Brno - strelba na namesti Svornosti

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#16 » sob 3. lis 2018, 19:27

Přečetl jsem si materíály na odkazu a zejména: https://e-petice.cz/petitions/petice-za-provedeni-zasadnich-zmen-ve-fungovani-zs-nam-svornosti-brno.html je fakt síla. I kdyby byla pravda jen deset procent zmiňovaného mé dítě by do takové školy nadále nedocházelo.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#17 » sob 3. lis 2018, 20:44

Jezekif: ani moje a asi bych sepsal taky takovou petici...



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#18 » pon 5. lis 2018, 15:16

Objevily se nejake nove informace ohledne toho pripadu? Podle vseho pripravne rizeni jiz probiha, bylo uz neco vypusteno na verejnost?



pravdaostrelbebrno
Příspěvky: 5

Příspěvek#19 » stř 7. lis 2018, 16:17

Dobrý den, teď se bude připravovat obžaloba. Takže v nejbližších měsících (než bude soud) nelze nic očekávat.



expres
Příspěvky: 604

Příspěvek#20 » čtv 8. lis 2018, 09:03

Dodam k petici.
Sice je to drahne let co jsem ZS opustil, ale prijde mi to hodne jako blud. Vchod byl temer vzdy z boku. Hlavni vchod se za nas pouzival vetsinou jako odchod a ne vchod. Za me na nas ucitelka kricela kdyz se delal "bordel". Mohl jsem si i u nektere vybrat zda facku, nebo poznamku.. Vzpominam si ze pri jedne zmince doma, me ucitelka dala facku, jsem dostal druhou doma. Stezovat si na co? Zlobil jsem s dalsima. Do dnes to nepovazuji za neco co mi nejak ublizilo. Ale chapu dnesni svet - kazde dite rodice je budouci preziden USA a je potreba vse resit diplomatickou diskuzi proc je takovej spratek :) Nedej boze i na nej kricet. O tom jak se tam uci, lepe receno kvalita neposoudim. Jen dodam ze reditel Slama byl jeden z mala kantoru co jsem ve skole zazil vice nez ferovej. Dale jako jeden z mala se o skolu opravdu staral - okna,nova telocvicna, oprava skoly a co vic budovani noveho telecvikoveho vybaveni venkovniho. Shrnuto, neni tam jako reditel takovou dobu a obliben v okoli pro nic za nic. Petice je hystericka a komentare od autora nize uz jen dokresluji jeho rozpolozeni. Porad se divim co vse je mozne. Ps. kdyz vam reknou ze prezuvky maji byt v satne, nebo v sacku na vesaku a jsem bordelar zahodim je kam chci, hold skonci v kosi. Taky jsem to jednou absolvoval. Ujma? Ano, dodrzoval jsem pravidla skoly a nekomplikoval zivot asi uklizeckam..

V pripade moc OT, omluva a prosim smazat. Nemam rad pomluvu nesmyslnou.

Výše uvedené skutečně patří spíš do diskuse pod peticí - a je tam toho víc. Radím tuto linii dále nerozvíjet, je to skutečně OT. Peggy

Ke strelbe jen ze udajne slo o problemoveho cloveka ze sidliste. Tak to dopada kdyz si hral na hrdinu s kverem. Nechapu co ho vedlo k tomu tasit na ucitele, mel kdyz volat PCR ze se mu neco nezda. Ne ho ohrozovat na zivote zbrani.

Uživatelský avatar
LukynZ
Příspěvky: 243

Příspěvek#21 » čtv 8. lis 2018, 12:44

Hm tohle je jasný pokus o vraždu. Tím "přes hubu" to mělo skončit. Pokud to byl problémový človek, co všem tam jen nadával, tak to asi i potřeboval jak prase drbání.

Na druhou stranu, nechoval se tak právě proto, že měl zbraň? Že by bez ní byl jen poloviční a myslel si, že s ní se může chovat jako mistr světa a nic se mu nestane? Trenér se nezalekl, ale chladná hlava chyběla....



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#22 » čtv 8. lis 2018, 17:13

No, až na to, že ten "otec" tu zbraň tahal, až když na něj naběhl onen trenér, tak to asi dost těžko bude tahat mobil a volat PČR. Střílel do vzduchu až kus od školy, pak se rozhodl, že do toho trenéra střílet nebude, ten ho dostihl, zmlátil a až se "otec" válel "vyřazen" na zemi, tak na něj trenér 2x vystřelil.
Na vedlejším fóru je dokonce vyfocená nějaká zpráva, která toto popisuje z nálezu nábojnic atd.



expres
Příspěvky: 604

Příspěvek#23 » čtv 8. lis 2018, 20:45

Nebudu obhajovat strelce, ale dost to zjednodusujes.
Slusne receno to byl problemovej clovek. Nasilim si vynucoval vstup do skoly. Zakaz tam zrejme je ze si nikdo nevezme na triko nehlidane deti ve vstupni hale. Urazel zenske zamestnance a choval se k nim jak hulvat, na ty si troufl hrdina. Tady se rika: na kazdou svini, nekde ceka reznik. To ze mu ukazoval zbran je dalsi jeho blbost. Bud teda mel strilet, nebo to vyridit jako chlap, zvlast po tom co tam predvadel. Dle uteku a jak dopadl nemel ani na jedno. Proc vsak po nem na zemi ucitel strilel nechapu...to je uplne mimo. Zkratove jednani, sok, msta...



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#24 » čtv 8. lis 2018, 21:56

Zkrat v šoku, a protože to byl střelecký laik, taky neznalost, kde končí nutná obrana, eventuelně zda ze země zvedl pistoli nebo plynovku.



kolemjdoucí
Příspěvky: 810

Příspěvek#25 » pát 9. lis 2018, 11:47

Bohužel zde, stejně jako při střelbě ve Vysokém Mýtě, není možno sympatizovat ani s jednou stranou.



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#26 » pát 9. lis 2018, 14:47

Jj, víme hovno, jeden lže v televizi, druhý zase mlčí, sem tam prosákne nějaká jedna paní povídala, že ten druhý byl problémový (kdyby asi byl, tak už dávno ztratil spolehlivost), ale pro otravné báby na vrátnicích je problémový kdokoliv, co chce něco víc než je ona sama schopna.
Pro mne je jednoznačná informace, že trenér nehorázně lhal v televizi, z toho textu od státní zástupkyně je to zcela jasné. A navíc ještě prej má nějakou poruchu, která vyplynula z policií nařízeného vyšetření.
Normální je sympatizovat se otcem, protože je jeden z našich, do takové situace se může dostat kdokoliv z nás. A nedát právě na informace JPP, protože divní či problémoví jsme i my, co se nám (ještě) nic nestalo, ale prostě jen kvůli tomu, že máme zbraně. A problémový mohu také být, když si budu 3x po sobě stěžovat, že někdo otevřel někde pozdě, že není tam to a ono apod. Jestli tam došlo k nějakému "většímu" problému, tak měli volat pčr. Nevolali, evidentně to tedy žádný problém nebyl a nic se nestalo, tudíž problémový být nemohl. A jestli tedy nevolali a nechali problém vystupňovat a k řešení použili psychicky nestabilního jedince, tak potom potěš koště ...



pravdaostrelbebrno
Příspěvky: 5

Příspěvek#27 » pát 9. lis 2018, 16:27

expres: až na vás někdo fyzicky silnější poběží se zaťatými pěstmi a bude vás chtít umlátit, budete stát na místě a zkusíte vyřešit domluvou? A ta problémovost vychází z jednoho jediného incidentu - hádky, kterou vrátná psychicky neunesla, a trenérovi lhala, že jí bylo vyhrožováno...
Ještě jednou polopatě: otec přijde se synem ke škole - trenér bez varování útočí - otec utíká směrem od školy - otec střílí varovné výstřely - trenér je agresivnější - otce zmlátí a 2x vystřelí.
Ještě jednou děkujeme všem rozumným lidem za podporu.
Naposledy upravil(a) pravdaostrelbebrno dne pát 9. lis 2018, 16:30, celkem upraveno 2 x.



pravdaostrelbebrno
Příspěvky: 5

Příspěvek#28 » pát 9. lis 2018, 16:29




JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#29 » pát 9. lis 2018, 18:29

No to je asi o tom zakladnim pravidlu, ze zbran taham az v okamziku, kdy musim nekoho opravdu zastřelit.



expres
Příspěvky: 604

Příspěvek#30 » pát 9. lis 2018, 18:45

Podivej, hulakat sproste na zensky a urazet je neni uplne bezny chovani. Dozadovat se hlidani ditete v aule kde nema co delat je blbost. Ze nekde musim cekat venku nez mi otevrou preci nema koncit nadavanim, zvlast kdyz se dozaduji neceho nac nemam pravo. Dale kdyz se takto budu chovat, musim ocekavat ze se tam muze objevit 2 metrova almara. Treba manzel dotcene co pro to nebude mit pochopeni. Dle me to je ukazkova zbabelost od borce. Hrdina na zenskou, ale jak se ukaze chlap, uz radej ukazuje ze ma kver. Zbran nenosim a kdyz uz nekoho "vysiram", tak se pak celem postavim problemu co si sam vyrobim. Jo sel bych do pestniho souboje, na ferovku, kdyz to nejde jinak. Nemel jsem prudit. To jako vam prijde normalni urazet lidi a pak na ne tahate kver? Jeste to nazivat pravda na Svornosti. Od kud si "petice", ty si tady moc veceru na sidlisti nestravil hadam :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů