Soukrome komando CEZu

Diskuse o nestřeleckých událostech všeho druhu
Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#1 » stř 3. úno 2010, 00:45


Uživatelský avatar
JiGSSaW
Příspěvky: 179

Příspěvek#2 » čtv 4. úno 2010, 12:10

Me zarazi ze se vsichni divi a vadi jim ze se nekdo trenuje v sebe obrane nebo strelbe zbrani i kdyby si nejaky firma trenovala milion lidi v cemkoli tak na tom neni nic spatneho. Problem zde byl ze se chovali nezakone na miste a vyhrozovali trestnimi oznamenimi atd. .... ach nekdy mi je z tech lidi v diskuzich spatne.

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#3 » čtv 4. úno 2010, 13:42

Dle mě na tom taky není nic.Takový kurz si může dnes objednat a zaplatit každý i občan a nemyslím, že by se to tak zmedializovalo kdyby to byli zaměstnanci né ČEZu ale nějakého živnostníka, nebo s.r.o.



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#4 » pát 5. úno 2010, 01:21

Sebevrazdy na zapadnim okruhu v Plzni a okolo byly v pakarne velmi caste a kdyz se neco takoveho stalo , zelene mozky nas sehnaly dohromady a probiralo se to . Priciny byly vzdy sikana ,buzerace a vlastne to ,ze udelali vojaky z lidi co tam vubec nepatrili ,mozna za mesis ci za dva prestal jsem pocet sebevrazd pocitat, dale mne to nezajimalo .

Dobre kopiruji to muceni zajatcu od Amiku z Pentagonu co jsou stejne valecni zlocinci a hlavne ti co si to vymysli ve svych priruckach jak nakladat s vezni . To bude tahle skupina u vas uplatnovat na chudacich co nemaji penize na elektriku?

Uživatelský avatar
Netrefijev
Příspěvky: 144

Příspěvek#5 » pát 5. úno 2010, 06:40

Já jsem z toho trochu "nervózní". Ne že bych kradl, to né, ale dovedete si představit že by si každá firma udělala takové komando, které by potom po každém zloději vymahali prachy metodou jako je tady: http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy ... nketa-7671.

Navíc by si ktomu přifařili minimálně 500 000 Kč? Cituji ze článku: "ČEZ muži vyměřil k náhradě škodu za tři roky černého odběru ve výši 580 tisíc. Neměl jsem načerno napojený celý dům, jen na některé spotřebiče. Závěr znaleckého posudku o rozsahu zhruba sta stran zní, že způsobená škoda je 880 korun. I kdybych skutečně kradl elektřinu tři roky a ne tři měsíce, soudní znalec spočítal, že za všechny žárovky a spotřebiče by to u mně dělalo 46 tisíc korun,"

Časem by byly tady polovojenské jednotky, které by brali právo do svých rukou. Nikdo by se nerzpakoval se soudy a defakto pokud soud nerozhodne o trestném činu platí stále presunkce neviny. Kdo by měl větší komando měl by větší pravdu a pod nátlakem by jste třeba za jízdu načerno zaplatili 70 000kč. A potom, některé elektroměry jsou veřejně přístupné a mít za souseda mstivou svini, která vám elektroměr upraví tak aby jste měli černý odběr, pak vás toto komando třeba donutí podepsat bez soudu částku ve stovkách tisíců.
(neobhajuji zloděje)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » pát 5. úno 2010, 13:13

Já si jen říkám, jak by to asi dopadlo, kdyby takové komando vpadlo k někomu z legálně ozbrojených občanů. Tím spíše vyhrožovalo dětem :?

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » pát 5. úno 2010, 13:20

Komando ČEZ vyjíždělo na kontroly s majáčkem, pistolí a nožem
Tak tohle video už je docela síla. Jestli o tom Roman věděl, tak by ho fakt měli odvolat...

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#8 » pát 5. úno 2010, 14:31

Netrefijev: Taky to tak vidim. Na zlodeje tu jsou policie a soudy, soukroma komanda tohoto typu nemaji v civilizovane spolecnosti co delat.

Uživatelský avatar
GMatysek
Příspěvky: 48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » pát 5. úno 2010, 15:36

Všimli jste si taky, jak nadrcává tomu kukovi za zádama?????

Uživatelský avatar
hetzer
Příspěvky: 81

Příspěvek#10 » pát 24. zář 2010, 17:11




BUBBA
Příspěvky: 31

Příspěvek#11 » ned 26. zář 2010, 19:11

Státního zástupce znám osobně,chlapci se mají na co těšit ...

Uživatelský avatar
NuclearBlast
Příspěvky: 127

Příspěvek#12 » pát 23. lis 2012, 14:31

Má někdo informace, jak to nakonec dopadlo? Nezametlo se to pod koberecm jak je zvykem?

Uživatelský avatar
mercedes777
Příspěvky: 49

Příspěvek#13 » pát 23. lis 2012, 14:59

At je poslou do Albanie ochranovat majetek CEZu.
Tam by se mohli vyradit.
http://byznys.ihned.cz/c1-58602760-cez- ... ke-vodarny

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů