Zákrok policie proti bezohlednému motorkáři

Diskuse o nestřeleckých událostech všeho druhu
Uživatelský avatar
Urdo von Fuj
Příspěvky: 345

Příspěvek#61 » stř 10. zář 2014, 14:46

@ Mobster
1 - chybu policisté udělali neskonale větší, protože kdo by měl dodržovat zákony víc, než ten kdo nad jejich plnění dohlíží
2 - za mě: rozumím tomu, proč se do afektu dostali, ale to není žádná omluva
3 - může za to kluk, protože ujížděl je argument jenom pro to, že ho z tý motorky sundali autem (jak přiměřeným, to je na jiných). Do držky dostal proto, že zasahující policista nezvládl stres a zcela jistě se nedržel normy. Ale rozhodně ne proto, že ujížděl. Protože ujíždění vs. nezvládnutí stresu není v souvislosti
4 - proč jezdí nepřipoutaní? Navíc při stíhání? To mi přijde zvláštní
5 - Pokud by přejel "ženskou s kočárkem" tak by zcela jistě byl případ posuzován jinak, ale nepřejel. Argument "co by bylo, kdyby" je v rovině "i kdyby to mělo zachránit jeden lidský život" a asi sám cítíš, že je to divné.

EDIT: vlastně se divím, že se divím, jak se tady všichni divíme. Už 2000 let se traduje "Kdo ohlídá hlídače" a po těch dvou tisících letech se zase tak moc nezměnilo, no ne?
Naposledy upravil(a) Urdo von Fuj dne stř 10. zář 2014, 14:53, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#62 » stř 10. zář 2014, 14:51

Mobster: i když s tebou nesouhlasím, chápu tě, ale opravdu slušně mě děsíš. Z toho, co (a jak) píšeš, mi vychází (a doufám, že se pletu), že pro tebe jediným kriteriem je tvůj vlastní názor a přístup. Jako bys neměl tu brzdu, kterou chválaAšatarovi většina lidí má. Ty zřejmě vůbec nechápeš, jak to může někdo vidět jinak. Prostě borec je hajz, tak si to zasloužil. Však se mu nic nestalo a kdyby tam skončil ukopanej, tak chybička se vloudí, ale pořád jeho chyba.
V souvislosti s faktem, že je tohle fórum o zbraních, se mi fakt svírá prdel. Podpásové otázky typu "co kdyby se to stalo tobě" ti klást nebudu.



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#63 » stř 10. zář 2014, 15:02

to že policie motorkaře sestřelila autem je naprosto v pořádku a to že mu pak ležicimu jeste upravil fasadu... no nemělo by se to ale k lidem ktery zbesile ujiždi bez ohledu na bezpečnost ostatnich a ohrožuji je nemam absolutne zadnou uctu stejne tak ke zlodejum a vrahum (jsou to pro me lidi bez práv-nedodržuji zákon tak je zákon logicky nemuže chranit) takže schvaluji co policista udelal i když podle našich zákonu to udelat nemel

Uživatelský avatar
Urdo von Fuj
Příspěvky: 345

Příspěvek#64 » stř 10. zář 2014, 15:09

Jenom abych rozuměl tvýmu názoru správně. Každý kdo poruší zákon, by neměl požívat ochrany už žádného zákona, třeba jako, že mu můžeme useknout ruce, nebo přijít k němu domů něco si vybrat, popřípadě by mu zaměstnavatel třeba nemusel vyplácet peníze. OK - ale to mi přijde k tomu policistovi přeci jenom dost tvrdý



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#65 » stř 10. zář 2014, 15:14

Urdo von Fuj píše:Jenom abych rozuměl tvýmu názoru správně. Každý kdo poruší zákon, by neměl požívat ochrany už žádného zákona, třeba jako, že mu můžeme useknout ruce, nebo přijít k němu domů něco si vybrat, popřípadě by mu zaměstnavatel třeba nemusel vyplácet peníze. OK - ale to mi přijde k tomu policistovi přeci jenom dost tvrdý


použitim ad absurdum neni v tomhle připadne vubec na míste ....

abys to pochopil i ty když mi zlodej vleze do baraku musi počitat s tim žeh onejspis zastřelim když človek bude ohrožovat neviny lidi na silnici nemuže počitat s tim že se s nim bude zachazet slušne když on ostatnim nedal na vyber
a nahnáni do nesmyslnych dusledku což jsi udelal tak v tomhle pripade jak pisu opravdu neni na míste

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#66 » stř 10. zář 2014, 15:23

Takže jste si zanadávali, poslali se do prd...., dál už to nikam nevede. Zamykám než dojde na banány.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů