Drilly.cz

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#106 » čtv 14. srp 2014, 15:49

http://youtu.be/4Fd2iumdKgY?list=UUJimf ... ot_V8bFLPQ

to je presne o vas tohle video :D uplne stejny jako drilly.cz unas a problematika urcitych lidi ;)

https://www.youtube.com/watch?v=vgiUqEk-D-E

a jeste jedno pro pochopeni

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#107 » čtv 14. srp 2014, 20:37

ianraider píše:...ve svém štěkotu mučedníka...

Tím jsi chtěl naznačit, že jsem to při psaní byl nějak rozladěn, naštván nebo tak něco :D tak to je omyl vůbec sem nebyl v takovém rozpoložení tos jako vydedukoval z psaného textu?

Je to furt dokola a ztráta času. Je mi jasné, že naše drily nikdy nebudou pro všechny, prostě to tak je někdo na to náturu nemá střílet po sobě airsoftkama :mrgreen: my to už víme, ale zase nám to nijak nevadí...víme co chceme, ale taky víme co nechceme to si myslím je důležité jak jsem už psal jinde pokud nás 10 lidí ocení a 1.000 zavrhne pro nás to smysl má.

Na delší dobu se zase odmlčím není to, že bych utekl jen mě ta "debata" již nebaví a nic mi nepřináší, tak čus.

Int1m1thy
díky za podporu chlape, ale at se nedostaneš na černou listinu 8-) .



david33
Příspěvky: 179

Příspěvek#108 » pát 15. srp 2014, 10:29

AREYOU :nevím jestli to odemne vezmes ale přeci mám jen zbrojak chvily vůbec sem se už k tomu nechtěl vyjadřovat navíc to píšu z mobilu už druhy den travin všechen volný CAS na střelnici příprava na sobotní závody tak posekat trávu a tak dále ale chlape u tebe aspoň začíná přemýšlet jestli by se nemneli závist povine psychotesty to ze vaše poslední video to lepší co sem vydel ale trošku mi to to připomíná večernicek a je to proč ty tyče nemáte o metr delší aby obsluha siluet byla ose střelce.jinak videum obecné a praskání nevím kdo tedy videa na web umisťoval já celou dobu myslel ze sté prezentovali své kurzy omlouvam se chyby ale psát z mobilu je peklo



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#109 » pát 15. srp 2014, 11:34

AREYOU píše:...Je to furt dokola a ztráta času. Je mi jasné, že naše drily nikdy nebudou pro všechny, ...


Myslím, že nikdo (nebo alespoň většina) zde nic nenamítá proti drilování jako takovému. Jediné s čím IMHO máme problém, je to, že 1. neřešíte bezpečnost, respektive ženete to až na doraz a nenecháváte si žádnou rezervu pro případ chyby (jen nemít prst na spoušti při nabité zbrani a mířit s ní kámošoví na záda a nebo vysoko nad val považuji za neúměrně riskantní), 2. se tím veřejně chlubíte. Zakazovat focení a točení nemusíš, jen stačí trochu sebereflexe při zveřejňování takových záznamů. Jsem přesvědčený, že máte spoustu cvičení, které jsou bezpečné a z diskutovaného hlediska bezproblémů. Pro potřeby zpětného hodnocení apod., je videozáznam jistě důležitá věc.

Věřím, že kdyby se chtělo, že by šlo najít kompromis jak drilovat různé strkačky, týmové postupy apod, s tím, že v rukou v tomto okamžiku nemáte ostré, nabité zbraně, a třeba až těsně před střelbou, kdy před palebnou čarou už není nikdo jiný, je teprve nahradíte ostrou.



donovanstangiano
Příspěvky: 164

Příspěvek#110 » pát 15. srp 2014, 12:07

Nechcete se v tom už přestat rejpat pánové? Kluci už asi pochopili o co go, nehledě k tomu, že vlákna na toto téma okupují všechny střelecká fóra v ČR a možná i v zahraničí.
Připomíná mi to soutěže v argumentaci. Věřím, že se po této smršti už dobrovolně natáčet nebudou a přeji hodně střeleckých zážitků a žádné zranění!

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#111 » pát 15. srp 2014, 12:37

A myslím, že tím se to dořešilo, takže dodatečně plním přání autora vlákna o zamčení tématu. A přeju ať se daří a nikdo se nezraní.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti