Shadow vs x calibur



Palo
Příspěvky: 1

Příspěvek#1 » ned 30. zář 2018, 18:52

Ahoj, som to nový a vopred sa ospravedlňujem ak som zvolil zlú kategóriu. Chcem sa začať venovať terčovej streľbe. Známi mi odporučili že do 1000 € je na terčovú streľbu vhodný len shadow a x calibur. Konkurencia je vraj drahšia a toľko do toho nechcem investovať.
Chcem Vás poprosiť o názory resp. o link s porovnaním ak už tu niekde je. Doma máme starú (cca 35+ rokov) ale zachovalú CZ 75 B. Na nej sa mi veľmi páči ergonómia. Porovnával som ju z K 100 ktorá mi až tak nesadla. Pozeral som nejaké vlákna kde to bolo rozdelené na dva tábory CZ a GP :D a neviem sa rozhodnúť. Jedni nadávajú na druhých a naopak. Ďakujem za každý názor a porovnanie. U GP chvália menšiu hmotnosť a spoľahlivosť. Ú shadow zase dizajn a ergonómiu.

Uživatelský avatar
Prasor
Příspěvky: 70

Příspěvek#2 » pon 1. říj 2018, 04:08

Ahoj, pokud je to na mířenku a nechceš pistoli používat na závody IPSC, doporučuji zvážit. CZ 75 TS. Má delší hlaveň než Shadow a SA poušť.
Jinak dle mého, je na terčovou střelbu vyšší váha zbraně spíš výhoda.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#3 » pon 1. říj 2018, 07:56

Střílel jsem pár ran na srovnání shadow 2 a Ts, u Ts 2x lepší soustřel, nikdy jsem je neudržel v ruce. Má velmi krátkou a lehkou spoušť. A 4x lepší soustřel než u mé malé pistole 9 luger. Na mirenku bych byl nadšený. Jestli něco stejného nabízí o konkurence, nevím.

Další možnost je nějaký sportovní speciál, který méně vypadá jako běžná pistole. Cena bude nasobne mnohem vyšší.



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#4 » pon 1. říj 2018, 12:03

Za mě jednoznačně TS. Pokud bych měl volit mezi Shadow a GP tak jednoznačně Shadow, ale ona it a 75B může perfektně splnit účel po doladění spouště.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#5 » pon 1. říj 2018, 20:17

...k tej spolahlivosti Kciek, tak napriek tomu ze ich je na sutaziach menej, zavad registrujem viac. Shadow je urcite spolahlivejsia zbran. A Shadow 2 sa robi aj v prevedeni SA



pskorec
Příspěvky: 86

Příspěvek#6 » úte 2. říj 2018, 21:34

Obávám se že CZ75TS už nesežene novou, na stránkách zmizela a zůstala tam jen TS Orange za 40000kč.
Každému sedí v ruce něco jiného, já mám CZ75TS, střílím mířenku a maximálně mi vyhovuje.



SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » stř 3. říj 2018, 06:22

Spousta prodejců je bude mít ještě skladem :-)



pskorec
Příspěvky: 86

Příspěvek#8 » stř 3. říj 2018, 16:41

Shadow ti taky dobře poslouží. Lze u něj přestavět spoušť na SA nebo stávající odladit. Shadow je nepatrně těžší než TS, ale je zase o něco málo kratší. Musíš si obě zbraně vzít do ruky a vzít si tu která ti bude lépe sedět.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů