Vejce pro Paroubka

Diskuse o nestřeleckých událostech všeho druhu
Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#1 » stř 27. kvě 2009, 16:07

Tohle je vyborny napad! Co s temi vsemi vajicky budou v Lidovem dome delat, cert vi. :twisted:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » stř 27. kvě 2009, 18:07

No teď jsem viděl ve zprávách vaječnou smršť na Paroubka a hned mám lepší náladu :)



urquell
Příspěvky: 11

Příspěvek#3 » stř 27. kvě 2009, 20:18

mohli by je pouzit pri oprave Karlova mostu ;)

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#4 » stř 27. kvě 2009, 20:37

no jsem zvědavý, kdy začnou házet vejce vařená nebo zkažená, to potom bude větší sranda :lol: .
už teď je mi jasné, co zdraží první, pokud se socdemáci dostanou k moci :twisted:

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#5 » stř 27. kvě 2009, 21:06

Zitra prispeji i ja ke kupe vajicek v Lidovem dome - mame tu par starych, stejne by skoncili na kompostu. :-)

Uživatelský avatar
GMatysek
Příspěvky: 48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » čtv 28. kvě 2009, 07:34

No jenom si tak říkám, kolik z těch metačů vajec pojede na chalupu místo toho, aby šli volit :(

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » čtv 28. kvě 2009, 13:46

Ty metači vajec jsou většinou mladí studenti, ti zas tak moc nechalupaří.
To spíš že by ten víkend zrovna byl nějaký CzechTekk :twisted:

Já si právě odbyl univerzitní volby...

Uživatelský avatar
gewarosse
Příspěvky: 115
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » čtv 28. kvě 2009, 13:58

Házet vajíčka je pěkná blbost.Škoda že vrhačům ochranka nenamlátila.

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#9 » čtv 28. kvě 2009, 14:56

Hazet vajicka je legitimni forma protestu (i kdyz ne moc kultivovana) vsude na svete. Ale to je fuk, nema cenu se hadat. ;)

Prave jsem odeslal svoje vajicko:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » čtv 28. kvě 2009, 15:42

gew: Ochranka si nedělala servítky ani s těmi, kdo nic neházeli, ale měli třeba jen transparenty (až na pozdějších, více mediálně zajímavých, mítincích nezasahovala tak agresivně).

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#11 » pon 1. čer 2009, 23:53

Pro odsuzovace vajickove kanonady, velmi trefne vyjadreni brnenske organizace Koruny ceske:

I když politické uskupení „Koruna Česká“ ctí zákony této země a v řešení sporů
upřednostňuje nenásilné prostředky, přesto sleduje některé současné formy občanského nesouhlasu s jistým porozuměním. Pranýřování jako forma nesouhlasu a opovržení veřejnosti se praktikuje od 13.století, kdy se pranýř společně s radnicí, kostelem a kašnou stal pravidelnou součástí nově budovaných měst. Měl podobu dřevěného sloupu, klece, později kamenného sloupu. Bohatě zdobené byly např. gotické pranýře ze 16. století. V Anglii a Walesu se využívaly ještě v roce 1872. V Uničově na Olomoucku byly 7. května 2009 objeveny základy pranýře ze 14.-15.století a jeho obnovení bude součástí revitalizace celého náměstí. Projekt ve výši 65 milionů Kč bude z větší části realizován z Fondů EU. V minulosti byli pranýřováni většinou jednotlivci. Podle názoru některých historiků však nelze vyloučit, že za činy „přesahující obecně přijatelnou míru stupidity“ byla tímto způsobem odměněna i početnější skupina lidí. Chybí však písemné podklady o tom, že by se tak dělo formou opakovaného pranýřování ve více městech zemí Koruny české.
Vedle přejímání řady historických termínů (např. označení hejtmana), svěcení obecních praporů, vytváření erbů, návrat a obliba zástupce šlechtického rodu ve vládě ČR a nyní i renesance symbolického pranýřování jsou podle našeho názoru jasným důkazem vzrůstajícího zájmu veřejnosti o hodnoty a principy, které se v minulosti již osvědčily.

MUDr.Pavel Andrš

Uživatelský avatar
gewarosse
Příspěvky: 115
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » stř 3. čer 2009, 07:39

Mě jde o to,že je to nebezpečné.Je to legrace,dokuť se něco nestane.
Když dostaneš blbě vejcem do oka,můžeš o něj klidně přijít.

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » stř 3. čer 2009, 10:24

Může bejt rád, že za to všechno "co pro nás dělá" dostane jenom pár vejcema. Zasloužil by spíš pořádně nakopat do vajec. Ale nejenom on, takovejch by se v řadách naší politické scény našlo víc... :evil:

Uživatelský avatar
sekernik
Příspěvky: 57

Příspěvek#14 » úte 13. bře 2012, 06:14

???
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Bucek
Příspěvky: 74

Příspěvek#15 » úte 13. bře 2012, 07:13

Jen doufám, že se toho nikdo nechytne.Byly by z toho zbytečné problémy :-(

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů