CZ SHADOW 2 ORANGE

djgas

Příspěvek#16 » čtv 18. dub 2019, 10:16

Nevím no mám jak Shadow 2 ,tak TS Orange,obě museli projít laděním u puskaře,resp.u S2 byla nespolehlivá základní funkce a posléze u Orange se Puškař podivoval nad vulemi všude ,dle jeho slov “Za ty prachy by se měli více snažit “ člověk se pak cítí blbě když si má účtovat práci ,která je již jednou zaúčtováná v nákupní ceně ....

antonspelec

Příspěvek#17 » čtv 18. dub 2019, 11:44

Letec 12 píše:Varianta ORANGE, na první pohled rozlišitelná díky nově designovaným hliníkovým střenkám oranžové barvy. Hlavní díly jsou ručně lícovány. Spoušťový mechanismus je ručně odladěn pro zcela hladký chod a má zkrácený reset. Hlaveň je leštěná. Ke zlepšení již tak vysoké přesnosti přispívá barrel bushing. Stejně jako u ostatních pistolí řady "Orange", dělají svou práci opravdu dobře.

Již v základu je pistole vybavena IPSC kohoutem a hliníkovým polohovatelným hmatníkem zádržky zásobníku. Zásobník má hliníkové dno, rozšířená levá pojistka přispívá ke spolehlivějšímu úchopu rukojeti. K tomuto modelu lze dokoupit také set plochých pojistek a plochého záchytu závěru.

Líbila se mi poznámka na jiném fóru:
"Je to věc každého, ale tyto dopasované a doladěné zbraně, byť oproti standardu za více peněz, se náročnějšímu majiteli vyplatí. U standardní produkce je riziko méně zdařilého kusu i nadále nemalé."

No je to otazka samozrejme. Nicmene vetsinu tech vyse zminovanych uprav ma i moje TS Konfigurator a to stala o 15k mene. Navic nevim, jaky bude mit tenhle Shadow Orange ram, ale pokud stejny jako standardni Shadow, tak za me velky spatny co se uchopu tyka. To uz radsi TS Orange, ktera bude i po zdrazeni na 42k levnejsi.

A ta hlinikova botka zasobniku sice vypada fakt pekne a efektne, ale je jak z papiru-staci pad na zem ci tuknuti a muze ji clovek vyhodit. A vzhledem k cene je to docela draha sranda si myslim

Zpět na