ALFA - první zbraň - údržba atd

dejdy

Příspěvek#271 » čtv 21. bře 2019, 14:14

Tak jsem pistoli odvezl od Alfy, během 1-2 týdnů bych ji měl mít zpátky, dám pak vědět čím to bylo.

mobil-man

Příspěvek#272 » čtv 21. bře 2019, 17:37

Přitom zřejmě stačilo jen 1-2 týdny nechat napáskované zásobníky... Za 2 dny to fakt nepovolí.

dejdy

Příspěvek#273 » čtv 21. bře 2019, 21:24

Ta závada je ale jiná než byla popisovaná dříve - tam závěr zůstával úplně vzadu, mně se nedovíral jen o pár mm. Navíc jsem na jednom zásobníku zkrátil pružinu, což taky nepomohlo, a ještě ke všemu mi to školní náboje nedělají, což už je úplně divné :D. Jedinou stejnou závadu co někdo na netu popisoval spravila právě až oprava komory, v alfě mi taky říkali, že to bude tím. Ale kdyby to přece jen byly zásobníky, tak budu rád, ale nevěřím tomu :D každopádně všem moc díky za rady, dám vědět jak dopadnu :)

Otik Platenik

Příspěvek#274 » pát 22. bře 2019, 07:41

Jiz v minulosti jsem tady popisoval svuj problem s Alfou Defender, pri pouziti slovenskych naboju ZVS (original nejsou to prebijenky) dochazelo k tomu, ze po prvnim vystrelu se zaver nevratil do puvodni pozice a zustal o par mm vzadu. Po rozborce jsem zjistil, ze naboj nezapadne uplne do komory. S jinym strelivem to nedelalo ani s prebijenkama. Naboje sem dal kolegovi, kteremu to CZ75 bez problemu vzala. Pravdepodobne ma Alfa az prilis tesnou komoru a nektere naboje to nevezme.

juraj1

Příspěvek#275 » pát 22. bře 2019, 13:13

Alfy muzou mit problem s tesnou komorou, pripadne spatne vylestenou. Nastesti maji vyborne fungujici servis, takze problemy se daji rychle resit. Muzes sem prosim dat foto nabojnice? Mam pocit, ze ma Alfa mela stupnovanou komoru.

dejdy

Příspěvek#276 » pát 22. bře 2019, 19:49

Bohužel teď u sebe žádnou nemám, ale je to tovární S&B 115grs, ze sypané krabice. Jestli jsi myslel nabojovou komoru tak taky nemůžu, protože krochna je už v Alfě. Ale souhlasím, ze servis zatím vypadá super, jen je to z Prahy trochu z ruky, no :D

dejdy

Příspěvek#277 » úte 23. dub 2019, 11:52

Tak si právě vezu opravenou pistoli z Brna domů. Oprava nakonec trvala měsíc, a musel jsem je trochu popohnat, jinak bych možná ještě čekal, ale co se dá dělat. Na pistoli zvětšili vůli závěru, který byl prý příliš těsně slícován a proto občas nedovíral, prý už to zbraň nedělá. Ještě jsem to nezkoušel, ale snad mají pravdu :)

dejdy

Příspěvek#278 » úte 23. dub 2019, 16:01

Tak jsem byl na střelnici, dal jsem 80 ran bez jediné závady, takže zřejmě opraveno. Díky všem za pomoc :)

Zpět na