Drilly.cz

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#76 » sob 26. črc 2014, 22:30

Zdravím Vás,
dnes jsme byl na střelnici osloven zda by jsme neudělali nějaký "kurz" na pušku s tím, že se jim na náš drill nechce, protože je tam zátěž a že se to střílí na čas a že se nechtějí ztrapnit atp. ač jsem říkal, že na puškovém drillu basic je ta zátěž dobrovolná, tak jako argument padlo, že by to bylo lepší jako "kurz" tedy lidi v řadě a střelba všichni naráz.
Tak mi to nedá, dumám nad tím a říkám si okay a byl by o to vlastně zájem? Nebyl by to "kurz" neb z toho je potřeba dát pak nějaké osvěčení, ale spíš bych to viděl jako naše tréninkové střílení s tím, že by to bylo jen pro majitele ZP s vlastní zbraní.
Tréninkové střílení máme cca na 3-4 hodiny a startovné bereme 300,- tento kurz nekurz by musel být minimálně na 10 hodin tedy jeden den kolik by jste si představovali startovné a byl by o to zájem?

Návrh programu od 8:00 - 18:00 hodin
-bezpečná manipulace se zbraní, bezpečnostní návyky
-úchop zbraně (ukázka několika úchopů)
-postoj
-nabíjení a vybíjení zbraně
-přebíjení zbraně (vynucené, taktické)
-střelba a práce se spouští (reset spouště, dvoustřely atp.)
-střelba s přenášením na dva terče
-polohy při střelbě (stoj, klek, leh na břiše i zádech atp.)
-střelba za chůze (vpřed i vzad)
-střelba z úhybného manévru (do pravé i levé strany)
-základy odstraňování závad
-střelba z pravého i levého ramene
-atd....

POKUD O TO NEMÁTE ZÁJEM PROSÍM UŠETŘTE MNE ZBYTEČNÝCH KOMENTÁŘŮ, REAGUJTE JEN TI CO BY JE TO ZAUJALO, DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#77 » pon 28. črc 2014, 19:41

Tak jen doplním, že cenu jsme stanovili nakonec na 750,- vím, že to není za hubičku, ale snad to nikoho nezrujnuje, tak pokud by byl zájem klidně mi napište SZ :o aby jste se nedostali zde pak na pranýř :) :mrgreen:

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#78 » ned 3. srp 2014, 18:08

Jeden človíček nám doporučil dát naše videjo z team drillu i na ZK s tím, že nás tady lidi rozcupují, tak at je sranda https://www.youtube.com/watch?v=TyhkwwqmQss :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:



paulus.u
Příspěvky: 71

Příspěvek#79 » ned 3. srp 2014, 19:02

tohle je pecka, přesně takhle si představuju řádění na střelnici... :-)



petrx
Příspěvky: 141

Příspěvek#80 » pon 4. srp 2014, 05:37

Úryvek z povídky

Šimek & Jiří Grossmann - Branné cvičení naší školy

"A smál se a smál, až do prvního zásahu"

konec úryvku



mocima
Příspěvky: 227

Příspěvek#81 » pon 4. srp 2014, 08:40

Trocha OT: kdyz uz sem davate videa z tech vasich taskaric, tak je zpristupnete pro mobily. Ono se to docela rozmohlo a zapinat kvuli jednomu videu pc se mi nechce.



Jakuza87
Příspěvky: 102

Příspěvek#82 » pon 4. srp 2014, 08:49

Mně pomáhá přepnout mobil do režimu PC. Android to umí v pohodě a video pak jede.


PS: Zrovna u tohoto drillu byla bezpečnost někdy až moc na úkor zábavy a účelu cvičení.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#83 » pon 4. srp 2014, 14:45

Týýýýýmede, Ti s těma plácačkama na nastavovanejch laťkách asi berou nějakej rizikovej příplatek ne? :D Mě by dopředu během střelby nikdo nedostal. Asi bych to řešil spíš něčím zavěšeným na lankách a ovládaným z bezpečí. Ale co by člověk neudělal pro kamarády, že jo :)

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#84 » úte 5. srp 2014, 18:19

Video jsem dnes smazal (důvody si nechám pro sebe) díky za pochopení.

paulus.u
díky moc, jj my tak trochu blbnem.



petrx
Příspěvky: 141

Příspěvek#85 » stř 6. srp 2014, 05:53

Vy si z toho děláte legraci, ale je to fakt nebezpečný.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#86 » stř 6. srp 2014, 08:29

Kdo to video viděl, tak se na důvody asi ptát nebude. Dovolte mi začátečnický dotaz: tohle je, pokud jde o dril, standardní metodika? Hledal jsem něco, kde bych si procvičil manipulaci se zbraní a nějakou tu pseudoreálnou situaci, aniž bych musel závodit. Narazil jsem tady na drilly.cz, zkoukl nějaké video a podělal jsem se strachy. Jestli je úroveň bezpečnosti na všech kurzech podobná, tak je asi něco špatně na mé straně. Berte to opravdu jako dotaz, nic jiného.

Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 203

Příspěvek#87 » stř 6. srp 2014, 08:38

graver: Ne, bezpečnost na kurzech je někde jinde, nemusíš mít obavy.



petrx
Příspěvky: 141

Příspěvek#88 » stř 6. srp 2014, 09:16

Myslíš na kurzech Drilly.cz?
Nebo jinde, kde se dodržují základní pravidla a za prst na spoušti tě vyrazí a před ústím pistole jsou trpěny jen neživé terče?

Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 203

Příspěvek#89 » stř 6. srp 2014, 09:47

Myslel jsem jinde.



john.hawk
Příspěvky: 2

Příspěvek#90 » stř 6. srp 2014, 11:50

zdravím, abych něco uvedl na pravou míru. I na drillech.cz se prst na spoušti nepromíjí jen tak..jsou za tím určité sankce z nich jen jedna je vyřazení z drillů a umístění na blacklist s zvýšeným startovným v případě dalšího zájmu viníka. to bude obdobné když střelíte Bábu tedy neterč..
Prsty mimo spoušt musí být i na drillech.cz, kdo k nám přijde musí toto dodržovat..a není pravdou že na to dlabeme :)
co se týká drillů : součástí drillů ( protože se snažíme být komplexní ) je i pořádání porovnávacích střeleb na popry viz třeba video zde :
http://youtu.be/M3a4ZU740SU

kde se ty popry střílí komplexněji tedy pokaždé trošku jinak aby kladly na střelce nějaké manipulační nároky aby to bylo komplexní a pestré :)
No a abych to ještě dovysvětlil : Drilly mají několik úrovní : Basic, Advace, Team..
pokud se budeme bavit o úrovni Basic, je to právě určené pro začátečníky co si chtějí pořádně zamanipulovat a něco utužit nebo zjistit že něco dělají blbě :) rozhodně není cílem střílet kolem lidí a myslet si že jsem ultradrsný.. Cílem je mít schopnosti a dovednosti, které mně můžou zachránit prdel :) a tyto věci budovat a udržovat :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů