CZ 75 SP-01 Shadow

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#331 » úte 22. bře 2016, 21:39

Sundáš pružinu z vodítka, nasadíš buffer nálitkem dozadu na vodítko a nasadíš zpátky pružinu. Tady ve videu cca v 1,25 minutě je vidět jak to vypadá.... CZ 75 SP 01 Shadow demontáž spoušťáku: http://youtu.be/Fh0raEpYF1A

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#332 » úte 22. bře 2016, 22:00

Jo teď zpětně koukám že jsem ti asi neodpověděl úplně přesně na tvou otázku. Takže používá se jen jeden buffer. Je v podstatě jedno který, jenom ten s tím nálitkem má tu výhodu že vodítko tolik délkově necestuje.



Miriablo
Příspěvky: 26

Příspěvek#333 » úte 22. bře 2016, 22:17

Oki, to sem potřeboval vědět, díky za info Alberte

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#334 » pon 28. bře 2016, 17:39

Sportovní kohout se mění proto, že standardní má jiný sklon prvního zoubku a při zmáčknutí v SA dochází nejprve k pohybu dozadu, minimálně, ale dochází a až pak se uvolní kohout a letí dopředu. Jde o úhel sklonu. Šikovný zbrojíř to vezme na fréze a přeúhluje za cca 30s. Druhá možnost je si koupit nový a vyměnit. Buffer měl původně vlastnost zkrátit zpětný ráz, zkrátit cyklus a šetřit zbraň. Je to pocitová záležitost. Na funkci nemá nijak zásadní vliv, spíše se zbraň trošku jinak chová. Mě to nesedělo. Takové ostré tupé kopnutí do zápěstí...



vlno
Příspěvky: 114

Příspěvek#335 » sob 30. dub 2016, 20:16

ahoj, určitě jste to mnozí už řešili a vyřešili... chci vyměnit hledí za mikrometrické, mám to Zendlovo, musím vyměnit i mouchu, jak vysokou? Zatím zádnou novou mouchu nemám...
Připadá mi, že ta původní pak bude nízká, protože to nové hledí se mi zdá, že je vyšší, tak než s tím začnu laborovat mám pořídit i mouchu?

Díky předem za radu :)

Uživatelský avatar
j.v.
Příspěvky: 160

Příspěvek#336 » sob 30. dub 2016, 20:34

Měnil jsem u hledí i mouchu. Zendl na stránkách doporučuje výšku 7,5 a funguje to spolu dobře.



vlno
Příspěvky: 114

Příspěvek#337 » sob 30. dub 2016, 21:26

Aha, to jsem nevedel, nevycuhuje uz moc ta 7,5 ???

Uživatelský avatar
j.v.
Příspěvky: 160

Příspěvek#338 » sob 30. dub 2016, 22:59

Proč by čouhala? :)
IMG_20160430_235336.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



vlno
Příspěvky: 114

Příspěvek#339 » ned 1. kvě 2016, 14:27

Díky za fotku, já myslel, aby se tou mouchou neztrhávalo, třeba při tasení z pouzdra..., ale asi zbytečný obavy... to by to nedoporučovali :)

Uživatelský avatar
j.v.
Příspěvky: 160

Příspěvek#340 » ned 1. kvě 2016, 15:14

Zatrhávání bych se určitě nebál, ledaže máš nějaké supertěsné pouzdro.

Uživatelský avatar
zdenys73
Příspěvky: 73

Příspěvek#341 » ned 8. kvě 2016, 18:08

Zdravím Vás všechny znalé ;) . Chci se prosím optat na povrch zbraně , klasické brynýrování versus lak :?: . Rozhoduji se ke koupi své první pistole a chtěl bych jí na mířenou střelbu , čili z trezoru do kufříku , na střelnici z kufýrku na pult . U nás je na střeleckým pultu filc . Chtěl bych si ji trošku vizuélně potunit , jistě na nošení klasický brynýr , ale to později zda-li vůbec . Takže zpátky ke kustomizaci , líbí se mi černý závěr a stříbrný rám , při pomýšlení na tenké eloxonané střenky (ani na barvě nezáleží) se snad ani nedočkám koupě :-) . Chápu , že na funkci to nemá vliv , ale víte jak to je .... i do auta se investují zbytečné peníze navíc , za autorádio,metalízu či lité kola , všechny tyto věci však funkčnost , ani jizdní vlastnosti neovlivní . Takže opakuji dotaz , jsou lakované díly háklivější na opotřebení (běžná sřelba) než klasický brynýr v defaultním provedení ? . Díky za rady a tipy a poznatky :)



Pablo.gs
Příspěvky: 445

Příspěvek#342 » ned 8. kvě 2016, 18:47

Jestli myslíš konkrétně Shadow, tak tam není klasický brynýr ani v celočerném provedení. I černá je lakovaná, jedná se o trojsložkový lak, který by měl být výrazně odolnější než brynýr. Jestli je stříbrný závěr dělaný totožnou technologií lakování to nevím, ale předpokládal bych že snad jo.

Uživatelský avatar
zdenys73
Příspěvky: 73

Příspěvek#343 » úte 10. kvě 2016, 13:27

Tak to je dobrá správa , díky za vysvětlení .

Uživatelský avatar
zdenys73
Příspěvky: 73

Příspěvek#344 » sob 21. kvě 2016, 09:27

Zdravím Vás znalé opět s dotazem na Shadow 1 . Uvažuji o koupi a vybírám první zbraň na mířenou střelbu . No a u nás se mi naskytla ke koupi nová , poskládaná a limitovaná CZ 75 SP- 01 SHADOW CHAMPION . Dle prodejce je továrně ještě poladěná (dále + opticky customizace) . Info mám od majitele a prodavače v jedné osobě , jeho přesný a zaujatý a dlouhý proslov si přesně nevybavuji , ale mluvil o ní v superlativech . Cena zbraně je cca o 10K výše než jsem původně předpokládal dát za novou 75B :( . Bazarová málo střílená za polovic , byla v Ostravě za hodinu pryč , tak jako každá slušná za slušnou cenu . Ale když uvážím , že jsem si chtěl koupit DUALTONE a následně postupně si dokoupit toto a upravit ono , tak stejně by cena naskočila výš než u zmíněného CHampionu . NE dovnitř jsem se podrobně nedíval , je nová tudíž závěr musím pustit ze zadní polohy , aby vůbec dorazil (reakce že u některých nových ČZ jsou vůle i vidět :shock: ) . O koupi uvažuji proto , že se mi ČZ pistole líbí , nejsou to hladké krabice ... i tak , bych si nedovolil snižovat jakoukoli jinou značku . Vystřílel jsem cca po dvě krabičky z Grand Poweru , Walter PPQ , Glock19 , ČZ75TS . Instruktor na střelnici zná jedinnou odpověď na jakýkoli dotaz a to - GLOCK , druhý porůznu , ale musí to být z kovu (nejlíp z Uh.Brodu) . Shadow 1 se mi líbí , je to jak s ženskou ( možná i nějaké mouchy bude mít) ale padla mi hned do ruky jak s původními tak i s plochými střenkami a výsledky i pocit ze střelby byly vždy nejuspokojivější . Nehodlám se účastnit žádných sportovních podniků , zároveň tuto velkou zbraň nehodlám nikde na sobě poponášet . No a otázka dne zní , zda-li se touto koupi dopustím zásadní chyby a to po stránce materiální(značka typ ...) tak po stránce užitné (že se pro začátečníka nehodí,anebo k mířené stř. atd.) .
Budu povděčen za všechny rady a typy , postřehy . Vlákna jsem četl skoro všechny . Děkuji a s přáním hezkého dne -střelecký potěr . :)

Uživatelský avatar
zdenys73
Příspěvky: 73

Příspěvek#345 » sob 21. kvě 2016, 10:56

Ještě pár obrázků .
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů