Petice za referendum o vystoupení z EU

Diskuse o nestřeleckých událostech všeho druhu

tifik

Příspěvek#1 » pát 6. kvě 2016, 18:30

JardaB

Příspěvek#2 » pát 6. kvě 2016, 19:06

Nevim, no, podle me bez sance i kdyby referendum bylo. Spousta lidi je na EU penezocecku zavisla (ja taky ale ne uplne a vahal bych). Myslim, ze se ten nefunkcni moloch musi rozpadnout z podstaty sam, jina sance neni.

iloveguns

Příspěvek#3 » pát 6. kvě 2016, 19:15

Tyhle internetové petice jsou k ničemu, nikdo na ně nebere zřetel. Je to jen místo k výměně názorů....

Čop

Příspěvek#4 » pát 6. kvě 2016, 20:57

Referendum vladu ani PSP k nicemu nezavazuje.

marinakus

Příspěvek#5 » pát 6. kvě 2016, 20:59

To určitě ne ale vždy alespoň trochu platilo : Vox populis vox dei.

audis

Příspěvek#6 » pát 6. kvě 2016, 22:58

podepsano

iloveguns

Příspěvek#7 » sob 7. kvě 2016, 07:04

Kdyby za tou peticí nestál Okamura, který tvrdí, že komunismus je nejlepší zřízení na světě, jaké může být, tak bych proti tomu nic neměl. Ale o dikaturu ala fašismus, jak si ji tento Japonec představuje, opravdu nestojím a podporovat jej v jeho snaze o její zřízení rozhodně nehodlám.

audis

Příspěvek#8 » sob 7. kvě 2016, 07:35

Kdyby, možná, odsouzení předem. Vy si tu svobodu nezasloužíte.

audis

Příspěvek#9 » sob 7. kvě 2016, 07:38

Radši tady plkat proč to nejde, než tou samou klávesnici podepsat, i kdyby to nebyl ten vyvolený. To je jak ti vohnouti u nás v práci.

Sedmej

Příspěvek#10 » sob 7. kvě 2016, 07:44

audis: važ komu dáváš hlas, i když v dobré víře.

mihlit

Příspěvek#11 » sob 7. kvě 2016, 08:59

Sedmej: Podepsáním petice vyjadřuješ souhlas s tím, co je v té petici napsáno. Nic víc, nic míň. Neznamená to, že tím má hlas ve volbách.

Sedmej

Příspěvek#12 » sob 7. kvě 2016, 09:17

mihlit: ale podporuješ tím i toho, kdo danou petici organizuje, tak jsem to myslel.

iloveguns

Příspěvek#13 » sob 7. kvě 2016, 09:19

audis píše:Kdyby, možná, odsouzení předem. Vy si tu svobodu nezasloužíte.

Diktatura a fašismus, co chce zavádět Okamura, je svoboda? To je mi tedy novinka!

davidk

Příspěvek#14 » sob 7. kvě 2016, 11:04

Nejsem přímo pro vystoupení z eu. Jakmile vystoupíme z eu sežere nás rusko. Jen bych byl rád kdyby se podařilo zbavit se tak 2/3 lidí co dnes eu vedou a vyměnit je za nějaké normálnější. To je ale utopie. Z jedné strany zlo a z druhé strany zlo. Občane vybírej.

mihlit

Příspěvek#15 » sob 7. kvě 2016, 11:30

Sedmej: Pokud ta petice bude úspěšná, možná se mu dostane trochu větší prostor v televizi (kde ze sebe udělá magora). Pokud na klidně půl milionu podpisů, tak to z něj ministra ani prezidenta pořád neudělá. Ty podpisy budou pod konkrétní peticí, když přijde s něčím jiným, tak pro to ty podpisy nemají žádnou váhu.

Ano, je to populista, ale když nikdo jiný tu petici neorganizuje, neznamená to, že ji budu kvůli tomu ignorovat. Z mého pohledu já využívám jeho (organizuje to, stará se), ne on mě (stejně ho volit nebudu a k ničemu jinému než textu petice jsem mu mandát nedal).

iloveguns: To samé. Pokud souhlasím s peticí, neznamená to, že souhlasím se vším a už vůbec ne, že současné strany chci nahradit Okamurou. To jsou na sobě dvě nezávislé věci.

Zpět na