Drilly.cz



Darlor
Příspěvky: 5

Příspěvek#16 » ned 2. bře 2014, 13:42

Dobrý den,
jsem čerstvým držitelem ZP a chtěl bych se zdokonalit ve střelbě z pistole, jsem z Brna a zaujali mě vaše drilly, tak se chci zeptat jestli se mohu přihlásit? Chci se ještě zeptat jak se liší vaše drilly od soutěže LOS?
Díky

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#17 » ned 2. bře 2014, 15:24

Darlor
neber si to nějak zle, ale pro "úplné zelenáče" naše drilly nejsou :-( doporučoval bych ti zaplatit si nějaký kurz. Máme v plánu dělat i takové liniové tréninky pro začátečníky, ale zatím to máme pouze rozpracované jakmile tomu dáme formu ohlásíme to zde ve vlákně tak pokud bys chtěl otestovat dej pak vědět.
K druhé otázce, podívej u nás to je trochu jinak pojaté máme před každou položkou v pistolovém drillu 20 vteřin údery na boxerskou lapu (razíme, že prvně by ses měl bránit pěstí a když to nejde tak střílet ), máme vždy úhyb ze směru od agresora, máme vždy hlasitou výzvu atp. a né každému toto pojetí může vyhovovat.
Takže u nás si nejen procvičíš střelbu z pistole, ale ještě se naučíš i základní boxérské techniky (postoj, přímé údéry atp.) :twisted: .



KarlosP
Příspěvky: 194

Příspěvek#18 » ned 2. bře 2014, 18:48

2 Darlor: Vyraž raději 15.3. na LOS do Otrokovic. Tamnější organizátorská sestava je pověstná svým pozitivním přístupem k začátečníkům. Pak si střelíš Svitavy a pokud obé projdeš bez DQ, prokážeš, že máš alespoň základní bezpečnostní návyky a pak už můžeš celkem kamkoliv. Pokud ti nevadí bití, křik a máš rád boj, tak i k Areyuovi na drill. :-)



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#19 » ned 2. bře 2014, 19:58

Darlor píše:Dobrý den,
jsem čerstvým držitelem ZP a chtěl bych se zdokonalit ve střelbě z pistole, jsem z Brna a zaujali mě vaše drilly, tak se chci zeptat jestli se mohu přihlásit? Chci se ještě zeptat jak se liší vaše drilly od soutěže LOS?
Díky


Jako zacatecnik zacni mirenkou pod vedenim nekoho, kdo Te nauci bezpečnost, uchop, postoj, zapichnuti na cil, spousteni bez strhavani apod.

Pak zajdi na dril k A. Lufferovi na Trigger servis, to je dobry začátek... Nejdriv BEZPECNOST, pak ZASAHY a nakonec CAS. To je tamni postup zasvecovani do dynamicke strelby.

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#20 » ned 2. bře 2014, 20:50

Lidi je super, že Darlorovi radíte, ale toto je vlákno DRILLY.CZ :)
Darlor
zajdi na kurz (ICS, Base47, Aeigis, Radek Libovický) a já nevím co ještě na výběr je toho mraky a pak můžeš k nám na pistolové drilly nebo sleduj toto vlákno a vydrž na LÍNIOVÉ TRÉNINKY.

KarlosP
No tys tomu dal....bití, boj atp. to nevíš jakou tady mám pověst...ještě tady lidem blbni hlavy...no počkej ty příště dostaneš pořádnýho Schwarzeneggera, aby tě takové srandy přešly :-) :lol:

PaF
A. Luffera nezmiňuj proto jsme udělali toto vlákno, aby se to lidem nepletlo...no ty seš dobrák! A co taktika ta nemá své místo :roll: ?!



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#21 » ned 2. bře 2014, 21:10

Darlor píše:Dobrý den,
jsem čerstvým držitelem ZP ...


Taktika je dulezita, ale nevim, jestli je to to prave s jeste mokrym zbrojakem :roll:

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#22 » ned 2. bře 2014, 21:16

PaF a další
Okay, tak schválně kolik Vás starých psů co mají bezpečnost v malíku děláte odhledy, kontrolu okolí, úhyb z linie střelce společně s hlasitou výzvou před samotnou střelbou?
Doufám, že to nedopadne jako debata o 4 pravidlech :( .

Počítám, že Darlor asi když chtěl k nám na pistolový drill měl zájem o něco jiného než mířenku :lol: .



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#23 » ned 2. bře 2014, 21:34

Treba to nekteri ze zdejsich lidi uz spoustu let profesionalne vyucuji...



Darlor
Příspěvky: 5

Příspěvek#24 » ned 2. bře 2014, 21:42

Chtěl bych se učit obrannou střelbu, abych byl (doufám že to nikdy nenastane) při nějakém ohrožení sebe nebo své rodiny co nejlépe připraven.



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#25 » ned 2. bře 2014, 22:19

4areyou
Ja preci nerikam, ze to delate blbe, rikam jen, ze zacit taktikou je blbe :roll:

btw O zmechanizovanych odhledech si myslim svoje, ale o tom tu nepisu. Snazim se novackovi rict, ze zacinat taktikou znamena osvojit si spoustu chyb, kterých se bude tezko zbavovat.



Darlor
Příspěvky: 5

Příspěvek#26 » ned 2. bře 2014, 22:25

No ano o to mi taky jde, abych se ze začátku vyvaroval učit nějaké "techniky" kterých se později budu jen těžko zbavovat, co myslíš těmi chybami prosím tě? Přečetl jsem si manuál obranné střelby a právě něco takového bych rád trénoval, nejde mi o to sázet do terče samé desítky



fíša
Příspěvky: 247

Příspěvek#27 » ned 2. bře 2014, 23:10

Tak to je SUPER:
neber si to nějak zle, ale pro "úplné zelenáče" naše drilly nejsou
Nemá to chybu tleskám VÁM
Strčte si ty drily jak to řekl VERICH " VETKNĚTE SI JE ZA KLOBOUK"
Naposledy upravil(a) fíša dne ned 2. bře 2014, 23:12, celkem upraveno 1 x.



fíša
Příspěvky: 247

Příspěvek#28 » ned 2. bře 2014, 23:11

Ještě že bydůlím UPROSTŘED NIČEHO, STOVKY MIL OD VŠEHO :D

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#29 » pon 3. bře 2014, 03:38

PaF: postoj ? to myslis jako vazne ? :D :D :D



Jakuza87
Příspěvky: 102

Příspěvek#30 » pon 3. bře 2014, 09:22

Pokud čerstvý střelec pojede hned na los tak si akorát zkazí držení a postoj, bo se naučí akorát mačkat spoušt a trochu krýt. Taky jsem nejdřív zkusil kropit ala IPSC a kupodivu v terči brokovnice místo soustřelu. Takže chvíle mířenky, základní kurz kde se naučí držet zbraň atd (Aegis K1, Obos pistole 1 je taky super atd). Pak je dobré zkusit na pistoli nějaký základní drill jako dělá Aleš Lufer v Brně v Triger Service, Losík a LOS.

Na Drillu u Areyou a Johnyho ti nikdo neopraví držení a postoj. Tady se už zkouší co člověk umí a na výsledcích je spíš vidět co neumí a uspěchal při základním cvičení. To je vše vidět až ve výsledcích.

Drill.cz dělají Losy které nějsou tolik svázány bezpečností. Není to tak divoké jak si to člověk představí po přečtení diskuze o Cooperových pravidlech, ale ani tak svázáné jako LOS.


ps: Proti pravidlům LOS ani DRILL nemám nic a obojí mi vyhovuje.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů