CZ 75 Tactical Sports

tatra21

Příspěvek#181 » čtv 19. zář 2019, 08:31

Černá obyčejná je dle mého na mirenku lepší

Milkyway

Příspěvek#182 » čtv 19. zář 2019, 18:08

Asi jo. Tvrdí to více lidí. Nic nerozptyluje oči při míření. Stejně ty vlákna nejsou až v krajích a nejde se jimi řídit. Jen unavují oči, když na ně mimoděk koukáš, čemuž se ubránit, při nejlepší vůli, nedá.
Dneska jsme jí byl prubnout a jsem nadšen. Je to prostě kus železa v ruce. Zatím jsem z ní dal 70 bombónů a pocit je dobrej. První závěry budu dělat ale tak po měsíci. Nějak si to sedne a já taky .... dvakrát se mi stalo, že nepřebila. Problém byl dvounohej. Málo jsem domáčkl zásobník. To jsme zjistil ale až po druhé. Poprvé jsme byl překvapen, že není náboj v komoře, tak jsme vycvakl zásobník a pak natáhl několikrát a zase ho zacvakl a ....podruhé mi to došlo - byl o kousek povystrčený a tím pádem se vysvětlil i první problém. Takže bez chyb.... (odečítám ty svoje).

tatra21

Příspěvek#183 » pát 20. zář 2019, 13:40

no jo stane se. Tak dej vědět

Milkyway

Příspěvek#184 » sob 21. zář 2019, 18:04

Tak jsem jí byl dneska provětrat. Super. Jsem rád, že jsem do toho šel. Hodně mi to připomíná jízdu v Porsche. Sešlápneš plyn a motor se může vyrvat, aby Ti splnil, co chceš. Dupneš na brzdu a mozek letí dál a celé auto stojí skoro na fleku. Je přesná, čitelná, předvídatelná. Perfektní spoušť, hladký chod. Mířidla zatím nechám, uvidím.

Promazal jsem ty nesmyslné bláboly bez hlavy a paty + OT okolo. Držte se tématu, příště to bude i s "odměnami"! McFly

Zpět na