A.T.C model 5 cal.6,35 mm

Uživatelský avatar
Mejra
Příspěvky: 38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#16 » úte 26. dub 2011, 13:09

No jasný.. Ale na stresový situace se připravit moc nejde.. Jinak souhlas s tím, že člověk by se s každou svou zbraní měl naučit.. Ovšem tahle není na trápení na střelnici..

Uživatelský avatar
Mejra
Příspěvky: 38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#17 » ned 1. kvě 2011, 14:00

Jinak doporučuji :

nedávat do zásobníku více než 5 nábojů - jinak se sekne náboj v komoře
sakra na doraz natáhnout závěr - jinak se sekne náboj v komoře
vše mazat a čistit..

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#18 » ned 1. kvě 2011, 14:41

Asi budu za protivu ale pořídit si na obranu 6,35 která se seká, nejde do ní nabít víc než pět patron, nesmí se z ní moc střílet a vlastně ani sušit aby se nerozpadla...... vždyt to není ani dost tězký abys to po někom hodil :lol:



glock69
Příspěvky: 184

Příspěvek#19 » ned 1. kvě 2011, 17:51

Taky se obávám, že tato pistole je spíš omyl než zbraň..

Uživatelský avatar
glock1719
Příspěvky: 118

Příspěvek#20 » pon 9. kvě 2011, 19:06

A tím bylo tohle téma na věky vyčerpáno. :lol:
Blbá plynovka vydrží víc a je spolehlivější.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#21 » čtv 12. led 2012, 23:46

Tahle pistolka se vyrábí i jako plynovka, ne ?

Uživatelský avatar
Mejra
Příspěvky: 38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#22 » pát 13. led 2012, 10:20

Taky jsem jí viděl v nějaké cizí úpravě jako plynovku :D



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#23 » stř 10. črc 2013, 23:15

Jako plynovka je ucházející a hlavně se z toho nestřílí každý den, prostě je do kabelky a akustické náboje dělají pěknou prdu i se zábleskem. Asi do kabelky lepší, než nic !

Uživatelský avatar
radimsuchanek
Příspěvky: 81
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#24 » stř 7. srp 2013, 08:23

..vlastním tento kousek také, r.v. 99. Ano, je to nespolehlivý zmetek, přitom by dle mého pololaického názoru stačilo změnit vratnou pružinu závěru; tato je totiž včetně jejího uložení hotová katastrofa (připadá mi to jako pružina z větší průpisky) :lol: Pokusím se ve volné chvíli polaborovat a dám vědět, třeba se to bude někomu hodit.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#25 » stř 7. srp 2013, 23:17

Plynovku ano, ale 6,35 raději CZ 45 za stejné peníze !

Uživatelský avatar
radimsuchanek
Příspěvky: 81
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#26 » čtv 9. led 2014, 09:03

Mejra píše:Jinak doporučuji :

nedávat do zásobníku více než 5 nábojů - jinak se sekne náboj v komoře
sakra na doraz natáhnout závěr - jinak se sekne náboj v komoře
vše mazat a čistit..


...a já doporučuji:
- zásobník vyleštit, shodit ostré hrany
- vyleštit vedení vratné pružiny
- vysoustružit o ca.0,2mm "komůrku" vratné pružiny, ať má možnost pracovat (komora bývá již z výroby šišatá, aspoň u starších kusů)
- osadit trn dorazu pod vratnou pružinou (u starších modelů chybí úplně, závěr nemá tudíž doraz a drtí vratnou pružinu)
- vratnou pružinu nahradit novou

Poté je možno dávat do zásobníku všech 6 nábojů a při dobrém mazání a čištění zbraň funguje bez problémů. Vím, je to DODO, ale za ty prachy......



chruno1
Příspěvky: 5

Příspěvek#27 » sob 15. úno 2014, 08:13

Zdravím pánové, taky jsem kdysi tuto pistolku koupil na obranu spíše proti čoklům. Jezdil sem hodně muškařit a jak známo v neoprénu se hodně špatně utíká. :lol: Hned od začátku jsem měl problémy z pružinou - po několika výstřelech byla skoro nepoužitelná. Po drobných úpravách a výměně pružiny můžu říct že se z toho dalo vystřílet i tři zásobníky bez nějakého problému. Pak ležela minimálně 5 let v trezoru, a když jsem ji loni chtěl trochu provětrat tak asi po 20tém výstřelu praskl závěr. Dal jsem ji znehodnotit. Zůstaly z ní jen dva zásobníky, dvě náhradní pružiny a krásná dřevěná pažbička dělaná přímo na míru. Pokud by měl někdo zájem, tak napište.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
radimsuchanek
Příspěvky: 81
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#28 » ned 16. úno 2014, 14:54

Zdarec, mě rám zatím drží a pistolka po úpravách zatím bez problémů (asi jiný gang :D ). Co by si za díly požadoval?



chruno1
Příspěvky: 5

Příspěvek#29 » ned 16. úno 2014, 20:16

Zdravím, pažbička + 2 zásobníky + 2 pružiny - 300 peněz. Myslím že toho nebudeš litovat. Ta pažbička je fakt dílko, dělal to borec co dělá pažby myslivcům.

Uživatelský avatar
Mejra
Příspěvky: 38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#30 » úte 5. led 2016, 07:40

čus, sháním zásobník na tuhle pistolku.. :) kdyby někdo měl a prodal, napište mi mail na jupiterm@seznam.cz

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů