CZ 75 Tactical Sports



MichalAdam
Příspěvky: 191

Příspěvek#31 » stř 7. kvě 2014, 08:31

Oilman píše:Mě začíná TS trochu zlobit - po vystřelení cca 50 nábojů nechce vystřelit, zmáčknu spoušť a nic. Musím pár vteřin počkat a pak zkusit znovu. Psal jsem do Brodu, ozvali se hned,že si mám seřídit spoušť. Zkoušel jsem to několikrát a žádné zlepšení, po 100 ranách se to opakuje skoro při každém výstřelu a přesnost jde do háje. Zkoušel jsem promazat táhla spouště, ale je to pořád stejné :twisted: Tak se pomalu smiřuju s tím,že vyrazím do Uh.Brodu....

Nevyjíždí ti šroubek na spoušti(ten co dělá doraz)?

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#32 » ned 11. kvě 2014, 17:47

Asi jakoby clovek volal svemu obvodakovi: "Je mi blbe - toci se mi hlava. Co mi je?"
Ukaz to na strelnici nekomu, kdo ten mechanismus troche chape. Na 90% ti na miste pomuze.
Tipuju to na to, co Adis, ale kdo vi...
Muze to souviset I s presnosti - sroubek mas na knop, strili to v podstate ve chvili, kdy je to na dorazu, nekdy to musis nackat vic, v tu chvili strhnes...
Ale na foru tezko rict.

Uživatelský avatar
Oilman
Příspěvky: 77

Příspěvek#33 » pát 23. kvě 2014, 11:52

Nevyjíždí ti šroubek na spoušti(ten co dělá doraz)?[/quote]
Tím to není, jednak jsem to hned zkoušel seřídit, a taky se to projevuje až po vystřílení pár zásobníků :x
Spíš to vypadá,že zůstává viset táhlo spouště, tak radši zajdu k odborníkovi..

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#34 » pát 2. říj 2015, 18:29

Chtel bych se majitelu CZ 75 TS zeptat jestli nemel nekdo problem s pojistkou. Snazim se ji na nove zbrani nejak aktivovat a stale se mi to nedari zatlacit do aktivni polohy, ale jde jen o par mm a pak konec, s tim ze spoustet kohout muzu spousti jak o zivot.

Zkousel jsem to jak s natazenym, tak nenatazenym kohoutem i lehce vetsi silou a nic.

Jinak zbran mam upravenou od Zendla a menil mi tam mmj. kohout+spoust, tak mne jedine napada jestli se tam nemohlo neco po*.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#35 » pát 2. říj 2015, 18:31

Při výměně kohoutu na CZ75 je nutno pojistku doladit. Jestli to p. Zendl neudělal, viděl bych to na reklamaci. Sice nemám TS, ale kohout jsem si měnil sám a taky jsem to musel doladit.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#36 » sob 10. říj 2015, 10:13

Moje řešení ohledně zvednutí odporu spouště pro KVZ kdyby někdo hledal jak to udělat. Ve finále je to jednoduché a prosté a stojí to pouhých 60 Kč. Stačilo koupit pružinu spouště pro Shadow a pružinku tam přidat k původní. Není potřeba nic rozebírat jen sundat závěr a opatrně po vysunout čep spouště až ke kraji. Vzít do kleštiček novou pružinku vtlačit jí tak že kratší konec se dá do vnitřku spouště a delší konec do již připravené drážky v rámu. Je to sice vopruz, ale dá se to. Pružinka tam pěkně pasuje a výsledek že 1,4 kg udrží v pohodě. Je to krásně čisté řešení nikde nekouká žádná pružinka a není potřeba nic upravovat. Koupil jsem novou duralovou spoušť tak jsem jí nechtěl hned prznit a vypadá to jak má.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Aurinko
Příspěvky: 19

Příspěvek#37 » sob 20. úno 2016, 14:18

CZ 75 TS Konfigurátor. Tak už je doma, teď jen přihlásit. Koupil jsem ji dnes dopoledne v Praze na Opletalové. Strávili jsme v prodejně víc jak hodinu. Nikde jsem neviděl ochotnější a přijemnější prodejce. Kdyby si někdo nebyl jistý barvou, tak ano, je to opravdu růžová :)

cz75TS.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



selag
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#38 » pon 22. úno 2016, 10:14

TS Konfigurator.JPG

Taky jeden Komnfigarátor :-) A když zelená, tak všechno.... :-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Aurinko
Příspěvky: 19

Příspěvek#39 » úte 23. úno 2016, 20:43

No tak ta je boží!:-) Dobře jsme si vybrali.
Ráno jdu pro PZ a v sobotu první střelba. Snad ani neusnu:-)



Hafan
Příspěvky: 9

Příspěvek#40 » ned 20. bře 2016, 21:12

Ahoj, kde se dá najít ten konfigurátor, ukazuje se jen ten na shadow, mohl by sem někdo hodit odkaz ? díky

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#41 » pon 21. bře 2016, 10:23

Oranžový konfigurátor ;-)

CZ 75 TS ORANGE: http://youtu.be/GArYPoxqUmA



Hafan
Příspěvky: 9

Příspěvek#42 » pon 21. bře 2016, 11:58

To jsme se asi špatně pochopili, video na YouTube nepotřebuju, hledám odkaz, kde si můžu tu pistolí nakonfigurovat podle teh barev, když kolegové mají všemožné kombinace a na stránkách UB je jen černo - stříbrná s dřevěnou střenkou a to se mi hrozně moc nelíbí :D díky

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#43 » pon 21. bře 2016, 15:03

Alberte jsi asi hodně spokojený co :-) teď s odstupem času, stojí to za vynaložené "úsilí"? (Nemyslím to samozřejmě nijak zle ;-) )

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#44 » pon 21. bře 2016, 15:11

S odstupem času a po cca 2000 ranách zatím maximální spokojenost !!!! Co se týká vynaloženého úsilí, tak to nebylo skoro žádné. Vyměnil jsem akorát pojistky a dvě pružiny + jsem si musel udělat výlet do Jablonce za Kubou aby mi udělal pouzdra. Takže vynaloženy byly v podstatě jen nemalé finanční prostředky. Ale ani tak nelituji. :-)

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#45 » pon 21. bře 2016, 15:41

Tak to je hlavní, aby z toho měl člověk radost a dobrý pocit :-) Pouzdro jsem viděl na fotce a toto vypadá opravdu skvěle. Já osobně bych si ji nevybral, ale to je o osobních preferencích, určitě je to skvělá zbraň. Zatím jsem ji viděl jen přes sklo na prodejně. Koukal jsem, že budeš v Žalanech na LOSce, byla by možnost se kdyžtak podívat detailněji, když bude příležitost?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů