Agresivní soused vs Tornádo

Diskuse o nestřeleckých událostech všeho druhu
Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#16 » ned 10. lis 2013, 15:19

rikam ze nemusi ne ze nebude... jde o to jak je ten jakej jedinec by se dalo rict trenovanej... chodim na allkampf juitsu a nemam na sobe po treninku nikdy nic... i holcina co tam chodi ktera po jakymkolik uchopu mela modriny atd. tak po par mesicich nic ;) ale jestli ma modriny na ramenu tak bych tam taky zasel

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#17 » pon 11. lis 2013, 09:04

Jeden příspěvek (a následné komenty) odmáznut.

Myslím, že jsme tu velmi benevolentní, ale uvědomte si, že rozhořčený komentář, který by byl v pořádu mezi kamarády večer u piva nemusí být zrovna to vhodné pro veřejné internetové fórum, natož nabádání k použití zbraně atd. Díky za pochopení.

Uživatelský avatar
gunslinger
Příspěvky: 31

Příspěvek#18 » pon 11. lis 2013, 09:29

Jo sorry ;-) ale s těma sousedama bych se domluvil aby dosvědčili kdo je problemovej



reddog
Příspěvky: 126

Příspěvek#19 » pon 11. lis 2013, 11:26

Jirka V:
Neco mi tu nesedi. Takze zaklepat tam jdes s peprakem. Jsi tolerantni. Takze uz drive jsi mel naznak toho, ze soused muze byt agresivni? Nebo to bylo poprve? Je mozne, ze tak agresivni byl tentokrat diky alkoholu? Nekdy se v afektu z chlastu lide pohadaji a i porvou. Uz te i napadlo, ze muzes souseda znovu navstivit a promluvit si o tom incidentu? Udelas to? Jasne je, ze se muze vse opet "zvrtnout" ale budes pak mit jistotu, ze tady je neco opravdu spatne. Nebo taky muze soused placnout dlani do sve hlavy a rict ti, ze sam sebe nepoznaval, ze je mu to lito. Ono, nevyrovnane sousedske spory moc na klidu v rodine nepridaji.
No, drzim palec, at vse dopadne dobre nejen po vsechny dny, kdy budete sousedit.


TT tomik



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#20 » pon 11. lis 2013, 14:28

Já bych se taky raději snažil za střízliva dohodnout ještě jednou. Ovšem každá rada drahá. Další věc je ta, že do 22 hod. se to nedá kvalifikovat jako rušení nočního klidu, bohužel.

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#21 » čtv 14. lis 2013, 14:22

Jenže zbytečný nadměrný hluk nesmíš dělat ani přes den.



Jirka.V
Příspěvky: 6

Příspěvek#22 » stř 28. kvě 2014, 19:56

Tak již uplynulo půl roku od chvíle, kdy jsem byl nucen pepřák použít. Vy, kteří jste přispěli do diskuze, si možná matně vzpomenete.
Soused nakonec skutečně trestní oznámení druhý den na policii podal a ta věc postoupila přestupkové komisi, které trvalo onoho půl roku, než vyslechla všechny svědky, mě jakožto obviněného a celou věc uzavřela. Naštěstí svědci (sousedovic kamarád a jejich ženušky) se ve výpovědích neshodli na základních věcech a přestupkové řízení bylo zastaveno, protože nikdo nemohl prokázat, že jsem nejednal v rámci nutné obrany.
Jak již tu bylo řečeno, navštívit neprodleně pohotovost s jakoukoliv modřinou/oděrkou, kdy lékařská zpráva bude jasný důkaz, že vás útočník napadl je velmi dobrý nápad. Dále v případě přítomnosti policie která na místě vyhotovuje úřední záznam, máte právo do něj nahlédnout a trvat na opravě/doplnění skutečností, které si přejete, aby byli zaprotokolovány (to jsem v danou chvíli vůbec netušil).
Na konec jen, že účinek Tornáda je skutečně malinko zpožděn, v případě, že útočník je pod vlivem alkoholu a nejspíše i omamných látek, soused tedy nešel okamžitě do kolen, jak před komisí zarytě tvrdil, ale byl spatřen dezorientovaný a máchajíc kolem sebe rukama na schodišti o patro níže, kde ho dle své výpovědi viděl jeho kamarád s manželkou :D. Každopádně samotné oslnění diodou a zásah látkou do obličeje útočníka v mém případě překvapil a já měl čas utéct, takže za sebe ho můžu doporučit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů