Koronavirus a situace v ČR

Diskuse o nestřeleckých událostech všeho druhu
Idahou

Příspěvek#3076 » ned 18. říj 2020, 14:25

Mě je na blití z tý akce v praze... Víc jak 500 lidí a akorát dělaj bordel

Živě na ceskenoviny.cz https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/zive- ... ni/1947189 dementi samozřejmě útočej na policajty, házej petardy a brečej když dostanou slzákem

vvitty

Příspěvek#3077 » ned 18. říj 2020, 15:25

Co cekat od bandy pitomcu...
Jinak kdyz vidim dnesni fotky z Francouzskych velkomest tak se taky vydavaji cestou k promoreni, i kdyz duvody pro demonstraci jsou zcela jine...

Int1m1thy

Příspěvek#3078 » ned 18. říj 2020, 15:36

Ihadou: tak kdyz nemuzes delat bordel na stadionu tak musis nekde jinde, to da prece rozum

ren

Příspěvek#3079 » ned 18. říj 2020, 16:55

Včera jsem byl v Tescu na Opatově, paní pokladní - Nosál. Dnes jsem byl v Lidlu v Průhonicích, mladý pokladní vylepaný na skina - ani se tomu nedalo říct Nosál, spíš Bradáč. Takový osel/kráva na kase když budou nakažení a budou mít roušku na půl žerdi, můžou nakazit pěknou hromadu lidí. U pečiva opět klasika, chlap se v tom hrabal holýma rukama. Alespoň na co sáhl si i vzal.

vvitty

Příspěvek#3080 » ned 18. říj 2020, 17:15

Zlatej Kaufland a jejich prirucni skener s automatickou pokladnou...

Brigadier

Příspěvek#3081 » ned 18. říj 2020, 18:40

Jj, v Kauflandu se dějí věci. Třeba baba lítá z uzenin obsluhovat do syrovýho masa a zpět v jedněch rukavicích. A v uzeninách to samozřejmě bere bez vidličky. To už ten Covid může být procházkou růžovou zahradou proti třeba toxoplazmóze.

vvitty

Příspěvek#3082 » ned 18. říj 2020, 18:58

Brigadier: to je otazkou konkretni prodejny...

genu

Příspěvek#3083 » ned 18. říj 2020, 19:32

Děkuji bezmozkům bez masek ze Staromáku, kteří dnes zbytečně zaměstnali policisty z celé republiky a zbytečně vytížili záchranáře a lékařskou péči.
V kontextu jejich volání, že Covid neexistuje a nehodlají se omezovat, jsem dnes zjistil, že za prvních pouhých 18 dní měsíce října, zemřelo víc lidí, než za posledních 7 měsíců (214 dní).

Brigadier

Příspěvek#3084 » ned 18. říj 2020, 19:35

vvitty: To máš pravdu. Ale poslední dobou se mi zdá, že na to prdí skoro všude...

Arc

Příspěvek#3085 » ned 18. říj 2020, 20:57

Schválne či by títo ľudia čo tvrdia že covid neexistuje podpísali dokument v rámci ktorého sa vzdávajú nároku na zdravotnú starostlivosť spojenú s liečbou covidu ak by to dostali...

MojeTikka

Příspěvek#3086 » ned 18. říj 2020, 21:38

To je zbytecny resit, tam funguje davova hysterie. To je, jako chtit po zelenych magorech, co se privazovali na Sumave ke stromum, at ted jdou platit skody a uklizet lesy sezrane broukem.

Ti lidi nejsou apriori zli, oni jsou jen totalne blbi.

Bohuliby

Příspěvek#3087 » ned 18. říj 2020, 21:58

Jeden z moderátorů si z toho udělal i svojí kampaň na prezidenta republiky.
Prý roušku si nebude dávat, a doufá, že ho zavřou a my ho máme volit ???
Bože, kam jsme to klesli ???? A lidi mu tleskali ???

Bohuliby

Příspěvek#3088 » ned 18. říj 2020, 22:13

Asi když projde kriminálem, bude prezidentem !

Idahou

Příspěvek#3089 » ned 18. říj 2020, 22:21

Když jsem koukal co se děje v murice, tak jsem si říkal, ač nejsem konspirátor, že v tom má určitě prsty někdo ze zahraničí - třeba takovýmu Rusku by se chaos v USA hodil. Když to sleduju u nás, tak si říkám, že lidi jsou prostě jen idioti.

Schválně si spočítáme kolik lidí se mohlo dneska nakazit jen na tý debilní akci - budu počítat maximální čísla, protože je to jednodušší, výsledek si pak vydělte dle svého úsudku.

2000 účastníků + 1000 policajtů = 3000 nakažených (znovu opakuji, počítám maximální hodnoty). Reprodukční číslo je 1,5 (asi), takže teoreticky těch 3000 lidí nakazí dalších 4500 lidí.
Až 7500 nakažených kvůli tomu, že se nějací dementi chtěli jet poprat. Tohle není reálný číslo, protože je asi prakticky nemožný, aby se nakazili všichni.
Tudíž si to teď vydělíme podle libosti a vlastního odhadu (protože lepší "koeficient asi nevymyslíme).

Náklady taky nespočítáme a stejně tak ani dopady typu "nakazilo se tolik a tolik policajtů a zdravotníků".

No a na vážno se zeptám - myslí si někdo, že tahle akce měla jinej účel, než jen dělat bordel?

Osobně jen celej den kroutím hlavou nad lidskou blbostí, ale taky bezohledností, protože i kdybych si myslel, že si to jen vymyslela vláda, tak bych neriskoval, že se mýlím a někoho nakazím...

Hujer Viktor

Příspěvek#3090 » ned 18. říj 2020, 22:37

demonstrace je důsledkem naprosto chaotických opatření vlády
začít rozhánět pokojnou demonstraci je nápad hodný idiota
zahradit únikový cesty je nápad idiota (totalitního idiota co si to pamatuje a nic jinýho neumí)
jo lidi jsou idioti, ale dneska je králem idiotů hamáček. celá akce zbytečně vyhrocená a totálně nezvládnutá

Zpět na