Začátek soudu s policisty a řidičem z Plzně

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Georg

Příspěvek#91 » sob 5. led 2019, 20:45

Tak koukám, že se někteří "inteligentní" komentátoři z "hovínek.cz" přesunuli sem. A hned s konspirační teorií a s čísly vycucanými z pr.... ať si každý dosadí dle svého, obhajujíc je nadsázkou. :roll:

Hujer Viktor

Příspěvek#92 » sob 5. led 2019, 21:56

když odvolací soud má podobný názor jak polovina lidí tady, tak jsme najednou na "hovínkách"
nejhorší pro policii je, když si začnou myslet, že pro ně zákony neplatí a nejhorší službu pro polici dělají ti co chování, jako předveli ti dva "policisté" omlouvají.
kdyby skončili oba bez auta a v uniforme strážmistra tak na 3 měsíce a ten druhý na 1/2 roku, tak budu policii obhajovat taky, ale pokud nejsou po takto podařeném zákroku nijak potrestáni a musí se to medializovat a jít k soudu, tak je u policie cosi špatně

Int1m1thy

Příspěvek#93 » sob 5. led 2019, 22:18

cetl jsi vubec proc to krajskej poslal zpatky? Nikde nevidim ze by krajskej mel podobnej nazor jako vy...

milanvpg

Příspěvek#94 » ned 6. led 2019, 07:30

Házet špínu? Myslíš gumoléčba, houpací kůň, inteligent, dement, hysterická dámička a tak?
Reagoval jsem na trzení “svedci rekli, ze k zadnymu napadeni nedoslo”, což tedy pořád v tvém postu nevidím.
Zajímal mě hlavně názor na ty zmínky o střílení, ale asi je lepší a zábavnější dohadovat o existenci nebo neexistenci napadeni a ohrožení neohrožení a urážet ostatní.
A mě už to nebaví, počkám si, jak to dopadne..

Zpět na