Dva kohouti na hnoji, jeden ozbrojen...

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Jirka-t

Příspěvek#1 » úte 14. čer 2016, 07:57

Našel jsem toto, je to starší, tak se to tu třeba už objevilo, ale nenašel jsem to tu. Podle komentářů pod videem ostrá zbraň...

Neřekl bych, že půjde o nutné "použití" zbraně. Ale rád se nechám poučit. Každopádně doufám, že podobných majitelů ZP je co nejméně.

https://www.youtube.com/watch?v=LW_ALpdYiiA

JardaB

Příspěvek#2 » úte 14. čer 2016, 08:10

Jen technicka, ten s tim teleskopem byl snad taky ozbrojen... Jen spatna volba zbrane.
Jinak souhlas, magori oba a jeste dat video na net, to uz chce hodne vylizanou palici...

Jirka-t

Příspěvek#3 » úte 14. čer 2016, 08:27

Tak ono stačí mrknout na ostatní videa autora a obrázek si lze udělat velice snadno...

sunny-x

Příspěvek#4 » úte 14. čer 2016, 08:38

Kdo jezdí pravidelně delší trasy, tak ví, že je to někdy o nervy... taky je mám někdy na pochodu... hlavně na dušičky (to raději nevyjíždím) :-)
Včera se mi stalo něco podobného. Klučina (odhadem 20 let) jel mimo obec 60, normálně jsem ho dojel 90kou a protože jsem neviděl do zatáčky, tak jsem se na něj pověsil (cca 5m) a za zatáčkou začal předjížděť. Celu dobu na mě ukazoval fakáče... nechápal jsem. Když jsem ho předjel, tak jsem si všimnul, že tal má stejně starou spolujezdkyňi..... do teď nechápu o co mu šlo ??? Asi blázen.

kolombo

Příspěvek#5 » úte 14. čer 2016, 09:10

Z toho popisu předjíždění je jasné, že by jsi měl jít na psychotesty :-D

Pokud fakt nezvládáš stres z řízení, tak máš problém ty a ne ten. co jede pomaleji.

sunny-x

Příspěvek#6 » úte 14. čer 2016, 09:23

KOLOMBO: Tak to se na mě nezlob, ale mimo obec jet 60 je podle mě brždění provozu. Nikdo na cestě nebyl, jen my dva a ten co jel 60 na mě ukazoval fakáče. Zkus si to přečíst ještě jednou a pomaleji.

marinakus

Příspěvek#7 » úte 14. čer 2016, 09:35

Ridic mimo jine nesmi omezovat plynulost provozu zejmena bezduvodne pomalou jizdou. Dalsi posunky typu "vyliz si" take moc vhodne nejsou.

kolombo

Příspěvek#8 » úte 14. čer 2016, 09:36

Co je 60 km/v hodině podle Tebe není relevantní. A o bezdůvodnosti nerozhoduje nevyrovnaný řidič zadního vozidla.

Ty víš, jak dlouho měl řidičák ? Jestli to auto nemělo nějaký problém ? Jestli nevezl něco, s čím se musí pomalu ?

Tady to máš rovnou ze zákona:
Rychlost jízdy musí řidič přizpůsobit zejména svým schopnostem, vlastnostem vozidla a nákladu, předpokládanému stavebnímu a dopravně technickému stavu pozemní komunikace, její kategorii a třídě, povětrnostním podmínkám a jiným okolnostem, které je možno předvídat; smí jet jen takovou rychlostí, aby byl schopen zastavit vozidlo na vzdálenost, na kterou má rozhled.

JardaB

Příspěvek#9 » úte 14. čer 2016, 09:38

No na me nekdo ukazovat fakace, tak me to sice k akci nevyprovokuje ale nas... budu dost.

kolombo

Příspěvek#10 » úte 14. čer 2016, 09:44

Kdybych měl ukazovat fakáče na každého b..... co si myslí, že je Fitipaldi, tak nedělám nic jiného. Třeba oblíbené odbočování z předjíždění, to je opravdu magorovina, obzvláště když všichni jedeme cca 90 ...

Silnice jsou plné magorů, co se nemohou dočkat, až budou stát v koloně, až se někde jiný magor vymele.

Mimochodem, to video mi nepřijde jako rerálná situace, ale jako fake ...

franta599

Příspěvek#11 » úte 14. čer 2016, 09:45

mimochodem tohle je nahrany ....

jirka87

Příspěvek#12 » úte 14. čer 2016, 09:47

Kolombo ... Hele uznej jednu věc. Pokud neumím, musím řídit tak, abych neohrožoval, i jako začátečník. S pistolí taky nebudeš chodit na střelnici, když nebudeš vědět, jak se s tím zachází. Auto je taky zbraň. K té technické závadě, případně převozu skla apod. souhlas...Občas taky vezu něco takovýho, ale mačkám se doprava a umožňuju předjetí = neukazuju fakáče ! Dnešní "motoristi" (řidiči to nejsou) se dělí na několik málo skupin, kdy jedny z hlavních jsou například -

- chronický dobytkové - dojezd na kruháč 60km/h až na čáru - štěstí pokud zastaví, to už ale já brzdím dávno taky, protože mám oprávněně dojem, že to do mě pustí a ještě na mě gestikuluje a dá se odezírat z úst něco o pohlavních orgánech.

- chroničtí telefonisti - ti pro změnu dojíždí na kruháč a až po nájezdu autem na kruháč čumí, jestli zleva něco jede. Často také gestikulace o tom, že debil jsi ty

- chroničtí zpomalovači - ve městě typicky do 40km/h maximálně - to mě sere dost.

- lepiči - prostě za tebou visí, ale předjíždět nebude. Velmi častý výskyt na trase Hradec Králové - Mohelnice. Nakukují jak debilové a při otevřeném úseku i půl kilometru stejně nejede

Já posledních 5 let jezdil okolo 60 000Km/ročně, teď už méně, ale tak jako tak mi stále někdo nedává přednost, stále někdo zastavuje na dobře značené křižovatce, kde je on na hlavní a mlátí do volantu, že mi dává přednost a já nejedu (osobák vs. osobák)

Pohybuju se na silnici osobákem, dodávkou, náklaďákem s návěsem i na motorce - aktivně všechny skupiny ŘP kromě "D"

Až si někdo zkusí opravdu všechny tyhle věci, pochopil by možná, jak se chovat.

Silně OT, tedy končím, ale toto mě nadzvedlo, protože většina lidí řídí jako magoři a ne ožralých, ale zfetovaných za volantem je čím dál víc. Bohužel, ale je to tak.

kolombo

Příspěvek#13 » úte 14. čer 2016, 09:53

Já bych si docela rád poslech i názor toho předjížděného :-D

Jirka87: Tak, alespoň, že se mnou souhlasíš, že na silnici je to samý magor ...

sunny-x

Příspěvek#14 » úte 14. čer 2016, 09:55

Mě to teda nenasralo, spíše jsem se divil "wo co go" ?

Upřesnění pro KOLOMBA: Silnice je v luxusním stavu, byla to mírná zatáčka (kde se dá jet bezpečně i 130) ,ale jsou tam stromy (na vnitřní straně), a protože vím, že se tam jezdí běžně 90 (je to mimo obec) v obou směrech, tak jsem se do předjíždění nepouštěl, jelikož vím, že za zatáčkou je dlouhá rovinka. Doryčný co jel 60 na mě hned co jsem ho dojel začal ukazovat fakáče a jel co nejblíže středové čáry.

Pokud budu mít já problémy s autem, nebo to nebudu umět, pojedu středem pruhu (nebo u krajnice) a nebudu na lidi co mě dojedou ukazovat fakáče. Znova si to zkus přečíst a ještě pomaleji a raději 2x.

silnice je tady: https://www.google.cz/maps/@49.5544282, ... 6656?hl=cs

franta599

Příspěvek#15 » úte 14. čer 2016, 09:55

chroničtí zpomalovači ? to me zase sere že nekoho sere tohle ja si po meste jezdim bežne 40 mimo mesto si jedu vyjiždkove 70-80 nebudu jezdit na hranici horní povolene rychlosti protože nekdo chce byt v praci o 2 minuty dřiv (samozrejme nebranim předjetí)

Zpět na