CZ 75



Carloss
Příspěvky: 2932

Příspěvek#106 » ned 23. srp 2015, 08:55

Jj... Ještě možná jistící čep (4).



Strelok
Příspěvky: 8

Příspěvek#107 » ned 23. srp 2015, 16:52

Aaha, dekuju moc, zitra budu doma, tak na to mrknu. Co by se s tim dalo pripadne delat? Castecny tvar zapichu, da se to obrousit? To perko by se melo snad dat vymenit nebo trosku roztahnout, mrknu na to :)



Carloss
Příspěvky: 2932

Příspěvek#108 » ned 23. srp 2015, 17:17

Uvidíš. Koukni na to bez závěru a zásobníku, jestli to dost tlačí záchyt dolů. Jestli ne, je to věc jen aitak dvou věcí, tak to uvidíš, co se tam děje.



Strelok
Příspěvky: 8

Příspěvek#109 » ned 23. srp 2015, 19:40

Trosku jsem si s tim pohral, asi bude to perko moc pevne, nebo spis bylo, ten zaver tam byl opravdu pevne zaseknutej, a kdyz jsem ho stahnul na max, tak se jen malicko uvolnil. Tak jsem si rekl, ze to zkusim trochu opotrebit a mackal jsem zachyt zaveru chvili, par minut, pak jsem natahl zaver a zkusil spustit a nic... Tak znovu a trochu sipneji jsem za to trhnul a ono to SLO :) Asi se to musi trosku opotrebit aby to fungovalo normalne. :3 Uz jsem se bal, ze to budu muset brousit nebo nechat puskari...



Carloss
Příspěvky: 2932

Příspěvek#110 » ned 23. srp 2015, 19:50

To se tak děje... Když se koukneš na odpovídající zářez v závěru, tak směrem dopředu je zešikmený. Takže zatažením závěru opravdu nadoraz páku záchytu závěru zatlačí zpět do základní polohy. Ta by se ale měla vracet už při mírném zatažení závěru. Ono je to takový... mno... to pero záchytu závěru působí jen na profil demontážního čepu, tedy nic moc síla. Teď jsem si to zkusil... Normálně když sundám závěr a vrátím záchyt závěru, tak je opravdu tím profilem pravé strany čepu v kombinaci s perem záchytu závěru tlačen dolů. Docela mě překvapilo, jak moc. Faktem je, že u CZ 85 tomu přispívá ještě pravá páka.



fr0nt1er
Příspěvky: 5

Příspěvek#111 » pon 7. zář 2015, 08:18

Ahoj všem

mám dotaz ohledně CZ 85 B, zda je možné nejakým způsobem mít na pravé staně pouze střeleckou pohotovost bez manualní pojistky, nebo je to udelane tak že obě pojistkové součástky do sebe zapadají a nejde to?

Děkkuji předem za odpověď :-)



Carloss
Příspěvky: 2932

Příspěvek#112 » pon 7. zář 2015, 11:07

Zapadají do sebe. Levá je jen kapku delší, než u CZ75, pravá pak čep z leva "obepíná" ve větším otvoru v rámu na pravé straně.



fr0nt1er
Příspěvky: 5

Příspěvek#113 » pát 11. zář 2015, 20:42

Zdravím, mám novou CZ 85 B a mám menší problém s levým záchytem závěru. Při střelbě se po několika desitkách ran sám posouvá ven cca max o 2 mm. Normálně drží pevně zacvaknutý s pravým záchytem, jenže ten levý má podle mě velmi malou drážku na pérko které ho dží u sebe. U 100 nábojů jsem to musel znova docvaknout aby nevyjížděl asi 4 krát. Nevíte někdo jak by se to dalo upravit tak aby se levý záchyt neuvolňoval? Díky za odpověď :-)



Carloss
Příspěvky: 2932

Příspěvek#114 » pát 11. zář 2015, 22:00

Asi blbě. Jak do toho hrábneš, narušíš strukturu a obával bych se zlomení. Pak tedy jedině novej.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#115 » pon 19. říj 2015, 23:16

Tyhle strenky na Compacta asi v Cesku nikdo neprodava, ze?

http://czcustom.com/CZ_75-compact-thin-black-grips.aspx



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#116 » úte 20. říj 2015, 22:23

Asi ne, objednej v USA, když se líbí, není co řešit.



fr0nt1er
Příspěvky: 5

Příspěvek#117 » stř 21. říj 2015, 08:05


Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#118 » stř 21. říj 2015, 08:48

V podnikovce v praze jsou od wz grips za slusnou cenu, jestli si dobre pamatuju, kolem 1100, ale neni to hlinik...

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#119 » čtv 22. říj 2015, 21:34

O hlinik nejde, jde o tloustku. Potrebuju cim jak nejtenci strenky sehnat. Ty hlinikace jsou nejtenci, viz:
Obrázek

Obrázek
Ubiraj pres centak na sirce oproti origosum. Nedaly by se ty VZgripy pripadne pribrousit z vnitrni strany trochu jeste?

Objednat z USA ty hlinikace neni problem, ale ta cena je trochu vysoka (a to bych je sehnal bez cla a jinych blbosti). Ladim dva stare Compacty a uz miridla nove vyjdou na dost penez, tak 85 USD za strenky je uz trochu moc. Majitele obou pistoli nemaji velke pracky a ten Compact je teda poradne bachraty s origo. Zavolam do Prahy, jestli jeste maji VZ, diky za tip.

Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#120 » čtv 22. říj 2015, 22:43

Dnes jsem byl v prodejně v Praze,kupoval jsem tam dřevěné střenky a myslím že jich tam mají dost na výběr byli tam i mosazné,hliníkové .Nekoukal jsem po všech, šel jsem na jistou ale řekl bych že tam mají větší výběr jak v eshopu.Ale nejprve jsem psal do eshopu a ptal se na ty dřevěné střenky co jsou ne New Edition a slečna nebo paní v eshopu byla velmi vstřícná.Zjistila že je mají v Praze na prodejně dala mi číslo at si tam zavolám a zamluvím si je tam.To jsem také udělal dnes je vyzvedl a sou doma .Zbyli jim tam poslední tuším dřevěné :-) kdyby měl někdo zájem.Ale musím říct z vlastní zkušenosti že se vstřícnost lidí jak na eshopu tak v prodejně se dost zlepšila.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů