CZ 75 Compact - návod a nákres řezu

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#16 » ned 29. led 2012, 23:44

Především by jakýkoli zásah do zbraně měl dělat jen někdo kdo tomu rozumí. Jinak Tě může čekat nemilé překvapení ;)



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#17 » ned 29. led 2012, 23:50

To není relevantní odpověď. Proč bych tomu nemohl porozumět sám, co by samouk? ;-) Technicky zdatný jsem, prostorovou představivost mám, co se děje s různými tvary táhly kolečky v různých mechanismech si snadno představím.. tak tady mám praktický mechanický stroj, který zase není tak složitý, rozměry součástek měnit nehodlám... tak proč se to nenaučit? ;-) Ale to už je kapku OT.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#18 » ned 29. led 2012, 23:57

......a ve chvíli kdy se naučil číst, odvrhl všechny učitele se slovy: nic mi neříkejte, nějaký Pythagoras, Newton, Edison, já si na všechno přijdu sám..... :mrgreen:



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#19 » pon 30. led 2012, 00:10

Omyl.. Já si je k tomu pozvu... A proto hledám příslušnou relevantní dokumentaci... :-DDDD Takže naopak.. říkejte, poučujte!!! Ale neberte mi potěšení se v tom pohrabat... ;-) Nic.. Myslím, že se chápeme, ne? Dobrou...



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#20 » pon 30. led 2012, 00:25

Potěšení v něčem se hrabat je jedna věc, horší je, že zrovna v případě zbraní můžete zcela nevědomky ohrozit nejen sebe ale především okolí.



morty
Příspěvky: 11

Příspěvek#21 » pon 30. led 2012, 07:38

Tohle jsou všechno bez urážky jen takové žvásty. Mrzí mě, že neodpověděl zatím nikdo, kdo tu zbraň vlastní a má ten manuál od ní. Nějaké poučování o tom, že se v tom má hrabat ten kdo tomu rozumí je mimo mísu. Já neřekl ani slovo o rozebírání. Zajímá mě to čistě z konstrukčního a technického hlediska.



hajnrich
Příspěvky: 7

Příspěvek#22 » pon 30. led 2012, 09:07

Pro Mortyho: Pozorně jsem si přečetl tvůj úvodní příspěvek a navazující diskuzi. Ptáš se na dvě věci: 1. Proč zbrojovka nezveřejnila plakát či návod na kompakt v provedení, jaké máš ty. 2. Jestli náhodou něco z toho nevlastní některý ze zde přítomných. První otázku polož zbrojovce, tady ti těžko někdo odpoví. Co se týká druhé otázky, kolegové se ti snaží pomoci, jak nejlépe dovedou, zhledem k tomu, že zřejmě manuál ne to tvoje konkrétní provedení asi z výše uvedených důvodů neexistuje. Pokud pamatuji, první kompakty se od tehdejších full size lišily kromě rozměrů jen jinou vratnou pružinou (splétaná, ale ne všechny) a uzamykací hřeben na hlavni má o jeden výstupek méně. Provedení spoušťového a bicího ústrojí je totožné s dospělou 75 téhož data výroby.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů