CZ P-10M (Micro)



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#136 » úte 31. bře 2020, 15:09

Cz v tom neni sama. Sig s p365 mel taky problemy, p320 strilela pri padu. Glock 44 taky potize, plus potichu meni ukonceni ramu u railu na svitilnu nebo vyrez u malicku v pazbicce u vetsich modelu...
Proste novinky nebrat obecne.

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#137 » stř 1. dub 2020, 10:47

další video,
https://www.youtube.com/watch?v=XMBF5uZ2xqE

Ale je to podle mne jen snaha autora nalákat, narychlo jsem to prošel a model M tam nejspíš vůbec nemá :( :cry: :roll: :roll:

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#138 » pát 3. dub 2020, 10:19

video z českých luhů a hájů
https://www.youtube.com/watch?v=wxQE-gCeiqg

Uživatelský avatar
OtravnyPomeranc
Příspěvky: 105

Příspěvek#139 » pát 3. dub 2020, 13:50

V tomhle videu, co jsi ted poslal. Me trosku zarazilo ruzne vyhazovani nabojnic. V case 1:32min a 1:33min. Je videt, jak to dost silne hodilo nabojnici primo na strelce, teda kousek nad nej. Ale jestli to bude delat casto, tak uz vidim, jak nekteri strelci nebudou nadseni, dostavat hilznou do ksichtu :-D
Asi to bude chtit poladit vyhazovac, protoze to je divocina.



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#140 » pát 3. dub 2020, 15:22

No, v tomto sa myslim velmi preslavil Glock. Ak uz s nim idem strielat (odkedy mam P-10C malo), tak zakazdym dostanem nabojnicu na hlavu alebo do ksichtu.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#141 » pát 3. dub 2020, 20:08

CZ P-10 M CERAKOTE FDE
https://www.prodej-zbrani.cz/pistole/ce ... 5787p.html
Obrázek

CZ P-10 M CERAKOTE MIDNIGHT BRONZE
https://www.prodej-zbrani.cz/pistole/ce ... 5786p.html
Obrázek

Dvě zajímavé "úpravy" nové pistole přímo od prodejce



LeGrand
Příspěvky: 13

Příspěvek#142 » úte 5. kvě 2020, 17:48

Tak jsem si po týdnech čekání jednu pořídil, registrace šla rychle tak mám i prvních 100 ran na střelnici. První dva zásobníky to lítalo trochu s rozptylem ale zbytek na 15 metrů už nebyl problém nacpat všechno do černého (k mému překvapení ani při rychlejší střelbě to problém nebyl). V dalších dnech si skočím vystřelit dalších pár ran i na větší dálku, ale o tom asi až potom. K aktuálním poznatkům:
1, po 25 ranách začne řezat do ruky (víceméně jako každá P10) ale není to nic co by se nedalo vydržet. Zkrátka je to cítit ale následky to nenechá :D , (ke konci to bylo možná i trochu příjemný :D :D )
2, řešilo se tu vyhazování nabojnic na střelce viditelné na videu, z těch 100 vstřelených mi naproti přišly asi 4, žádná nešla do obličeje, většinou padaly na hlavu nebo na pravé rameno (pro upřesnění, jsem pravák). Takže žádná velká tragédie která by se mi nestala i u jiných pistolí (mnohdy i častěji). Myslím že až se trochu zajede a ochodí, sedne si to.
3, na závody v rychlosti rozborky to není - chce to cvik vytáhnout ten čep. To samý nacpat ho zpět (já se teda chvíli bál vzít to trochu silou, ale při bližším zkoumání vnitřku rámu sem našel pružinku, kterou je třeba prekonat trochou síly.)

Už se dost těším na prodloužení zásobníku, případně vůbec možnost nějaký zásobníky dokoupit ale zatím na internetu hledám poměrně marně - treba by nekdo ze zkušenějších mohl poradit ? Dát typ kde sehnat?
Pokud si z fóra pamatuju ještě jednu věc, někdo psal že hledal na netu rozpad na jednotlivé díly, je přiložený u navodu k použití... priložil bych ho ale nevim jestli můžu - s tim můžou zkušenější taky poradit (nevím jak je to se sdílením takových věcí ;) )



Medvidek5
Příspěvky: 2

Příspěvek#143 » sob 9. kvě 2020, 23:45

Dobry den je tady nekdo s frydku mistku kdo by byl ochoten se sejit na strelnici v polarce a pujcit k osahani pistoli cz p10m? dekuji



Medvidek5
Příspěvky: 2

Příspěvek#144 » sob 9. kvě 2020, 23:45

nebo klidne i jinde v moravskoslezskem kraji



Gwin
Příspěvky: 35

Příspěvek#145 » ned 5. črc 2020, 15:15

Dnes jsem si ji byl vyzkoušet na střelnici a odpor spouště mě nemile překvapil (50 N). Měl jsem problém se udržet v černém na 10 metrů, jak jsem kvůli odporu strhával. Asi sáhnu po PPS M2 nebo počkám na Hellcat.



yetti84
Příspěvky: 65

Příspěvek#146 » čtv 9. črc 2020, 22:22

107560831_732446804236141_6581780830469438656_n.jpg
Tak jsem ji otestoval na předváděčce. Za mě spokojenost, proti konkurenci G43 bych vyzvedl mířidla a +1 kapacitu. Uvítal bych, kdyby ji CZUB zařadila do konfigurátoru a mohl bych si ji objednat se světlovodnými mířidly, případně prodlouženým zásobníkem. Nevýhodou je menší aftermarket podpora díky níž třeba G43X s flush fit zásobníkem dosahuje kapacitu 15+1 a chystá se upgrade zásobníku i pro G43.


OT: CZUB dělá v posledních letech neskutečné věci, bohužel to nijak neprezentuje. Například začli nabízet v konfigurátoru S2 s barell bushingem, což bohužel ví jen ten, kdo zabloudí do konfigurátoru.

Malého plasťáka si nekoupím, dokud CZ R&D nevyvine nějaký konkurenceschopný zásobník, ale šetřím love na S2 v plné palbě, protože nic lepšího není.
S2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#147 » pát 10. črc 2020, 09:44

Ahoj, můžeš podvrdit u P-10M odpor spouště 50 N jak psal gwin?
P.S. nedávno bylo na youtube video, kdy porovnával zda koupit S2 nebo SP-01 tactical, vyhrál to tactical, stojí tam 700USD - ale u nás ho už v nabídce nemají



Boci
Příspěvky: 90

Příspěvek#148 » pát 10. črc 2020, 10:12

Kamarád P10 M má a na spoušti naměřeno 3,5 kg.



yetti84
Příspěvky: 65

Příspěvek#149 » pát 10. črc 2020, 20:38

Ahoj, už si to moc nevybavuji, ale přišla mi dobrá. Nastřílel jsem o fous líp, než s glockem.



krtek2k
Příspěvky: 125

Příspěvek#150 » sob 11. črc 2020, 13:28

Me z czub odpověděli.
Pistole CZ P-10 M bude v konfigurátoru možno modifikovat v průběhu září – půjde o části spoušť, záchyt zásobníku a patky zásobníku. Moc Vás asi nepotěším s barvou rámu, tam bude pouze možnost černé barvy – jinou barvu bychom nemohli nabídnout za únosnou cenu – nepředpokládáme totiž až tak masivní prodej této pistole a produkce rámu v jiné barvě by se tím pádem dost prodražila. Nejsme si jisti, že by zákazníci o tuto pistoli stáli, i kdyby mělo dojít k navýšení ceny.

Snad Vám tato odpověď postačuje.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů