CZ P-07

Uživatelský avatar
kocpel
Příspěvky: 54

Příspěvek#271 » úte 14. úno 2017, 08:24

Podskloubek - po tobě něco číst je hrůza.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2233

Příspěvek#272 » úte 14. úno 2017, 10:38

Podsklounek: Fakt střílíš tak dobře, že víš, že Ti ta P-07 střílí 15 cm nad záměrný bod ?

Já mám běžně vše v levé straně terče a pokud dám zbraň někomu jinému, tak to má na středu. A střílím různě i podle typu osvětlení na palpostu, protože mi horní osvětlení vadí při míření.



Jezevec
Příspěvky: 139

Příspěvek#273 » úte 14. úno 2017, 11:49

Než polemizovat a domnívat se, je přeci lepší se někde opřít a zkusit kam to z pistole opravdu chodí. Nějaký základní seřízení je možný posunem hledí a výměnou mušky. Pokud ani to nepomůže tak leda zkusit reklamovat v UB, ale tam bych s nějakou vstřícností moc nepočítal. Nebo zkusit nějakýho puškaře aby se na to kouknul. Jinak moje P-07 má mušku číslo 3 a na 25m chodí na flek. Takže všechny ty chyby jsou bohužel způsobeny jen a jen mnou :D.

Uživatelský avatar
losturkos
Příspěvky: 11

Příspěvek#274 » stř 15. úno 2017, 19:32

..už jsem často na netu narazil na dost špatné zkušenosti s vyřizováním reklamací ČSUB .. Začínám se bát, že na každém šprochu, pravdy trochu ..
Pokud je tomu tak, tak je to ale kur..a smutné.

Uživatelský avatar
losturkos
Příspěvky: 11

Příspěvek#275 » stř 15. úno 2017, 19:38

..sorry za překlep .. myslel jsem CZUB.
Jinak ta střelba je taky dost očima .. Já nastřílím jinak s brýlema a bez nich. Zpravidla střílím bez nich ..
Někdy mi to taky přijde, jak se člověk vyspí .. :shock:
Tuhle jsem to posílal vše na levý roh dolů .. Což se jindy neděje ..



Podskloubek
Příspěvky: 4

Příspěvek#276 » stř 15. úno 2017, 20:22

ja jsem si rikal, ze neni mozny, abych tak blbe strilel, tak jsem tonorave dal puskari, supr strelec a tenpak mi to potvrdil...czub mi to seridila, jeste jsem teda nezkousel, ale pristup je spatnej, reklamace neuznana, neodborne jsem.melm manipulovat s hledim, co mam delat kdyz. sem povolilo, tak jsem to utahl, vedel jsem ze mi muze jit strelba stranou, ale pruser bylo, ze sla nahoru ze...dal ve zbrojovce rikaji opravdu nesmysly o zbranich....jinak reklamaci mi neuznali, ale seridili a dali novy hledi, ale nechteli ani korunu, zajimave



bubinekj
Příspěvky: 21

Příspěvek#277 » čtv 16. úno 2017, 13:24

Ahoj, tak v tom střílení je taková spousta věcí, které pokákne střelec a je to vyloženě rukama. Stačí tyto věci eliminovat a ejhle, ono to začne lítat úplně jinak. Také jsem si tím prošel jako spousta střelců okolo ;) Ale to není k diskusi o P 07. Tak jem dnes měl první závadu : praskla mi přužinka u spouště.V podstatě banální závada odstraněná za 2 min,ale ........
Z P 07 mám nastříleno něco přes 2000 ran, tak jsem zvědav jak dlouho vydrží teď. Jinak jsem s ní pořád spokojen a musím chválit...je to povedená a pěkná pistole



Lasard
Příspěvky: 119

Příspěvek#278 » úte 2. kvě 2017, 07:03

Tak mám z ní vystříleno 1 036 ks továrních SB bez jediné závady.... Zádržku, způsobenou střelcem při kontaktu s hranou okna na závodech, kdy se mi nedovřel závěr a nešlo přebít, nepočítám.

Uživatelský avatar
zdenys73
Příspěvky: 73

Příspěvek#279 » pát 12. kvě 2017, 09:56

Zdravím , uvažuji o pořízení pistole na nošení . Zdejší fórum jsem pročetl i o vypadávajícím vývrtu . Mohli by jste mi prosím cca říci názor pokud by jste se znovu rozhodovali , či jestli svého výběru/rozhodnutí pro P07 litujete ? Rozhoduji se mezi P07 a P-10 . Cenově jsou srovnatelné...... , takže si rád nechám poradit , děkuji .



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#280 » pát 12. kvě 2017, 10:14

Za mě osobně P10. P07 se mi líbí hodně (a sedí mi do ruky), ale P10 má vyšší plochu závěru díky jinému stylu vedení. A proto se mi lépe natahuje. Ale jestli jsi zvyklý na pistole a la CZ75, tak tohle hledisko můžeš pominout. P07 jsem si nakonec nekoupil a skončil jsem u Glocka - kromě jiného i proto, že P07 je na můj styl nošení moc velká - a G dělá i menší pistole.



Lasard
Příspěvky: 119

Příspěvek#281 » pát 12. kvě 2017, 10:34

Já jsem s ní naprosto spokojen. Důvod koupě byl hlavně ten, že je to CZ a sedí mi v ruce. Glock 19 byla další varianta, ale ten mi neseděl.
Kdybych se ovšem měl dnes rozhodovat mezi P07 a P10C, vzal bych P10C - je štíhlejší a dle názorů skvělá spoušť. Nestřílel jsem z ní, jen si cvaknul na prodejně. Akorát na ni zatím nemaj jiný mířidla, já bych tam po zkušenosti z LOSu bral světlovodný.



Pablo.gs
Příspěvky: 445

Příspěvek#282 » pát 12. kvě 2017, 12:08

P-07 nemám co vytknout. Dobrá ergonomie, dobře vypadá, dobře se nosí, cena přiměřená, záruka 3 roky. Po více než 1.000 ran (prvních 300 továrních a zbytek vlastních přebíjenek) nula závad a zevnitř i zvenku vypadá stejně, jako když jsem ji koupil, žádné drolení vývrtu se nekoná. Na 25m není problém se udržet v černým. Šel bych do ní znova i když P10 mě taky láká, brzdou je že jsem ještě vnitřně nedozrál na fire strike zbraně, ale to se může změnit.

Uživatelský avatar
Werewolf
Příspěvky: 171

Příspěvek#283 » pát 12. kvě 2017, 22:38

Za mě, teď jsem spočítal, že mám přes 4tis výstřelů za sebou, začátek jen SB klasiku a pak už jen Nontox. A pozor, bez jedině závady!!! Já si ji opravdu nemůžu vynachválit. Střílím s ní závody, Losy, ipsc, mířenky... V mirence mám zatím nejlepší soustřel 49 z 5ti ran na 25m. Pade se mi jeste nepovedla no :-D Nosím ji prakticky neustále, základní mířidla (jen jsem si dal vyšší mušku č. 4). Sedí mi do ruky perfektně. Mám nakoupené pružinky spouště, které rády praskají, ale zatím mi drží původní. Nicméně je to otázka 3 minut to vyměnit. Toliko za mě. Ano, glocky jsou užší, ale mě se p sedma prostě líbila, hotov! :-D P10 jsem v ruce nemel, tak nemohu soudit.



acab
Příspěvky: 16

Příspěvek#284 » sob 13. kvě 2017, 17:32

P07 mám. Perfektní úchop, spolehlivá, přesná, tlustá a těžká. Mám 86kg a 178 cm a je pro mě, prostě skrytě nenositelná. Jedině v nějaké buzerant tašce se to dá celý den tahat (ovšem ta váha). G19 mám a na skryté nošení je to lepší. Je o cca 180g lehčí a o cca 5mm užší. Nicméně to ani to pro mě nebylo úplně nejlepší. Takže téměř neustále nosím G43 (ani to sice není úplný ideál). Neuznávám vnitřní pouzdra a nikdy jsem neměl ani kydex. Používám přesná tvarovaná textilní pouzdra (ještě upravená od ženy), nošená vždy na opasku na pravém boku. Občas clipdriwe ve stehení kapse. Výhledově přemýšlím o G42, ty by mohlo být pro mě to pravé. Když jsem si v roce 2002 kupoval první zbran G17, tak prodavač řekl, že pistole velikosti normal nebo compact je pro normálního smrtelníka na trvalé nošení na hovno. Prý pokud mě to chytne tak skončím u malé pistolky nebo velká skončí trvale v trezoru. Já se smál a on měl pravdu. G17 15 let jenom mažu. G19 jednou za rok veznu na střelnici, P07 provětrám, tak jednou za tři měsíce. Střílím z toho co nosím. A o P10 si myslím svoje. P10C má být compact a přitom má rozměry stejné jak velké pistole. Váha ta je strašná, 720 g, když konkurenční G19 má 590g a je opravdu velikostí compact. Prostě nic pro mě. Pokud bych chtěl pistoli v plné nebo comp velikosti tak jdu znovu do G nebo SIG 320. Ale samozřejmě připouštím, že vhodným typem pouzdra může někomu vyhovovat ke skrytému nošení i pistole co mě nesedí.

Uživatelský avatar
flame
Příspěvky: 194

Příspěvek#285 » čtv 8. čer 2017, 18:45


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů