CZ SKORPION 61 S



karotka
Příspěvky: 1

Příspěvek#31 » ned 29. črc 2012, 11:20

Jen se blbě zptám, když to nevyhodilo nábojnici, jak tam šel další náboj?



Narbe
Příspěvky: 7

Příspěvek#32 » ned 29. črc 2012, 12:07

Ten vadný byl poslední v zásobnku. Kamarád dostřílel, pak jsme stříleli z něčeho jíného. Pak vzal zase škorka,vsunul zásobník, natáhl, vyletěla prázdná hilzna, pokrčili jsme rameny a zmáčkl spoušť... Vytlouct se mi zatím nedaří, asi budu opatrně vrtat.

Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 170

Příspěvek#33 » pát 12. říj 2012, 22:21

Já jsem si pořídil na přenášení tohle vypolstrované pouzdro na desetipalcový netbook ASUS. Vejde se tam akorát, včetně popruhu a náhradních zásobníků do boční kapsy. Nabízejí to i v černé barvě.
http://www.zbozi.cz/vyrobek/asus-matte- ... smetanove/
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 170

Příspěvek#34 » pát 12. říj 2012, 22:35

Nevíte někdo kde leží někde na obchodě plastová rukojeť? PPK ji nabízí za 400,- Kč + poštovné 185,-, kterému bych se rád vyhnul a taky si to rád předem prohlédnul. Díky za tip.



Biermann
Příspěvky: 121

Příspěvek#35 » čtv 6. úno 2014, 22:01

Můžete mi někdo poradit, kolik čísel zbraně se na Skorpovi nachází? Mě se nějak nepovedlo najít číslo na závěru a předpokládám, že by tam jako na hlavní části zbraně být mělo. Tak nevím, jestli su slepej nebo nevím. Našel jsem tam 3 čísla, ale jedno je na sklopce, takže to nepovažuju za relevantní (trochu mě taky vyděsilo, protože nesedí s číslem na rámu - ale není to hlavní část, takže to by problém být neměl).



Jan Jeni
Příspěvky: 156

Příspěvek#36 » pát 7. úno 2014, 16:31

Koupil jsem také škorpiona kompletně i se zarukou za 3000kč :) dřevěná rukojet prostě krasavec jen musím mířit na 25m nad černý a potom mám výsledky 9-10 střed přesný máte to taky tak nebo šroubujete mušku ??? :)

Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 420

Příspěvek#37 » sob 8. úno 2014, 18:06

Vytoč mušku nahoru.



Jan Jeni
Příspěvky: 156

Příspěvek#38 » sob 8. úno 2014, 19:01

díky za radu příteli udělám to !

Uživatelský avatar
jamira
Příspěvky: 301

Příspěvek#39 » sob 8. úno 2014, 19:45

"Vytoč mušku nahoru"... ??? Z příspěvku JanJeni jsem pochopil, že když má mušku a hledí srovnanou v rovině a míří na střed do černého, tak má nástřel dolů pod černý střed. V tom případě s muškou naopak dolů,ne?!
Citát ze stránek odjinud: " Pomůcka – veršík „Kam muška, tam puška“ – který znamená, že když puška střílí doprava, je muška příliš vlevo, a zaklepává se doprava. Když puška nese dolů, je muška vysoká a snižuje se pilováním. U hledí je to naopak! Když puška nese nahoru, propiluje se hlubší zářez v hledí, nebo se musí vyměnit muška za vyšší ". Zdroj: Peggy ;)



Jan Jeni
Příspěvky: 156

Příspěvek#40 » sob 8. úno 2014, 20:04

KLUCI TAK CO TEDA ?

Uživatelský avatar
jamira
Příspěvky: 301

Příspěvek#41 » sob 8. úno 2014, 20:12

Dělá Ti zbraň to, co jsem popsal výše? Myslím to, zda jsem to správně pochopil z tvého předchozího příspěvku o střelbě do černého a to, kam míříš?



Jan Jeni
Příspěvky: 156

Příspěvek#42 » sob 8. úno 2014, 20:19

Když mám mířidla srovnané musím střílet na vrchní okraj kde končí černý střed a potom mám výsledky 10 ale nemám klíč bude pasovat klíč s sa 58

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1572

Příspěvek#43 » sob 8. úno 2014, 20:20

Chodí mu to podle popisu dolů a mířit je nutno nad. Mušku je tedy nutné snížit tak, aby při nastavení hledí na správnou vzdálenost byl nástřel na střed.



Jan Jeni
Příspěvky: 156

Příspěvek#44 » sob 8. úno 2014, 20:22

díky hned jak budu moci to udělám ještě jdu v pondělek koupit Makarova tak to na střelnici odzkouším všechno! :o

Uživatelský avatar
jamira
Příspěvky: 301

Příspěvek#45 » sob 8. úno 2014, 20:27

No právě, taky jsem to tak pochopil a proto mě zmátla odpověď Artifexe... Takže platí - sniž/zašroubuj mušku dolů (cca o 1mm).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů