Střelba v hospodě v Uherském Brodě 24.2.2015

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


Lucas96
Příspěvky: 58

Příspěvek#181 » sob 28. úno 2015, 00:36

Každá mince má vždy dvě strany podle mě to není na 100% ani tak jak říkají svědci, ale určitě si taky nemyslím že by jsme měli policistům tleskat jak to perfektně a precizně zvládnuli tím, že venku ve vestách čekali na posily a perfektně konzervovali střelce v budově a tím zachránily další životy.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#182 » sob 28. úno 2015, 00:38

ace curly
Toto fórum má být hlavně o zbraních a věcech s nimi souvisejících. Nevim proč si to pleteš s názorovým fórem novinek.cz.



robokop
Příspěvky: 198

Příspěvek#183 » sob 28. úno 2015, 01:03

Vážený georgu, přečetl jsem si odkaz a je mi jedno, kdo za to může, jestli systém nebo ten policajt, co se pos...., hlavní je, že ti, co si platíme z daní, nás neochránili. I když je to kuva jejich práce. tečka. Možná mohli někoho zachránit, ale zbaběle utekli.
Vím tedy, že se musíme chránit sami.



markus
Příspěvky: 33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#184 » sob 28. úno 2015, 01:21

Carloss píše:Poldi taky platěj daně... Stejně, jako kdokoli jiný

:-D:-D:-D
Nobelova cena za ekonomii je tvoje. Stačí zvýšit platy státním zaměstnancům, ti více odvedou na daních ... kde udělali soudruzi z Řecka chybu?

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2518

Příspěvek#185 » sob 28. úno 2015, 07:18

robokop píše:Vážený georgu, přečetl jsem si odkaz a je mi jedno, kdo za to může, jestli systém nebo ten policajt, co se pos...., hlavní je, že ti, co si platíme z daní, nás neochránili. I když je to kuva jejich práce. tečka. Možná mohli někoho zachránit, ale zbaběle utekli.
Vím tedy, že se musíme chránit sami.


Ok tak se seber, jdi k polcajtum a uvidíme jak se zachováš ty. :cry:



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#186 » sob 28. úno 2015, 07:28

Proboha proberte se!!! Si myslíte, že st. zaměstnanci nemplatěj daně???? Heh... no teď teda zírám... že si tohle může někdo myslet...

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1572

Příspěvek#187 » sob 28. úno 2015, 07:43

Kroťte vášně a držte se tématu!

Uživatelský avatar
ace curly
Příspěvky: 275

Příspěvek#188 » sob 28. úno 2015, 09:17

A z čeho myslíš, že ty daně odvádí ? Ze své hrubé mzdy, že jo ? A kdopak jim přispívá na mzdu ? Hádej, máš několik milionů pokusů.
Komu tím prospějete, že budete hájit ty, kteří měli pomoci a nepomohli. Ti přece přežili, protože pomáhali a chránili a tak to má být, tak je to správné. Naivně jsem si myslel, že mají chránit nás. Takže vše bylo v pořádku a příště si to zopakujeme ? Ti lidi v hospodě čas ani náladu na takové kecy neměli.
Nebudeme tu polemizovat o tom, jaký je bordel u policie. Mám kamarády u této firmy, kteří to chtějí dělat poctivě a vím z jakými se potýkají problémy. Ale co je komu do toho ? Tam kde se má jednat, se nemá kecat. A to co předvedl ten Zlínský generální admirál, to nemá obdoby. On má ještě tu drzost, po tom všem žvanit, že vše proběhlo správně. Už se proberte a podívejte se pravdě do očí, oni neudělali pro ty lidi vůbec nic. Museli si pomoci sami a ten krypl se nakonec vypnul sám. Bohužel až ho v klidu nechali navýšit skore.
To už jsou dneska všichni chlapi bez koulí a budou radši všechno okecávat ? Když jde o život, tak vše ostatní musí jít stranou. Můj syn studuje Fakultu bezpečnostního managamentu policejní akademie a nikdy bych mu neodpustil, kdyby se takhle zachoval. Možná bych se podělal strachy, ale nemohl bych to jen tak nechat být. Co bych si o sobě pomyslel zítra ? A jak bych mohl žít s tím, co si o mě pomyslí ostatní. To už jsme opravdu tak daleko s tou posraností ?

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#189 » sob 28. úno 2015, 09:34

Pánové protože vlna emocí a vzájemného napadání OPĚT překračuje míru slušnosti kterou tu chceme tolerovat, buď se v dalších příspěvcích budete držet faktů a vyvarujete se výmyslů a vzájemného napadání a nebo padne pár banánů a vlákno zamknu. :x O slušnost a zdrženlivost Vás žádal admin už na první straně vlákna.



markus
Příspěvky: 33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#190 » sob 28. úno 2015, 10:08

Carloss píše:Si myslíte, že st. zaměstnanci nemplatěj daně????
Vrací část peněz, na které se složili ostatni, kteří nepracují pro stát. Můžete tomu říkat daně, ale jiní na ně opravdu museli vydělat.

Přestože máš pravdu, vysloužil sis napomenutí. Je mi líto.

Sided



markus
Příspěvky: 33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#191 » sob 28. úno 2015, 10:10

A když to vezmeme do důsledků, tak tam nechali umřít své zaměstnavatele, kteří si policii platí. A práce u policie není povinná.

Uživatelský avatar
ace curly
Příspěvky: 275

Příspěvek#192 » sob 28. úno 2015, 10:46

Přesně tak.
Minulost už nezměníme, je ale potřeba se z toho poučit ať máme příště lepší šanci. Tak tady se každý musí odprostit od uražené vlastní ješitnosti a dokázat, že nejsme žádní hlupáci a i navzdory zažitým postupům, dokážeme s tím něco udělat. To platí jak pro občany, tak především pro zaplacené státní orgány.

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#193 » sob 28. úno 2015, 13:13

Událost byla tragická, je naivní myslet,že jim lze zabránit, ani zákazem zbraní, ani hypotetickým zlikvidováním všech palných či střelných zbraní. Kdo něco takového chce udělat, udělá to. Má všechny výhody na své straně.

Je ale stejně naivní si myslet (jako např. kolegas ace curly), že když platím daně, mám zajištěno právo na 100% "služby" státu...

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#194 » sob 28. úno 2015, 15:21

Panove obhajci I odpurci policejniho zakroku... Nehadejte se... Je totiz uplne jedno, jestli meli nebo nemeli jit...
Dulezity je jedno ponauceni... Za verzi, ze "nemeli jit" se stavi I vedeni policie a z toho plyne dusledek "az se stane totez, zase nikdo nepujde". Zduraznuji, ze ted vubec neresim, jestli je to dobre nebo neni !!!
Resim to ponauceni z toho: "az se do podobny situace kdokliv z nas dostane (pokud nebude ozbrojen), je treba jednat IHNED A AKTIVNE, neco na utocnika hodit, mozna zkusit prastit, odlakat pozornost a zmizet - cekani na policii nic nevyresi - policie proste nezasahne driv nez za hodinu. Kdo v teto situaci bude ozbrojen, bude mit proste jen o jednu moznost obrany vic."

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#195 » sob 28. úno 2015, 17:00

No jasně ,že se vedení policie bude stavět za verzi"že jít neměli (když nešli)" pokud by se postavilo vedení za tu druhou možnost,muselo by ty poldy povyhazovat.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti