Výměna zápalníku CZ 75B



Martin1000
Příspěvky: 2

Příspěvek#1 » sob 13. lis 2021, 12:46

Ahoj chlapi. Dnes mě čekalo na střelnici nemilé překvapení... natěšen na dnešní trénink jsem nabil, natáhl...a cvak. Žadná rána. Chvíli jsem tedy počkal, vyhodil náboj, zásobník, sundal závěr, zatlačil zezadu na zadní část zápalníku a zjistil že vpředu (v komoře) nic nevyjelo...
Nevite prosím jak vyměnit zapalník nikdo mi nebyl schopen poradit. Jak ho vytahnout a vyměnit. Co zmáčknout abych mohl starý vyndat event kdo by mi pomohl ho vyměnit. Jsem z Krnova ale mohu i dojet. Nebo kde v mem okolí opravují zbraně? Např Opava, Ostrava?
A ještě dodatkový dotaz k tomu. Vadí zapalníku cvakání naprázdno? Někdo mi tvrdí že u pistolí ne.
Diky moc.

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 795

Příspěvek#2 » sob 13. lis 2021, 13:02


Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#3 » sob 13. lis 2021, 18:09

Aha, spletl.jsem si to s p10c :(



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#4 » sob 13. lis 2021, 19:10

To, ze nic nevyjelo muze byt tim, ze jsi nazamackl padovou pojistku. Takze to zkus znovu a poradne.



Martin1000
Příspěvky: 2

Příspěvek#5 » sob 13. lis 2021, 20:11

Padovou pojistku jsem samozřejmě zamáčkl. Tskový začátečník zase nejsem:) Navíc i bez jakekoliv manipulace byla vždy v otvoru na zápalník vidět špička zápalníku...



vidocqcz
Příspěvky: 203

Příspěvek#6 » sob 13. lis 2021, 20:22

Mě se jednou na Glocku dostala mezi zápalník a závěr štětinka z bronzového kartáče a měl jsem podobné trable. Zápalník byl neporušený, vše se zdálo v pořádku. Samozřejmě trable byly i to vyndání.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#7 » sob 13. lis 2021, 20:36

Tak priste popis zavadu poradne a uved vse, co jsi provedl. Jinak se tu jen hada z kristalove koule, co by to mohlo byt. Jinak k vytazeni zapalniku Ti pomuze YT. https://www.youtube.com/watch?v=_kIqsKePm9Q

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů