Drilly.cz

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » ned 23. úno 2014, 12:22

Zdravíme,

jelikož se nám stalo, že se naše DRILLY.cz pletou s drillování které pořádá A. Luffer (shodou okolností je taky z Brna) tak jsme se rozhodli, že snad s dovolením místního Admina založíme vlákno které bude jasně ukazovat, že se jedná o naše drilly, pouze zde v tomto vlákně budeme informovat o termínech a akcích které pořádáme.
Děkujeme předem za pochopení Admina a za prostor zde na foru.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » ned 23. úno 2014, 13:29

01.03.2014 máme ještě poslední volné místo na drill s puškou (jedná se o střelecko taktickou drill-soutěž), pokud by se někdo cítil registrujte se.

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » pon 24. úno 2014, 18:33

Dnes mi jeden známej vnuknul myšlenku, stěžoval si, že ho nebaví soutěže (protože se moc čeká) a že by se mu líbilo něco ve stylu kurzu (lidi v jedné linii a střelba zaráz), tak mě napadlo zda by o tento styl střelby ať z Sa58 atp. nebo pistole byl zájem, nejednalo by se o kurz (ty stojí 1.000 - 2.500 a ani by nikdo nedostal osvědčení), ale o podobnou formu střelby pro lidi pro které závodění není a nechtějí zátěž atp. (i když v basicu není povinná), co vy na to?

Moje myšlenka je taková, že by si tam člověk procvičil například nestandartní polohy, střelbu přes hole wall (viz foto) atp.....co, cože - oslovilo to někoho?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Gash
Příspěvky: 150

Příspěvek#4 » pon 24. úno 2014, 18:52

Je to velmi zajímavé, ale bohužel pro severočecha trochu hodně z ruky :(



Jakuza87
Příspěvky: 102

Příspěvek#5 » pon 24. úno 2014, 20:33

A nechtel by jsi neco podobneho udelat jako rozcvicku na sobotni zabave? I za cenu ze by se treba sobota o hodku protahla?

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » pon 24. úno 2014, 21:24

Jakuza
hele to bylo zamyšleno pro novice jako odrazovka do drillů a už jsi druhej ostřílenej kanec co se mu to líbí :lol: . No klidně to můžeme v sobotu dát, udělat testík, ale střelba v linii tě nemůže uspokojovat tam není timer, zátěž, řev a stres ne?
Já pořád ještě nevím jak by ty trénink-kurzy probíhaly..jestli direktivně jako klasickej kurz (takhle to dělej a přesto vlak nejede) nebo jako na drillu já bych to udělal takhle, ale je to na Vás jak to kdo odstřílí...co myslíš? Opakuji původní záměr je pro nováčky co nechtěj adrenalin, ale jen si trochu picnout jinak, ale pokud většina řekne, že chce střílet v linii tak to tak klidně budeme dělat, ale nebude to ono :lol: !



Jakuza87
Příspěvky: 102

Příspěvek#7 » úte 25. úno 2014, 06:33

Ono totiz opakovani matka moudrosti. A proto jsem to psal jako ranni rozcvicku super. Ono to rvani a stresu bude do odpoledne jeste dost. A vsude pises o sobe a Johnym toho tolik ze verim ze za tu hodku by treba mohlo dojit k ochutnavce pokrocilejsich veci nez je na Bassicu

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » úte 25. úno 2014, 17:32

Bude to basic B tedy co se do A nevlezlo takže si tam procvičíš zase něco jiného, ale asi tam tu desku už dáme a trochu to tím okořeníme :-). Jinak na Advanced bude skoro to samé co na basiku jen tam dáme řešit závady, budeme na Vás křičet megafonem, rozhazovat vás postrky při střelbě, střelba z auta i přes něj bude to Johnyho auto tak snad ho nikdo neprostřelí :-) a podobné kundovinky, přemýšlelo se i o dýmovnici a kdo by chtěl tak může dostat i slzák, ale kostra bude skoro co Basic ono tam už není co extra vymyslet. Leda ještě střílet hlavou dolů :-).

Uživatelský avatar
Infidel
Příspěvky: 91

Příspěvek#9 » úte 25. úno 2014, 21:30

dávám "Like" a doufám že to moje koleno v sobotu vydrží :twisted:

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » stř 26. úno 2014, 17:52

Dík za like a koleno to vydrží musí :-). Sice jsme 9 hole wall plánovali až na Advance tak to nakonec v sobotu dáme do Basicu B taky se těším jak si přes to prásknu...mohlo by nám pořádně pršet ať je nějaká sranda co vy na to :)?

Uživatelský avatar
Infidel
Příspěvky: 91

Příspěvek#11 » stř 26. úno 2014, 23:36

jsem v klidu, az odpoledne prehanky :D

http://www.yr.no/place/Czech_Republic/S ... u%C5%99im/

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » čtv 27. úno 2014, 18:22

Tak když nebude pršet tak můžeme vzít konve a polévat se sami :-). Když si tak vzpomínám tak za pořádného deště jsem si ještě nezastřílel.



Jakuza87
Příspěvky: 102

Příspěvek#13 » pát 28. úno 2014, 09:43

Poradny dest. Je to krasna vec, kosa pak pripomina varnou konvici. Strilel jsem v situaci kdy pred tim na kosu 5 hodin prselo. Krasa a nejvestsi slast pak byla moznost si ohrat ruce o plyn trubici. Plus se strilelo asi 30 ti kosama, takze efekt to byl ohromny.

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » pát 28. úno 2014, 18:59

Tak zítra podle předpovědi nezachčije :cry: .

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#15 » sob 1. bře 2014, 18:22

5.4.2014 si Vás dovolujeme pozvat na náš první PISTOLOVÝ DRILL Basic - varianta A.
Pokud máte zájem zaregistrujte se!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů