"Poprava" ??? v Sokolově

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


midlos
Příspěvky: 100

Příspěvek#1 » úte 30. bře 2010, 12:16

http://www.novinky.cz/krimi/196215-ridi ... ulici.html

V Sokolově se dopoledne střílelo v ulici Švabinského. Podle policie došlo ke střelbě mezi dvěma muži. Na místě zůstal jeden z nich mrtvý. Policie případ vyšetřuje. Podle svědka byl střelcem řidič technických služeb, který muže na ulici doslova "popravil".
„Policisté na místě zadrželi pravděpodobného pachatele, rovněž zajistili střelnou zbraň,“ řekla Právu policejní mluvčí Andrea Kávová.
Podle svědka události řidič nákladního vozu technických služeb po předchozí hádce přímo na ulici vytáhl z kabiny auta pistoli a chladnokrevně muže šesti ranami zastřelil. "Byla to poprava," řekl svědek, jenž událost viděl z okna.

Opravdu jsem zvědav, jak se tohle vyvine dál. Jestli měl střelec zbraň legálně, nebo ne.
Každopádně mi běhá mráz po zádech při pomyšlení, že při háddce na parkovišti u Kauflandu, mne někdo "nakrmí" půlkou zásobníku.

EDIT : Oprava překlepu
Naposledy upravil(a) midlos dne pon 27. pro 2010, 22:05, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
pufik
Příspěvky: 166

Příspěvek#2 » úte 30. bře 2010, 12:57

To zas bude kecu ze kdyby byly povinne psychotesty tak by se to MOZNA nestalo...



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#3 » úte 30. bře 2010, 14:45

Krycí povolání - popelář.

Podle informací Blesk.cz se zřejmě jednalo o vyřizování účtů mezi místní zločineckou mafií. Policie podle vyjádření tiskové mluvčí totožnost obou mužů zná a obvinění může padnout během několika málo hodin.

Uživatelský avatar
jakde
Příspěvky: 140

Příspěvek#4 » úte 30. bře 2010, 15:59

... a jak se dalo čekat, na diskuzích pod články už padají perly. Např. "To je tím, že si může každý koupit pistoli, stačí se naučit připitomělé otázky na ZP. Za chvíli to zde bude šílené, jako v USA. V Británii už střelné zbraně prakticky zakázali a tak to má být." na tyden.cz :roll:



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#5 » úte 30. bře 2010, 19:16

V TV NOVA říkali: že oba pracují pro vymáhačské firmy a lezli si do zelí, s tím, že ten mrtvý již jednou s kumpány toho střelce napadli a zmlátili basebalovými pálkami.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů