Broková střelba- vrhačka



KUBA93
Příspěvky: 12

Příspěvek#1 » čtv 14. črc 2016, 17:14

Zdravím, chtěl jsem se zeptat zda má někdo zkušenosti s ručními či mechanickými vrhačkami na asfaltové holuby. Chtěl bych trénovat častěji a střelnice kam jezdím mi neumožní vytahovat tu jejich obří automatickou. Děkuji za pomoc.

Pokud jsem toto téma špatně umístil, prosím smažte jej.



cora
Příspěvky: 60

Příspěvek#2 » čtv 14. črc 2016, 19:52

a proč ji chceš vytahovat?

Zkušenost je taková, že Tě to zachvilku přestane bavit - vše naložit, vše vyložit, nachystat, pak vše zase složit, vyložit... půl až hodina. A to se nebavím o tom že u těch primitivních potřebuješ někoho kdo nasadí terč a vypustí. Lépe je dojet na střelnici a za stejný čas co se nebudeš drbat s vlastním strojem odstřílíš dvě položky



KUBA93
Příspěvky: 12

Příspěvek#3 » pát 15. črc 2016, 08:04

Já spíše myslel ty typy vrhaček, které jsou budto jen do ruky a švihá se s nimi nebo nějakou malou mechanickou, která neváží mnoho a jen se postaví nabije a střílí. My smve dva, takže s tím, že jeden nabíjí a druhý střílí není problém.

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#4 » pát 15. črc 2016, 10:03

Jestli mohu poradit tak to házení holubů rukou je taky dost náročné a potřebuješ vždy parťáka na vypouštění holubů. Dlouho ho to bavit nebude a lepší je i manuální natahovací vrhačka, kde se dá měnit směr i výška. Je jich na trhu několik ale ta cena je opravdu závratná. Chápu i to jak píšeš s automatem a jeho instalací, máme to stejné jelikož nechat ho v zákopu na trap tak ho hned někdo ukradne, proto musíme taky neustále schovávat. Pokud bys chtěl mám ve skladu 2 ručně natahované vrhačky, plně funkční kde stačí si je připevnit na nějaký držák, nebo stojan a můžete střílet. Cena dle dohody a vlastní odvoz nutný, nebudu to nikam vozit ani posílat. Spojit se můžeme přes SZ.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů