Lupič si na 74letou stařenku nepřišel,

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


franta73
Příspěvky: 29

Příspěvek#1 » pát 6. led 2017, 22:40




beda
Příspěvky: 236

Příspěvek#2 » pát 6. led 2017, 23:04

výborný jsou komentáře pod článkem
"To je tim, ze v Texasu nemaji EU. To by se pani mohla branit tak akorat smetakem a jeste kratkym."
a nebo věcně správný
"ještě, že se to nestalo v Česku. To by čelila obvinění z nepřiměřené obrany a pokusu o vraždu. V případě, že by zloděj byl tmavé pleti přibylo by obvinění z rasistického útoku."

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#3 » pát 6. led 2017, 23:19


Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 994

Příspěvek#4 » sob 7. led 2017, 13:21

Mně se na tom líbí to, že po něm bez rizika pálila hlava nehlava a to i když byl vetřelec na útěku aniž by se musela následně bát toho, že snad byl k ní zády. "Můj dům - můj hrad" je správný postoj a kdo mi tam vleze, tak by to prostě měl odnést, protože příště, pokud uteče, může jinak vlézt k někomu jinému. Proč má obránce, často rozespalý, zmatený a vyděšený začít uvažovat o tom, v jaké pozici je vhodné na vetřelce vystřelit? Co když se ten zády otočený vetřelec, který je na útěku, najednou otočí zpět čelem k napadeném a než ten zareaguje, tak po něm vetřelec vystřelí a zabije ho???!!!



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#5 » sob 7. led 2017, 23:09

Já taky nějak nechápu, proč jako furt někomu záleží na tzv. lidskejch právech kdejakýho šmejda.
Lidí je na světě zbytečně moc a těhle vůbec nesmyslně moc, tak co jako?
Čím jsem starší, tím hůř to snáším... odprásknout, zahodit někde na poli a jestli to někomu stojí za to, tak ať to vyšetřujou.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#6 » sob 7. led 2017, 23:26

Takovej nazor je malo hejtfrí :mrgreen: :wtf:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů