FBI zatkla členy milicí?

Diskuse o nestřeleckých událostech všeho druhu
Uživatelský avatar
hetzer
Příspěvky: 81

Příspěvek#1 » úte 30. bře 2010, 12:45

Devět členů křesťanské skupiny Hutaree s centrem v Michiganu čelí obvinění, že plánovali zabití policistů a bombový útok.

Agenti Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI) v úterý zatkli devátého člena křesťanských milicí s centrálou na michiganském venkově. Další osm členů hnutí bylo zadrženo při rozsáhlé akci v Michiganu, Ohiu a Indianě už o víkendu.
Skupina Hutaree, což podle jejích webových stránek znamená „bojovník Kristův“, podle vyšetřovatelů organizovala bojový výcvik svých členů a na duben plánovala zabití policisty a bombový atentát. Manželka jednoho z obviněných ale oponuje: Byla to jen malá skupinka křesťanských patriotů, kteří se učili přežít v drsné přírodě.
Joshua Matthew Stone (21 let), poslední ze zatčených, se vzdal agentům poté, co ho k tomuto kroku skrze megafony vyzvali příbuzní a přátelé, kteří se shromáždili před jeho domem. Stejně jako jeho bratr, otec a dalších šest členů skupiny nyní čelí obvinění z přípravy ozbrojeného povstání, nelegálního držení zbraní, snahy o výrobu výbušnin a dokonce pokusu použít zbraně hromadného ničení.
Právě Joshuův otec, David Brian Stone srov. (44 let), byl podle vyšetřovatelů vůdcem celé skupiny. „Začalo to jako křesťanská záležitost. Chodíte do kostela. Modlíte se. Staráte se o svou rodinu. Myslím, že David zašel trochu moc daleko,“ řekla agentuře AP jeho bývalá manželka Donna Stoneová.
Manželka dalšího ze zadržených Kristophera Sicklese ale tvrdí, že akce Hutaree byly neškodné. „Byla to prostě věc mezi otcem, jeho dvěma syny a několika přáteli. Měla to být křesťanský skupina, tedy podle Kristova učení, tak proč myslíte, že je na tom něco špatného?“ ptala se Kelly Sicklesová novinářů.
Také úřady si výcvik členů milicí i jejich motto „Připravujeme se na konečnou bitvu, abychom uchovali živé svědectví Ježíše Krista“ vysvětlují jednoznačně. Obžaloba tvrdí, že Stone a jeho společníci plánovali zabití policisty a bombový útok na policejním pohřbu. Poté se chtěli shromáždit k ozbrojenému odporu, bitvě "proti Antikristovi a americké vládě".

http://zahranicni.ihned.cz/c1-42059170-fbi-zatkla-cleny-milici-kteri-chteli-bojovat-proti-americke-vlade-a-antikristovialibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#2 » sob 24. dub 2010, 08:26

Jenze milice je ustavni slozka a vse je ilegalni jako je FBI ,policie a treba Marshal service a to co ctete v novinach je pouze zdejsi komunisticka propaganda pod komunistou Obamou .... jedine co je legalni je sherif a ten je volen kazde 4 roky a treba NC ma 100 county a kazdy tento kousek zeme ma sveho serifa a pomocniky a co zde propaguji je pouze neco jako" under color of the law" ,nebot je to ilegalni ,ale nikdo to nevi a tak vlada to nadale pouziva diky pitomcum co nic nevedi a vetsina jsou ignoranti a tem zbytek fetaci co spechaji do hrobu a nad tim je pouze statni moc s tou svoji myslenkovou manipulaci a kdo by si chtel precist americkou ustavu, tak je pouze jedna stranka A3 ......

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti