Berlusconi chce v Česku umístit ilegální přistěhovalce

Diskuse o nestřeleckých událostech všeho druhu


Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#1 » čtv 4. čer 2009, 18:01


Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » čtv 4. čer 2009, 20:25

zvláštní jak se všichni ohánějí solidaritou v případě pokud neumějí najít řešení a potřebují pomoc. Ovšm stejně usilovní byli i v případě když blokovali možnost volného pracovního trhu atd. Kázat vodu a pít víno - jak moc případné dnešním politikům bez rozdílu vyznání a státní příslušnosti :(

chce se mi z toho blejt velebnosti :mrgreen:

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » pát 5. čer 2009, 09:54

Zacinam se docela bat - az v Evrope bude valka, tak na 99% vznikne prave z tehle udalosti ...

Uživatelský avatar
Netrefijev
Příspěvky: 144

Příspěvek#4 » pát 5. čer 2009, 10:15

Mno, mít dráty na hranicích není vůbec špatná věc. Nerozumím tomu proč ty k...y nepošlou spátky odkud přišli. Do prdele kde to žijeme že se staráme o lidi kteří nedovoleně překročili hranice.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » pát 5. čer 2009, 10:35

Jenže co s nima chceš dělat? Zpátky je poslat nemůžeš, protože obvykle není kam ani jak. Držet je věčně namačkané v azylových kempech už určitě považuješ za "starání se" a problém to stejně neřeší.
A o "řešení" vystřílením apod. tu nechci ani slyšet.

A hlavně bych připomenul, že problémy dělají většinou až druho- a vícegenerační "imigranti", kteří už jsou ale právoplatnými občany dané země. Ti opravdoví imigranti opravdu často utíkají před hladem, bídou či válkou. To už ale jejich potomci nezažili, tak rebelují jen proti těm, kteří poskytli jejich rodičům azyl, ale "mají se nespravedlivě lépe".
Tady pomůže jen trestat tyhlety "rebelanty", ne brát na ně ohledy jako svébytnou kulturu. Chtěli do Evropy, tak ať se chovaj jako Evropané nebo ať svojí kulturou nikoho neomezují. Bílí, černí, žlutí, zelení, ale hlavně slušní!

Uživatelský avatar
Netrefijev
Příspěvky: 144

Příspěvek#6 » pát 5. čer 2009, 11:18

Co snimi? Nedovolit vstup na pevninu. Loď s ilegálama nepustit do přístavu. To že kapitán vyděláva za jejich převoz, neznamená že je itálie musí přijmout a převzít na svá bedra odpovědnost původního státu. Dále, to že se máme lépe nevděčíme jim ale nám, tak proč jim poskytovat zemi o které ví jen to že se tady můžou mít líp?

Něco jiného by bylo v případě války poskytnou dočasný azyl civilistům. Ale zase říkám poskytnout to znamená z vlastní vůle a okolní státy ti nebudou diktovat že si je můsíš nechyt. Taková situace ale není. Utíkat protože mám hlad a jsem chůdý? Pokud je tomu tak, kde vzali na "lodní lístek" pro kapitána? Určitě je nepřevážejí z vlastního přesvědčení.

Možná je můj názor proti nějakým lidským právům. Začinám mít pocit, že práva "starousedlíků" se pomalu bortí a přijde čas kdy tolerance přesáhne svou mez a zvrhne se v nesnášenlivost otevřené konflikty a nakonec válku....snad se mýlím.

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » pát 5. čer 2009, 13:27

Ilegály bych také lifroval zpátky. Mohou požádat imigraci oficiální (legální) cestou.

Pokud jim bude ilegální imigrace stále tolerována, tak jak je tomu doposud, tak je tu budeme mít za chvíli všechny a potom už budeme v menšině mi starousedlíci. Z čeho je nás několik málo potom bude živit?!!

Když bude ilegály země která je odchytila posílat zpátky, tak budou vědět, že toto pro ně není země zaslíbená a další už to tam zkoušet nebudou.

Tento stále se stupňující pseudohumanismus mě pěkně sere. To tady jako všichni poctiví budeme dřít do roztrhání, platit daně na kdovíco všechno a platit z toho všechnu tu náplavu která nepracuje nebo pracuje ilegálně? Nemám nic proti poskytování humanitární pomoci nebo poskytnutí dočasného! azylu, naopak, ale tohle je přece jenom něco jiného a obrátí se to dříve nebo později proti nám.

Nedivím se italům a zejména francouzům, že už nechtějí další ilegály, mají tam té náplavy už spoustu, ale nechápu, že se neponaučili z toho k čemu to tam dospělo a chtějí zaplavovat dál i zbytek Evropy. No a ten lisabonskej blábol jim k tomu navíc velmi usnadní cestu :blicismajlik:



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#8 » ned 13. pro 2009, 23:53

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... iceji.html
tento smejd a ksindl mel dostat jeste vice,aby stravil alespon pul roku v nemocnici.......

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů