Ozralej spartan v metru

Diskuse o nestřeleckých událostech všeho druhu
Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#1 » pát 4. říj 2013, 16:57

https://www.youtube.com/watch?v=gNLAB0HYjYw#t=331

Policiste zase zadna zajistovaci technika, neni mozny aby tuto individum jim neco delalo pred oblicejem bezpecna zona nikde. Njn strach z vyhazovu je silnejsi nez pud sebezachovy.

Uživatelský avatar
vovec
Příspěvky: 109

Příspěvek#2 » pát 4. říj 2013, 20:49

Tu slepici měli sejmout hned po něm ... co je má co tahat zezadu za ruce omg ...



jinda voyer
Příspěvky: 418

Příspěvek#3 » pát 4. říj 2013, 21:00

Já mám teda o MP ne právě valné mínění, nicméně tohle video je neskutečný :evil: kdyby se to stalo u Teutonů nebo dokonce v USA, tak by chlapec dostal takovou gumoléčbu, že by si to pamatoval do konce života a od soudce ještě flastr za to, že šáhnul na policajta.
A ta holka to samý...navíc šmatala podezřele blízko k místu, kde je u pasu pistole...

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#4 » pát 4. říj 2013, 21:19

a tady dalsi ukazka spatne prace...chtelo to DP i kdyz se tady aspon snazili ale je videt ze nemaji vycvik coz nehazim za vinu jim ale ten smejdum co sedi v kancelarich a skrtaji

http://www.youtube.com/watch?v=T-btqwGWe1g



jinda voyer
Příspěvky: 418

Příspěvek#5 » sob 5. říj 2013, 08:36

:shock: :shock: :shock:

Tos se neměl dávat...to totiž vypadá jako groteska a ne realita :x

Tady je všechno špatně, od začátku do konce :evil: Naprostá anarchie ze strany těch magorů a totální bezmoc a neschopnost od těch měšťáků. Já to říkám pořád, rozpustit je a tu cca pětinu z nich, kteří na to mají, začlenit do PČR. Z té PČR vyházet půlku kancelářskejch krys a místo nich nabrat lidi do terénu.
Šokuje mně, že tihle dva vypadali, že absolutně nevědí, co dělat. Chybí důrazné verbální varování. Nějaký hmaty, chvaty...kde je výcvik? Na co mají pepřák, tonfu, pouta?
Nechají na sebe šahat a pak se rovnou povalit na zem od takové nachcané lůzy :x :?: Přetahujou se tam s nima jak někde na pískovišti...to je fakt neuvěřitelný. Stejně jako v tom předchozím videu...normální schopný policajti by je měli zmlátit na jednu hromadu, klepeta a šup s nima na záchytku...a pak ve zkráceným řízení flastr za napadení policajta. Patřičně to medializovat, policajtům dát pochvalu a až by to proběhlo párkrát, tak by si to spousta dalších hrdinů příště rozmyslelo.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 543
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » sob 5. říj 2013, 08:58

Hele, a co oni ty měšťáci můžou? Snažíš se zpacifikovat výtržníka, kvokaj kolem tebe dvě takový slepice, vybuřujou, ale jak na ni šáhneš, tak začne ječet jak prořezaná a ještě na tebe zavolá státní. Nemaj to kluci městský vůbec jednoduchý.



azavak
Příspěvky: 88

Příspěvek#7 » sob 5. říj 2013, 09:49

Pokud policajti nebudou moct dělat svou práci bez následku a postihu přizdisráču ochráncu práv těch druhych nikoliv našich, bude to pořád jen banda ubohych bezmocnych ubožáku.Byly doby kdy uniforma byla zákon.Bohužel pro nás ostatní, již to tak není.



Biermann
Příspěvky: 121

Příspěvek#8 » sob 5. říj 2013, 12:44

JInda Voyer: Bohužel v našem státě kdyby policajti reagovali důrazněj (obzvlášť měštští), tak se jim taky může stát, že další den budou bez práce. Mediální masírka a TV h@vna si rádi přihřejou polívčičku na tom, že měšťáci ztloukli nebohého fanouška, který jen vyjadřoval svůj politický názor. Bohužel v našem státě je různý póvl ten nejchráněnější druh.



Kublajchán
Příspěvky: 171

Příspěvek#9 » sob 5. říj 2013, 14:27

To druhý video je fakt masakr. Už dávno tam měly cinkat teleskopy o jejich hlavy a ty dotěrný ženský měly dostat aspoň přes hřbet. Ještě že mě k MP nevzali. Stát se toto mě, tak specielně pro mě vytvoří trest smrti :lol:

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » sob 5. říj 2013, 15:21

Klasika, chlapi. Na jedné straně frajeři, kteří přesně vědí, co by dělali na místě těch policajtů, na druhé straně to, kteří vědí, co tak asi policajti dnes můžou dělat. Nic si z toho nedělejte - na jiných fórech to není lepší :roll:
btw: kontrolní otázka - kdo myslíte, že by nejvíc ryčel o policejní brutalitě, kdyby si ti policajti bouchli?

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » sob 5. říj 2013, 15:22

Kublajchán píše:Ještě že mě k MP nevzali

taky to vnímám pozitivně :lol:



jinda voyer
Příspěvky: 418

Příspěvek#12 » sob 5. říj 2013, 18:04

graver píše:Klasika, chlapi. Na jedné straně frajeři, kteří přesně vědí, co by dělali na místě těch policajtů, na druhé straně to, kteří vědí, co tak asi policajti dnes můžou dělat. Nic si z toho nedělejte - na jiných fórech to není lepší :roll:
btw: kontrolní otázka - kdo myslíte, že by nejvíc ryčel o policejní brutalitě, kdyby si ti policajti bouchli?

Já ale neříkám, co bych dělal na místě těch policajtů...dobře vím, že bych policajtem být nemohl, protože bych prvního takovýho magora tak srovnal, že by mně hned zavřeli ;) přesně jak říká Kublaj 8-) To co, jsem napsal, mi připadá jako naprosto logická reakce, která by měla ze strany policie následovat, pokud se někdo chová tak, jako ti nachcaní dacani v těch videích :!: V tomhle případě nemůže být přece ani řeči o nějaké policejní brutalitě...ta vypadá dle mého názoru celkem jinak.
Je to přesně jak píšou Biermann s azavakem...dokud si lůza bude takle dovolovat a policajti je nebudou moct srovnat bez obavy, aby byli druhej den bez práce, lepší to v týhle zemi nebude. Začíná to odshora, kdy si prezident republiky (a ten minulý jakbysmet) vytírá řiť zvyklostmi, platnými zákony, neumí se chovat, dělá ostudu a obludné množství občanů mu tleská. Sami se pak chovají stejně nebo ještě hůře...vědí, že mají práva...ale k povinnostem se už nehlásí.
Ovšem zase na druhou stranu, to co se někdy objevuje v řadách MP, to je taky celkem síla...viz třeba ten, co zalezlej na služebně sledoval na kamerovým systému, jak banda cigánů napadla ten manželskej pár...proto říkám, MP rozpustit posílit PČR o ty nejschopnější z MP :!:

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#13 » sob 5. říj 2013, 21:32

jak jsem psal... moznost vyhazovu je horsi nez pud sebezachovy... :) ja bych hlavne rozpustil GIBS protoze to jsou takovy ....



azavak
Příspěvky: 88

Příspěvek#14 » ned 6. říj 2013, 06:27

JINDRA VOYER- jsem s tebou.Přesně tak jsem to myslel.Na adresu MP mam smíšené pocity ale zase je fakt že tady kde bydlím (ostrava)v okoli mého bydliště nemužu říct křivého slova.Takže k vuli jednomu bych nezatracoval všechny.Čert ví jakej psychickej teror zažívaji od vrchnosti která je připosraná z nařčení rasismu.

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#15 » ned 6. říj 2013, 06:45

Já bych nemohl dělat policajta. Myslím, že ten chlap by v první minutě videa spáchal sebevraždu mou zbraní a ta holka by se mi párkrát praštila o teleskop. :lol:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů