Strakonice TT 9



David CZ
Příspěvky: 12

Příspěvek#16 » stř 27. led 2016, 14:11

Po delší komunikaci mi ještě poslala rozkres,ale nechtělo se jí :-D tak pokud by někdo chtěl tak pisnite



selmo
Příspěvky: 12

Příspěvek#17 » stř 27. led 2016, 15:31

Ja prosim o rozkres :)

Uživatelský avatar
malyLibor
Příspěvky: 44

Příspěvek#18 » stř 2. bře 2016, 21:23

No, musím přiznat, že mne velice zaujala ČZ TT 45, nejvíce její cenou. Ale poté co o ní už několik dnů marně hledám informace a dokonce ani o jejím ... výrobci? distributorovi? či jak to nazvat nejsou na netu žádné stránky v češtině, tak si pomalounku říkám, že to mi za to nestojí... možná člověk ušetří pár tisícovek... ale co když se na pistoli něco posmolí? Jak budu řešit třeba reklamaci?
Kdysi jsem měl motorku ČZ a měl jsem ji moc rád. Když jsem se začal zajímat o koupi pistole, byla ČZ první, co mne napadlo. Od ČZ UB mne definitivně odradila nepříjemná ženská v jejich podnikovce v Brodě, od této mne odrazuje neexistence informací v češtině... takže co si koupím na obranu zase nevím. Holt, asi se rozhodne mezi Glockem a Grand Power... přičemž druhý jmenovaný má v tuto chvilku kapku navrch :-)

Uživatelský avatar
malyLibor
Příspěvky: 44

Příspěvek#19 » čtv 3. bře 2016, 20:24

Jak už to tak bývá, když člověk přestane hledat, najde. Dnes na mne při hledání úplně jiných informací vyskočil tento zajímavý článek. Je sice už 10 let starý, ale myslím, že stále poměrně aktuální:
http://www.streleckarevue.cz/kategorie. ... /cz_tt.pdf



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#20 » pát 4. bře 2016, 08:57

Reklamace v pohodě vyřídíš u prodejce. Jestli máš dotazy, tak zkus pana Hlavatu ze zbranenaobjednavku.cz.

Uživatelský avatar
malyLibor
Příspěvky: 44

Příspěvek#21 » sob 5. bře 2016, 11:38

pelanj: Děkuji za radu, zkusím :thumbup:



Medvídek
Příspěvky: 15

Příspěvek#22 » pon 7. bře 2016, 19:37

Já osobně mám ČZ 97 . Před rokem se tahle ráže začala líbit manželce , ale zbraň se jí zdála moc velká a za další dost drahá??? A zrovna byla akce na ČZ TT 45 . Šli jsme do ní . Řekl bych že docela dobrá volba . Žena jí dost často nosí , pod svetrem není tolik vidět . Je o něco kratší než ČZ 97 a hlavně lehčí . Jde velice dobře do ruky , jak do mé tlapy , tak i do tlapky mé drahé polovičky . Střelba příjemná , zpracování dobré . Spoušť má velice příjemný chod . Zásobníky pasují mezi oběma typy zbraní . Na konec , kdyby byla akce za co jsme jí kupovali v době koupě mojí ČZ 97 . Byla by volba TT 45 jednoznačná . Stála 8700 Kč .



thubalek
Příspěvky: 19

Příspěvek#23 » čtv 28. dub 2016, 19:32

Já o TT 45 taky trochu uvažuju, jen mi přijde, že se o ní strašně málo píše. Jako by ji v Česku skoro nikdo neměl.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
RedCrown
Příspěvky: 34

Příspěvek#24 » čtv 28. dub 2016, 20:13

s TT45 mám takový menší problém. Většina vyhozených nábojnic je zmáčklých, zdálo by se od výhozího okna. Může to někdo potvrdit?
Dík



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#25 » čtv 28. dub 2016, 21:14

Jak zmacklych? Jen tukanec na tele nabojnice? Zmacky krcek nabojnice? Dela to od zacatku, nebo to zacalo delat po urcite dobe? Vsechny nabojnice jsou zmackle, nebo jen treba posledni ze zasobniku? Tezko takhle radit, kdyz nejsou znat podrobnosti. Pricin muze byt hned nekolik. Slaby uchop, spatne nauhlovany drapek vytahovace, spina pod drapkem vytahovace a tak by se dalo pokracovat a laborovat s tuhosti vratne pruziny, pruziny biciho kohoutu atd. Pokud mas obavy, ze nabojnice se budou spatne prebijet, nebo nepujdou prebijet, tak se neboj. Matrice si s nimi poradi.

Uživatelský avatar
RedCrown
Příspěvky: 34

Příspěvek#26 » čtv 28. dub 2016, 23:32

jj, ok, vím že jsem napsal informací poskromnu. Úplně jsem se na to ještě nezaměřil, ale ze zbraně jsem vystřílel zatím jen asi 70 ran. Myslím, že to má většina nbc, jen nevím přesně jestli úplně všechny. Na otevřeném konci hilzny je docela silně promáčklá, až bych skoro řekl, že se skoro trhá plech. Právě že si skoro dělám starosti o přebíjení. Ještě jsem se tím ale nezabýval, budu se na to nejdřív muset kouknout. Ještě na přebíjení nedošlo, tak jsem to zatím neřešil. Jen jsem to sem napsal, když jsem viděl, že se pohnulo vlákno. Až bude chvilka, tak zkusím vyfotit.

Uživatelský avatar
vatik
Příspěvky: 33

Příspěvek#27 » stř 15. čer 2016, 20:04

Zdravím. Uvažuji o tom, že bych tuto zbraň zakoupil. V jakém pouzdře jí nosíte? Uvažuji o kydexovém, ale zatím ho nikdo v nabídce nemá (jen na zakázku).

Uživatelský avatar
vatik
Příspěvky: 33

Příspěvek#28 » sob 18. čer 2016, 17:43

Tak jsem neodolal a TT45 jsem pořídil. V ruce pěkně sedí. Jsem zvědav jak se bude chovat při střelbě.

Uživatelský avatar
vatik
Příspěvky: 33

Příspěvek#29 » pon 27. čer 2016, 12:57

Tak jsem si byl z TTčka vystřelit. Dal jsem z ní 100 ran. Střelba z ní je kultivovaná, příjemný chod spouště. Občas se stalo (5 ze 100 klasické SB), že se náboj částečně vzpříčil - stačilo závěrem potáhnout vzad a náboj zapadl tak jak měl. Další věc co mně zarazila, je to, že při přebíjení zásobníku prázdného za plný, se mi závěr, který byl vzadu sám zavřel a to při razantnějším zasunutí zásobníku. Zmačkané hilzny po výstřelu a vyhození ze zbraně nemám vůbec.



juango
Příspěvky: 8

Příspěvek#30 » sob 2. črc 2016, 15:33

Zdravím,
také jsem neodolal ceně 8700Kč a objednal si CZ TT40. Přišla krasavice rok výroby 2015 se zvětšenou kapacitou zásobníku na 14 nábojů. Provedení je na slušné úrovni. Za ty peníze jsem velmi spokojený. Pozor - někde ještě prodávají staré kusy s jinou vratnou pružinou (dvojitá) a jiným provedením závěru - u nových zbraní je použitý systém stejný jako u klasických CZ (závěr bez okýnka).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů