílený strážník na diskotéce málem povraždil celou rodinu
Obětí šíleného strážníka zdejší městské policie, který v neděli v noci ve svém volnu v amoku začal střílet na ochranku zdejší diskotéky, je 23letý syn známého kameramana televize Prima Radek."

Aha, takže známý známého patrně infiltroval i tento plátek, a proto je třeba kydat hnůj.


Co mě však zaujalo dále je připomenutí případu expolicisty Jungmanna:
"Ve východních Čechách není tento případ, kdy policista ve svém volnu zabil člověka, první. V květnu roku 2008 policista státní policie Jiří Jungman zastřelil v opilosti v Trutnově člověka soukromou legálně drženou zbraní. Muž na místě zemřel. Pražský vrchní soud jej v červnu 2013 poslal na šest let do vězení, když výrazně zpřísnil verdikt královéhradeckého krajského soudu, který mu v prosinci 2012 vyměřil dvouletý podmíněný trest. Místo za ublížení na zdraví z omluvitelné pohnutky ho potrestal za zabití ze strachu nebo úleku."

Jaksi zapomněli zmínit, že v jeho případě došlo k opětovnému odsouzení navzdory výtkám ÚS a nyní by se mělo čekat na rozhodnutí o druhé ústavní stížnosti.



lekar.t
Příspěvky: 202

Příspěvek#48 » pon 22. pro 2014, 23:50

Při pohledu na pana strážníka který není 50kg podvyživená uniforma,
nevím jak 42 leteho v kondici mohli ohrozit 25 a 23 letý a kde byl strážníkův bratr?



Piggy
Příspěvky: 1878

Příspěvek#49 » úte 23. pro 2014, 10:55

lekar.t píše:Při pohledu na pana strážníka který není 50kg podvyživená uniforma,
nevím jak 42 leteho v kondici mohli ohrozit 25 a 23 letý a kde byl strážníkův bratr?
1. Snadno.
2. On má bratra? No to bude asi taky pěknej lump.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#50 » úte 23. pro 2014, 16:16

http://m.domaci.eurozpravy.cz/zivot/109 ... -do-vazby/
Takže vazba. Obvinění není z vraždy, ale pokusu.



HonzaLBC
Příspěvky: 558

Příspěvek#51 » úte 23. pro 2014, 16:22

Podle svědka byl minimálně jeden z nich opilý.

Takže jeden ze tří a nepíšou který, že by byl nakonec ten střílející strážník střízlivý? Nebo už oficiálně někde napsali, že měl tolik a tolik v krvi nebo nulu?



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#52 » úte 23. pro 2014, 16:32

graver píše:http://m.domaci.eurozpravy.cz/zivot/109654-straznik-ktery-strilel-ve-vysokem-myte-putuje-do-vazby/
Takže vazba. Obvinění není z vraždy, ale pokusu.

Čti to celé a nebuď jak novináři: Pokusu o dvojnásobnou vraždu. Tak je to celé...

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#53 » úte 23. pro 2014, 16:48

Já jsem to četl celé a vím, že z pokusu o *dvojnásobnou* vraždu. Ten pokus jsem zmínil proto, že původně byla řeč o vraždě. V každém případě díky za upřesnění, ale ujetých příměrů mě prosím ušetři - k tématu to nic nepřidá. Díky.



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#54 » úte 23. pro 2014, 18:18

Informace matlaj novináři. Od Tebe to vnímám jako nepřesnost, což může být zavádějící. Proto jsem to upřesnil. V dalším s Tebou souhlasím.



Ravkar
Příspěvky: 122

Příspěvek#55 » úte 23. pro 2014, 18:55

Popravdě řečeno, užité právní kvalifikaci pramálo rozumím, škoda, že si nemůžu přečíst zahajovačku.

Odesláno z mého HUAWEI P7-L10 pomocí Tapatalk



garf
Příspěvky: 170

Příspěvek#56 » úte 23. pro 2014, 19:22

...nikdo by neměl nosit zbraň ,když není ve službě ...resumé a poslední slovo z komentáře ke cause prostřednictvím dnešních tele zpráv ftv prima ,
jestli někdo něco ,tak prima mě začíná "bavit" čím dál více ...



garf
Příspěvky: 170

Příspěvek#57 » úte 23. pro 2014, 19:59

takže dle Primy - třetí bráška bouchač byl také poblíž střelby , jen nebyl postřelen -asi seznal ,že jeho útok- již nebude bez následků pro něj , zatím se to jeví, jako férovka tři z "ochranky"na jednoho,a přiznal varovný výstřel , o kterém si společně mysleli ,že je z plynovky, a po kterém chtěli bratři zadržet "narušitele" jejich diskotéky -150m od provozovny ....
Darwinova cena za přínos lidskému genofondu ,patří VMdiscosecuritybrothers,otec kameraman = milovníkům bojových sportů , myslím ,že tou společnou fotkou" boxerů"= milovníků bojových sportů - uveřejněnou v souvislosti s causou , si udělali nepřehlédnutelné renomé hodných chlapců, ať už to dopadne jakkoliv ...
mé oči od r.86 viděly hodně mrtvých ,od r. 94se ZP jsem něco zažil , věřte de vo howno -nejste v tom VY , a za uplynulý víkend zamřelo na silnicích 9 lidí , čas od času se daří i nedaří i střelcům,
tak klidné svátky ,chladnou hlavu, a nesedejte mediím na lep-např kontroly prodeje a zabíjení vánočních kaprů ...



garf
Příspěvky: 170

Příspěvek#58 » úte 23. pro 2014, 20:28

nejstaršímu z bratrů to patří, mladší je mrtev a zároveň barman , a další je ochranka , táta to jistí na Primě ,co je na tom složitýho , ochranka sou všichni a taky jim to patří, tatík je vychoval čestně ,jak sme v televizi právě slyšeli ...
nemusí na to být analytik FBI , natož Einstein, informace jsou a je jich dostatek , spolu se záměrnými desinformacemi typu střelen zezadu do hlavy mu ještě přes zakrvácený obličej kolenem vykopl pistoli z ruky pak se zhroutil a zemřel viz včerejší tv prima , teď už je to jinak ....
čekat a dusit ve šťávě i pan kameraman se ukec - volal mi syn ,že tu po nás střílej po 5ti minutách sem volal zpět a syn byl mrtev , tak když po mě střílej honím někoho ozbrojeného abych ho zadržel ? cancy , sami se zamotávaj

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4574

Příspěvek#59 » úte 23. pro 2014, 20:34

máš zřejmě alespoň částečně osobní znalost....?



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#60 » úte 23. pro 2014, 21:23

Bydlíme pár desítek metrů od zmiňované diskotéky a sami nic bližšího nevíme, takže bych všechny informace, pokud nejsou od důvěryhodného očitého svědka, bral hooodně s rezervou.

Co se týče té noci, tak střelbu nikdo z rodiny neslyšel, neb diskotéka dělala jako obvykle děsnej bordel. Brácha se o víkendech stěhuje na spaní na druhou stranu baráku, pač i přes zavřený okna není schopnej se vyspat. Podnik samotný má dost nepěknou pověst a o majiteli se tu povídají dlouhodobě různé pohádky.

Co chvíli se objevují "zaručené" informace ke střelbě a scénář střelby se už změnil tolikrát, že by se to dalo natočit jako seriál. Dokud nebudou shromážděny všechny důkazy a výpovědi, tak opravdu nemá smysl bádat nad tím, co se tam stalo. Howgh.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů