Náboje a zbraně v USA mizí z pultů, lidé se zásobují

Diskuse o nestřeleckých událostech všeho druhu
Uživatelský avatar
Miculas
Příspěvky: 30

Příspěvek#1 » čtv 24. zář 2009, 17:56

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/amerika/clanek.phtml?id=648419

Jestli bysme neměli pro jistotu začít taky.

Při sledování dnešního jednání sněmovny jsem si vzpomněl na 20 let staré heslo:

"Nechme samet sametem, pánové a dámy,
buďto s nima zametem, nebo oni s námi."

Celkem vizionářské... :(



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#2 » pon 12. říj 2009, 02:37

Zdravicko forum jsem nasel nahodou ,no tohle jsou komunisticke blbosti psane na OSN ,jsem v USA 25 let a stale jsem nevidel nedostatek munice a zbrani v obchodech .Jedine co se vyskytlo byl nedostatek pouze 9mm munice do pistoli diky valkam co Pentagon vede a vyroba nestaci zasobovat ,nebot pouze v Iraku zoldaci vypalili 2 miliardy patron a nepocitame dalsi valky . Kdyz nemaji 9 mm patrony na jednom miste v druhem meste a vesnici je urcite maji. Jedine co dnes ohrozuje nakup zbrani tak je to ekonomicka krize podobajici se depresi v nazamestnanosti 17-25 % v nekterych mestech a tak obchody se zbranemi proste krachuji ,nebot populace proste nema penize nazbyt . V tom clanku jsou jenom lzi polopravdy a desinformace . Na druhe strane je pravda ze po zvoleni presidentu totalitniho razeni jde prodej zbrani vzdy nahoru a Clinton svym presidentovanim byl nejlepsi prodejce zbrani v USA . Nicmene dnes je v USA okolo pul miliardy palnych zbrani . Uz 20let bydlim na jihu v Severni Karoline a tady ma kazdy bouchacku a jasne nikdo nema jednu bouchacku ,nebot neni takova vec aby si nekdo koupil pouze jednu bouchacku za zivot.



Němec
Příspěvky: 97

Příspěvek#3 » pon 12. říj 2009, 20:00

No, nedávno se stavila sestřenice ze států se svým kolíkem, tak jsem se mezi řečí dostal na téma zbraně. No a akorát co říkal, že snad občas je problém s .223 a ještě nějakou snad puškovou ráží, jiné neshání, .22 LR je vždy dostatek. Jo a je z Texasu. :?



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#4 » pon 12. říj 2009, 22:56

No, prave americka militaristicka raze .223 do M-16 stejne jako 9mm patrona do pistole ,kazdy zoldak je vyzbrojen temito dvema zbranemi a kdyz se divate na youTube muzete videt jak a proc vyplytvaji tolik patron strelbou nekam do Hindukuse kde si mysli ze jsou islamisti . Je vypocitano ,ze dnes Americani potrebuji 900 000 patron na jednoho zabiteho v Iraku a Afghanistanu coz je znacny pokrok od Vietnamu ,kde spotrebovali 50 000 ran na jednoho zabiteho Vietconga . Islamisti proste vymakali partyzanskou valku diky Sovetum co prave vyzkouseli proti nim . Zde se nemusi nakupovat pouze v obchodu ,ale jsou zde casta gun-shows kde prodavaji bedny militaristicke munice , ti co jsou lenivci si proste nechaji munici nechaji poslat primo od spolecnosti ,musi se ovsem koupit po 1000patronech doruceno vam pred prah na podpis ,problem dnes je ze dnes vetsina lidi nema pohromade dostatek penez na 1000 patron a tak si kupuji krabicky po 20 kusech co nekdy nemusi mit na sklade .

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » pon 12. říj 2009, 22:59

Militaristicke patrony :lol:
Venecek: zjisti, jestli nemaj v Texasu velkej ranc, klidne bych se nechal adoptovat na farmarske prace za stravu a munici :D



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#6 » úte 13. říj 2009, 02:28

Bohuzel vsude na rancich a hlavne v Texasu jsou mista obsazene Mexicany ,jsou to sezonni pracovnici co zde makaji 4-6 mesicu a zbytek roku jedou domu a jejich videt v zemedelstvi plno i v mem okoli Severni karoliny a Virginie . Navic v Texasu je takove horko ,ze stredoevropan by stejne nevydrzel makat na polich to vydrzi pouze Mexicani co se narodili v poustich Mexika !!!!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů