Centrem Londýna otřásl teror. Útočník zabil čtyři lidi, dvacet zranil

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Uživatelský avatar
rumcajs_tr
Příspěvky: 121

Příspěvek#1 » stř 22. bře 2017, 19:14

http://zpravy.idnes.cz/strelba-britanie ... anicni_ert

... a přitom by stačil jeden člověk s legálně drženou zbraní k zastavení útočníka ...



glock69
Příspěvky: 184

Příspěvek#2 » stř 22. bře 2017, 20:20

Kde vzal v Londýně dlouhý nůž? Není zakázaný? Jak to, že nedodržoval zákon?

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#3 » stř 22. bře 2017, 20:20

Z toho co píšou je jasné, že zbraň neměla ani první zasahující policie ...



Apep
Příspěvky: 93

Příspěvek#4 » stř 22. bře 2017, 20:27

Běžní "bobíci" ve VB zbraně nenosí, když je potřeba tak si volají ozbrojenou hlídku v autě. U parlamentu u vstupu ozbrojená policie byla, ale ti co chodili kolem baráku holt mají smůlu. Ono u nich i v rámci policie je dostat se ke střelné zbrani celkem těžké.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#5 » stř 22. bře 2017, 20:31

Pouze relevantní informace prosím, na plky máte "hospodu"

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#6 » stř 22. bře 2017, 21:06

Ach jo.. :( Do Paříže se nepodíváme, ale myslel jsem ,že aspoň UK bych potomkům ukázal...

Ale teď otázka - pokud by stát měl mít monopol na násilí a předáním civilistům přiznává selhání (nebudu Pelikána jmenovat), tak co je tohle? Stát neselhal? :(



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#7 » stř 22. bře 2017, 22:20

Nejnebezpečnější zbraň v rukou člověka je auto, nikoliv zbraně !



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#8 » stř 22. bře 2017, 23:25

"ČT: EU prý chystá jednotnou akci ohledně útoku v Londýně.
Příští týden bude schůzka všech ministrů."
Můžeme si tipnout, co ten mozkovej trus(t) zase vymyslí za chujovinu.
Když Pámbu dá, tak to jenom ostře odsoudí, chytnou se za ruce a pod dohledem několika tisíc členů speciálních jednotek se projdou evakuovanou částí města.



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#9 » stř 22. bře 2017, 23:32

SansLogique: ty ... dik, ted jsem se zas po dlouhy dobe poradne zasmal nad tim evakuovanym mestem .... ja vim k smichu to neni...



Jakuza87
Příspěvky: 102

Příspěvek#10 » čtv 23. bře 2017, 07:17




Joab
Příspěvky: 65

Příspěvek#11 » čtv 23. bře 2017, 07:38

Neni nad serijozni zdroje. Viz treba ten popisek, jak chvali utok muslimu na konferenci o islamu:D

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#12 » čtv 23. bře 2017, 07:44

Co čekat od Londýnstánu... Už z r.2016... Jinak řečeno - zvykněte si...

blb.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



jack-3d
Příspěvky: 155

Příspěvek#13 » čtv 23. bře 2017, 12:09

Trochu se zarážím na touto fotkou: http://www.expres.cz/foto.aspx?r=dx-zpr ... 115564.jpg

Všichni se starají, jen muslimka si píše SMS. A přitom stačilo, aby se jenom naklonila nad jednu z těch obětí, trochu se zašklebila a hned by byla za hrdinku číslo jedna. Média tentokrát ne a ne najít muslimského hrdinu, kterého by mohli velebit nad zbytkem pomáhajících bezvěrců.

Každopádně učekávám tvrdou avšak politicky koretní rétoriku politiků schovávajících se za ozbrojenou ochrankou. Jediný, kdo se částečně nechová pokrytecky je muslimský starosta Sadiq Khan, který narovinu říká, že do velkým měst terorizmus patří. Holt zvykejte(me) si.



hackerjack
Příspěvky: 357

Příspěvek#14 » čtv 23. bře 2017, 12:38

Jo, jo, Sadiq Khan je dobrej magor. Muslim, který podporuje homosexuály a tvrdí, že teror patří k vekoměstu. Kdybych žil v Londýně, tak by mi asi dost vadilo, že mám takového starostu.
Svět je plnej magorů, zvláště v poslední době. Dnes ráno na rádiu Bayern2 četli z německého tisku a podle nějakého pisálka prý za tenhle útok může frustrace toho útočníka z Brexitu.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#15 » čtv 23. bře 2017, 12:51

Já na vyjádření muslimáckýho starosty nic špatnýho nevidím, hlavně proto, že to je prostě pravda. V těch jejich multikulti městech to tak prostě je a bude.
Navíc je to vyjádření prej asi půl roku starý.
Furt je mi to milejší než debilní slinty jiných politiků typu "my to zvládneme", "nedáme se zastrašit", "černí bílí, spojme síly" atd., každej nechť si doplní dle libosti.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů