CZ 75

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#16 » čtv 25. bře 2010, 13:54

Kdyby mu to treba nechteli vzit s tim, ze se zavadu nepodarilo zopakovat? :mrgreen: Ale ne, to uz bych Brodu krivdil, jejich pristup se udajne rapidne zlepsil v posledni dobe.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#17 » čtv 25. bře 2010, 14:32

Dle mně se mu pouze dostal nějaký bordel do mechanismu a teď tam dělá paseku. Rozebrat, vyčistit, zkontrolovat, promazat, složit a střílet.

Uživatelský avatar
Mach3D
Příspěvky: 26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » pon 29. bře 2010, 06:46

Děkuji všem za reakce, ohledně toho bordelu v mechanismu, je to možné, ale i tak si netroufám lézt do mechanismu zbraně a šťourat se v něm.

Na střelnici v neděli jsem zjistil(a teď si nejsem jistý, zdali to tak náhodou nemá být, ale jelikož to nejni také pokaždé a zdá se mi to někdy nebezpečné), že při dostřílení se závěrem v zadní poloze, při tvrdším naražení nového zásobníku, závěr sjede sám, aniž bych mačkal záchyt závěru, nestane se to pokažde, ale pomněrně často....

Dnes vezu mojí krásku na reklamaci, tak jsem zvědav, ....

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#19 » pon 12. dub 2010, 19:20

Mach3D: tohle mi dělá taky (tedy G19) a beru to jako standardní funkci. narazím nové šuple, závěr sjede, náboj v komoře a sypu to tam dál. těžkou hlavu mi to nedělá, jelikož při této činnosti prst na spoušti nemám. ale jak píšeš, dělá to jen při tvrdším naražení.

Uživatelský avatar
Mach3D
Příspěvky: 26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#20 » stř 14. dub 2010, 11:06

Ano, tohle by mi ani tak nevadilo, ba naopak bylo by to poměrně slušné urychlení střelby, avšak ten první problém s nevystřelením při zmáčknutí spouště mě rmoutí...Už jsem bez krásky 14dní(je na reklamaci) v obchodě mě moc nadějí na vyreklamování nedali, tak čekám, jak to dopadne...koncem měsíce bych jí měl mít zpátky.

Uživatelský avatar
Mach3D
Příspěvky: 26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#21 » stř 28. dub 2010, 12:15

Dnes jsem si jel pro vyreklamovanou CZetu....
Stihli to dokonce do mesíce:-)
Ve zprávě stálo, že provedli mechanickou opravu spouštového mechanismu a úpravu záchytu závěru, aby lépe držel v zadní poloze. - nastříleli z ní 50ran bez závad, teď už to visí jen na mě, kdy se dostanu na střelnici a kočku provětrám...

Takže v tuto chvíli jsme spokojen....Beru to jako za uzavřené, pokud by se vyskytl problém, informuji Vás... všem prozatím děkuji.



gilhad
Příspěvky: 28

Příspěvek#22 » stř 28. dub 2010, 14:33

Patrik píše:Takhle bez prohlídky se radí špatně, zvláště pokud se na řešení problému nebylo schopno shodnout více prohlížejících.

Na řešení se sice neshodli, ale na příčině ano - ta zbraň nefunguje správně podle návodu. Jestli půlka doufá, že se to "třeba časem" zlepší a druhá tvrdí "to není problém zákazníka, ale prodejce" aniž by kdo zpochybňoval, že ten kus prostě nefunguje jak má, tak mi reklamace přijde jako naprosto logický tah. Když jsem tu zbraň zaplatil, tak má být funkční už teď a ne až kdoví kdy a jestli, potom, co do ní nasypu spoustu peněz a budu obtížně vysvětlovat, že ta ojetina "takhle nefungovala" už od samého začátku.

(Jako zkušený puškař si ji může poštelovat a zkušený střelec se může spolehnout na svůj odhad stran "záběhu", ale ani oni, ani začátečník není nucen toto nedobrovolně podstupovat. Moje CZ75, i CZ92 fungovaly od první chvíle správně, což je také to co se od výrobku očekává. Pokusy o nápravu od počátku špatného kusu by měl dělat ten, kdo ho prodal, nikoli ten, kdo ho koupil v domění, že nová zbraň bude disponovat alespoň základní funkčností nezbytnou k provozu)



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#23 » stř 28. dub 2010, 16:12

Nárok na bezchybné zboží tady nikdo nezpochybňoval.

Uživatelský avatar
rabbit3278
Příspěvky: 258
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#24 » pát 30. dub 2010, 11:57

to shození závěru při reloadu se ti může stát u většiny zbraní (u mé P30 se mi to stává taky). Záchyt je jen háček na páčce který ti zapadne do výřezu v závěru a zkus si bez zásobníku zespod praštit rukou do pažby a shodíš si ho nejspíš taky (někdy ten prázdný zásobník nezvedne zýchyt dost rychle a zahákne se to jen za okraj místo v celé hloubce) :) Zkus při reloadu zásobník domačkávat a né ho tam vrazit a nestane se

Uživatelský avatar
Mach3D
Příspěvky: 26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#25 » čtv 3. čer 2010, 11:09

Tak jsem ji prubnul a po opravě nejni jediný problém, vše šlape tak, jak má...
Mohu napsat, že jsem konečně se svou černou kočkou spokojen ;)

Uživatelský avatar
rabbit3278
Příspěvky: 258
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#26 » pát 4. čer 2010, 07:26

tak to ti musim pogratulovat, vzhledem k přístupu CZUB. Ať ti vydrží a jsi s ní spokojený

Uživatelský avatar
rabbit3278
Příspěvky: 258
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#27 » pon 14. čer 2010, 10:59

Mach3D jen pro ilustraci tady je videjko, jak si někdo vysypal dva plné zásobníky z HK P30 a všimni si že když tam při reloadu narazí druhý zásobník, taky mu to shodí závěr: http://www.youtube.com/watch?v=QmZwkk-v ... re=related. A taky ho to trošku překvapilo :D

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#28 » pon 14. čer 2010, 11:40

Proboha, tohle video si nikdo neberte jako zajimavy !!! Je to docela tragedie, co tam predvadi.
Ja bych na miste kameramana asi utekl - zvlaste pri tom prebijeni.

Uživatelský avatar
rabbit3278
Příspěvky: 258
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#29 » pon 14. čer 2010, 12:08

OMG to není návodné video, vim taky že na LOSech by šel na dvě doby. Šlo o dotaz Mach3D, jestli se taky někomu stává, že při přebití se mu shodí závěr. V tom videu jde jen o těch pár sekund kdy se to stane i tomu umělci



adx5958
Příspěvky: 7

Příspěvek#30 » čtv 23. zář 2010, 12:01

Ahoj, chtěl bych se zeptat,jestli nemá někdo zkušenost s vyhazováním hilzen z hlavně. Koupil jsem si nedávno ČZ 75 B.
Ze začátku bylo vše v pohodě. Teď po poslední návštěvě střelnice jsem si všiml,že všechny hilzny co lítají z hlavně padají přímo na mě ( do obličeje ). Je to normální? Dá se to nějak upravit? Děkuji všem za reakci.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů