Drilly.cz

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#61 » ned 23. bře 2014, 18:56

Za sebe mam jen prosbu...
Prestante uz (vsechny strany) jakkoli spojovat LOS s tim, co se deje na drilly.cz.
At uz v dobrem, nebo spatnem - drilly.cz a LOS nemaji nic spolecneho.
Je tedy uplne nepodstatne, jestli nekdo ziskal 70% na WS IPSC ci 50% v Otrokovicich...
Reste si co chcete, jak chcete, ale netahejte do diskuze neco, co do ni nepatri...

Co se tyce toho videa - nemam za sebou kurzy pod vedenim bejvalech Sealu, clenu Delty nebo "jen" obycejnejch Rangeru... Ale par let uz strilim... Venoval jsem se jak taktice, tak pak uz spis jen sportu... Nastrileno mam pomerne dost... A to, co rusky frajeri predvadej na videu povazuju za extremne nebezpecnou vec i pro hodne velky mistry sveta. A jestli nekdo premejsli, ze by si jen naznakem zkusil pri pohybu strelit pod nohy ze zbrane opreny hrudni kos (resp. ruka oprena o hrudni kos), tak mu preju, aby hlavne neudelal pruser provozovateli strelnice, kde tohle mini zkouset. I hodne dobry kontakty pak nemusej stacit a byla by skoda dalsi zavreny strelnice.
A tim spis znovu dodavam - drilly.cz a LOS nemaji nic spolecneho (a to nemyslim ve zlem, jen to konstatuji jako fakt).



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#62 » ned 23. bře 2014, 19:47

A kdo Honzo spojuje Los s Drilly? Autori se myslim vymezuji proti Losu dostatecne durazne. Je pro ne malo bitevni a realisticky :-)

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#63 » ned 23. bře 2014, 22:58

Asi nechce aby se tu vubec o LOSu mluvilo v tutom topicu aby nahodou nebyli spojovany s necim o cem psal AY ci drilly.cz atd. ;)

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#64 » pát 4. dub 2014, 18:08

Co říkáte na toto https://www.youtube.com/watch?v=HsJUqNdHTho chystáme to na pistolovej drill nějaké návrhy?



samkolacek
Příspěvky: 22

Příspěvek#65 » pát 4. dub 2014, 18:18

AREYOU píše:Co říkáte na toto https://www.youtube.com/watch?v=HsJUqNdHTho chystáme to na pistolovej drill nějaké návrhy?


Paráda :D



petrx
Příspěvky: 141

Příspěvek#66 » pát 4. dub 2014, 18:38

Návrhy? Snad jen sanitku s doktorem někde blízko

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#67 » pát 4. dub 2014, 19:52

jen do toho ;)

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#68 » pát 4. dub 2014, 20:45

Tak nějak jsme se rozhodli ukončit působení na foru Zbraně Kvalitně a plně se přesunout na forum Můj Glock. MARKovi děkujeme za vstřícnost a prostor. Takže více informací o nás na foru MG. A jako poslední slovo bych si dovolil STŘELCI DRŽME SPOLU, TAHÁME VŠICHNI ZA JEDEN PROVAZ.

PS-prosíme toto vlákno zamknout, MARKovi znovu velké díky.

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#69 » sob 5. dub 2014, 16:51

Aby se neřeklo, že se neloučíme stylově tak tady jedno videjko z našeho dnešního drillku, AHOOOJ :lol: !
https://www.youtube.com/watch?v=etes7CC ... e=youtu.be



Darlor
Příspěvky: 5

Příspěvek#70 » úte 20. kvě 2014, 19:18

[13:13:32] darlor6666: Zdravím
rad bych se s vámi podělil o svou zkušenost z tréninkového střílení pořádanou drilly.cz, neberte to Prosím jako nějakou neplacenou reklamu ale jako informací pro začínající střelce mezi které se taky počítám. ale
protože me nebaví mirena střelba ale spis neco akčnějšího, začal jsem procházet internet a hledat kde bych se mohl mimo kurzu, ktere jsou bohužel pro mne v tuto dobu finance
nedostupne, něco naučit o obranne strelbe. Nasel jsem drilly a los nebudu nikoho rozčilovat ani ovlivňovat svým názorem na jedno či druhe, rozhodl jsem se ze vyzkouším drilly.
Při příjezdu jsme se rozdělily na dvojice a po jednom přistupovali ke třem stolům u kterých jsme procvičovali v nem případě učily se základy ovládání zbrane jako bezpečnou manipulaci převíjení atd. Po Te jsme se pustili do střílení ktere probihalo stylem jeden střílí a dva instruktoři se mu věnují, abych nepopisoval ve do detailu a nějak nezkazil případným zájemcům prijemne prekvapeni striptérky jsme ve stoje za chůze na zádech v leze a jelikož nám to šlo tak za odměnu jsme si na konec zjistily i takový zjednodušeny drill z basic pistole. Aby vse bylo takové akčnější tak nám i počasí přálo a celou dobu prselo, to nám ovšem nemohli zabránit se poradne vyvalet :).
Kluci pořádající tyhle akce je nevnímají jako kurzy a asi jim neudělám radost ale toto byl parádní kurz, naučil jsem se spoustu nových věcí a v praxi vyzkoušel o cem jsem jen četl v manuálu obranne střelby. Zrejme je dost cítit z celého textu jak moc jsem z cele akce nadseny ale kdo by nebyl, dat do kurz základů obranne střelby za tři stovky díky parte zkušených detekci ochotných se podělit o sve zkušenosti to se dnes už opravdu moc nevidí. Proto mužů s klidným svědomím doporučit tréninkové stříleni poradane drilly.cz každému kdo přemýšlí nad to za by to bylo to právě pro něj a nebo už je rozhodnutý ze ano, určitě nebudete litovat



KarlosP
Příspěvky: 194

Příspěvek#71 » úte 20. kvě 2014, 19:39

Darlor píše:[13:13:32] ... striptérky jsme ve stoje za chůze na zádech v leze a jelikož nám to šlo ...


My jsme tam dopoledne jenom stříleli a koukám, odpoledne tam byl grupáč se striptérkama. Já myslel Richarde, že jsme kamarádi a ty nic neřekneš. Příště se napíšu taky na odpoledne. Neber to, takový orgie za 3 stovky. :)

Já nejsem žádný jazykový purista, ale tohle se fakt nedá číst!



Darlor
Příspěvky: 5

Příspěvek#72 » úte 20. kvě 2014, 19:42

:oops: Sorry sem to přeposílal z mobilu, a on sám dokončuje a upravuje slova kurňa



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#73 » pát 23. kvě 2014, 07:38

To, co hledas, je neco jako: Osobni nastaveni > Seznam nejcasteji psanych slov > Smazat vse. :)



Ogres
Příspěvky: 36

Příspěvek#74 » úte 24. čer 2014, 19:00

Pokud budete mít zájem, tak jsme na webu zveřejnili soubor drillů a střeleckých cvičení, které můžete využít jako inspiraci pro váš střelecký trénink.
Dostanete se k nim na stránkách http://www.drilly.cz v menu "STŘELECKÉ DRILLY", nebo zde je přímý odkaz http://www.drilly.cz/?page_id=1310



KarlosP
Příspěvky: 194

Příspěvek#75 » stř 25. čer 2014, 09:34

Dobrá práce! Díky.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti