Drilly.cz

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#91 » stř 6. srp 2014, 16:37

graver
pokud je tvůj dotaz míněn opravdu seriózně tak je slušnost odpovědět. Ty videa to celé dost zkreslují my na drillech dbáme především na bezpečnost pokud by jsme na to kašlali tak by jsme si nemohli dovolit tak "blbnout".
Jestliže ti videa z drillů připadla nad rámec doporučil bych ti jít postupně tedy prvně tréninkové střílení, je to pohodovka kde se probírají úplné základy (bohužel většina lidí to pak nazývá kurzem a něčím úplně drsným atp. ale jsou to základy). Pakliže treninkové střílení pro tebe bude okay zašel bych na drill BASIC zde již je to o něčem jiném, ale furt si můžeš říct, že to chceš bez zátěže a pokud nějaká položka je pro tebe moc nemusíš jít střílet, pak můžeš jít na ADVANCED a pokud i toto bude pro tebe v pohodě je tu nachystán TEAM DRILL.
I na TEAMu pokud se ti nějaká položka nezdá nemusíš střílet nikoho do ničeho nenutíme.

My samozřejmě umíme a můžeme postavit drilly dle pravidel L"O"Su, ale to bychom pak nikdo nestříleli jen kasírovali prachy, ale drilly.cz vznikly pro nás abychom si zastříleli takže pak si to nastavujeme dle nás....ano někdo to neskousne, ale to je v pořádku, ty videa dělají špinavou práci selektují lidi co příjdou nebo nás zavrhnou.



david33
Příspěvky: 179

Příspěvek#92 » čtv 7. srp 2014, 17:57

jo potvrzuju řekl bych ze to je nejlepší video co sem vyděl z drilu.cz.Nezapomenu na videa kdy se přetlačovaly z nabytejma zbraněma nebo seděli v autě jeden člen seděl na mistě řidiče a druhy na mistě spolujezce a střilel přeznej 58 to fakt byl dobrej vykon jen bylo srandovní ze si nevzal sluchatka asi nepočital z druhou ranou tak si myslim že to je už v pohodě že maj terče na tyči čekal sem že spiš že budou mit terče v ruce a pobíhat jak postřelany zajici omlouvam se ale nedalo se jinak

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#93 » čtv 7. srp 2014, 18:24

david33
V pohodě Dačo od člověka co má 3 měsíce ZP se jiná reakce nemůže čekat a je to dobře, že to tak vidíš, chce to čas. Já taky, když si udělal řidičák hned nejezdil na D1čce 180 km/hodině.
Asi budeš v jádru dobrej kluk, ale na něco se budeš muset podívat až s odstupem času třeba se tvůj pohled na věc změní třeba taky ne...každej jsme z jiného těsta....to je život.



david33
Příspěvky: 179

Příspěvek#94 » čtv 7. srp 2014, 19:04

AREYOU: jo v pohodě beru to ;)

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#95 » čtv 7. srp 2014, 21:40

AREYOU píše:david33
V pohodě Dačo od člověka co má 3 měsíce ZP se jiná reakce nemůže čekat........


Většina lidí kteří měli k Vašim Drillům výhrady má zbroják už minimálně dvakrát prodlouženej a jejich výhrady ke stejnejm věcem jsi odbyl poznámkou že maj jen slabý nervy :roll:



petrx
Příspěvky: 141

Příspěvek#96 » pát 8. srp 2014, 05:55

Ten pohled se třeba časem změní, ale jen si zkus představit situaci, kdy střelec uklouzne, zvrtne se mu noha nebo jen blbě odmáčkne spoušť a trefí jednoho kluka, co tam mával tím terčem na klacku.

Nebo kameramana, kterej je před střelci.
Nebo při přebíhání dvou střelců křížem trefí jeden druhého.

Tohle je pro většinu lidí neakceptovatelné riziko.

A jestli chceš napsat, že jste někde jinde a stát se to nemůže..........

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#97 » pát 8. srp 2014, 12:58

magicky upadnout s otocenim a postrilenim cely strelnice muzes kdekoliv :roll:

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#98 » úte 12. srp 2014, 17:58

Na základě posledních událostí je ZAKÁZÁNO na naších akcích fotit, točit videa atp. děkujeme za pochopení!



petrx
Příspěvky: 141

Příspěvek#99 » stř 13. srp 2014, 04:52

Poslední události - to myslíš co? To poslední video?

Zbytečně se dostáváte do šedé zóny........



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#100 » stř 13. srp 2014, 07:53

AREYOU - Zařekl jsem se,že na podobné kraviny nikdy nebudu reagovat, ale krátce můj názor.To že jste stáhli některá videa a zakázali focení nic neřeší.Mohu Tě ubezpečit (osobní zkušenost ),že všechno,co jste uveřejnili, je stále k dispozici.Jestli si dovedeš spočítat,kolik je 1+1,tak musíš počítat s tím,že na toto forum nechodí jen střelci :o Na druhé straně,nechtěl bych jako majitel,potažmo správce střelnice vysvětlovat správnímu orgánu tyto Vaše aktivity a zda je např. tato střelnice k tomuto účelu schválená a zkolaudována , zda je to zaneseno v provozním řádu střelnice :evil: Jistě je naprosto běžné,ničemu neodporující např. prorážet lidi,nebo pohyb mezi lidmi s nabitou zbraní,střelba na zařízení,která obsluhují lidé,pohyb lidí před střílejícími střelci,.... Přeji mnoho dalších úspěchů.....Nenapadá mě slušný příměr toho,kdo tyto věci takto prezentuje.



john.hawk
Příspěvky: 2

Příspěvek#101 » stř 13. srp 2014, 12:14

asi znáš správní řízení líp než já.. :lol: jinak by jsi věděl že i správce střelnice si do správního řízení může ustanovit právního zástupce a nikam chodit nemusí, že na jednání mající znaky se vztahují určité lhůty a podobně.
To že něco není v provozním řádu nemusí nutně znamenat přestupek hlavně v případě kdy nedošlo ke škodě na majetku nebo újmně na zdraví..není tam žádný následek.. viz stanovisko MV ke střelbě do bočního valu
všechno je to hlavně o tom, co jsme schopni unést :) fyzicky i právně i správně :)



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#102 » stř 13. srp 2014, 21:38

j.h - a co jste vy schopní unést ? Kecy v peci..... Vše končí prvním průšvihem. Pak se ukáže vaše nosnost.....Rád bych se mýlil - bude zřejmě mizerná :shock: Pro mne za mne - dělejte si co chcete. Jen doufám,že si případný průšvih vyžerete mezi sebou a neodnese to nikdo jiný !

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#103 » stř 13. srp 2014, 22:21

ianraider
to fakt miluji, všichni najednou"...dělejte si co chcete mě je to jedno nebo já Vám dokonce fandím...", ale pak podávat TO a prudit správce střelnice a různě vést dezinformační kampaň.
JH ti jasně naznačil, že o tom víš prd tak najednou je ti to jedno co....jestli někdy nějakou střelnici zavřou nebo jinak bude někdo omezovat bude to na ramenou aktivních "blbostřelců co mluví za širokou střeleckou veřejnost"....žádná EU nás omezovat nemusí, když se bonzujeme navzájem. taky by se pak někomu nemuseli líbit foto terče a terče co mají na sobě oblečení atp. honem nahlásit to oni trénují na makety lidí a foto terče to jsou nenormální lidi...zabijáci...zakázat!



petrx
Příspěvky: 141

Příspěvek#104 » čtv 14. srp 2014, 05:43

j.h. vysvětlil snad jedině to, že se orientuje ve správním řízení a teď má vymyšlený způsob, jak to v případě nutnosti osrat, že jste správci nakukali, že tam kdyžtak pošlete vašeho právníka a budete to natahovat do promlčení. pokud to teda není vaše střelnice, kterou jste za vlastní peníze vybudovali a neohrožujete svoje podnikání a zdroj příjmů

snažíme se ti jen od začátku říct, že z našeho laického pohledu, nás co chodíme střílet a po střelnicích se pohybujeme v některých případech třeba i 20let, jsou prostě vaše aktivity nebezpečné a na hranici zdravého rozumu. taky střílíme za pohybu, taky měníme hlavní a záložní zbraň.

můžeš zase klidně napsat, že vy jste někde úplně jinde, jinej level, ale pro nás podstupujete neakceptovatelné riziko. přitom by stačilo investovat do stativu, aby kameraman nestál před střelci a nechat vyrobit pár držáků na pohyblivé terče, když už rozrážet lidi, tak bez nabité zbraně



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#105 » čtv 14. srp 2014, 06:31

AREYOU - ve svém štěkotu mučedníka jsi vaše společenství trefně popsal :lol: Takže ode dneška BLBOSTŘELCI.CZ ? :lol: Samozřejmě,Ty víš všechno....a nejlépe..... To už zde bylo. Brouk Pytlík - práce všeho drhu ! Možná se někdy zkus zamyslet co píšeš. Za mne - úsměvné,pro někoho jiného - odchod na vyšetření

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host