CZ P-07



Soda
Příspěvky: 27

Příspěvek#361 » sob 6. říj 2018, 17:34

Tak ještě jednou díky za všechny ohlasy :) Střílí se mi s ní dobře, všechno ostatní už jsou ruce :oops:
43207555_1906902452949464_1737045659682340864_n.jpg

(první ostrá zkouška, 2x 12 ran na 15m)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Wolfi
Příspěvky: 75

Příspěvek#362 » pon 15. říj 2018, 22:01

Dneska jsem objevil malování, tak jsem si trochu hrál :D.

Můj takový první pokus, co na to říkají experti? :)

Obrázek
Obrázek

Obrázky zmenšeny na 50% ať neroztahuji fórum, kdyby někdo chtěl dodam v plné velikosti :D.



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#363 » sob 20. říj 2018, 18:40

Nejsem expert, ale pokud ti neni 8let, tak bych se tím asi na veřejnosti nechlubil :shock:



johnny.so
Příspěvky: 7

Příspěvek#364 » pát 21. pro 2018, 15:24

Pročetl jsem toto vlákno a musím přispět k tomu vydutí (strana 4, 5). Byl jsem na střelnici, půjčit si P09 (P07 neměli), jelikož uvažuji o koupi P07. Na otázku proč nemají P07 na půjčení, jsem se dozvěděl,že měli... Pánovi, co si ji půjčil, totiž explodovala při výstřelu a docela mu pokuchala palce. Příliš se o tom nechtěl správce bavit, destrukce pistole nastala na levé straně. Ale po těch lítačkách po policii už prý nechce v arsenálu střelnice P07 vidět.

Docela mě to zarazilo. Jsem měl větší důvěru v naši produkci zbraní a teď upřímně nevím, zda si CZ P07 pořídit :-( Další favorit K100 je zas "nespolehlivý" v důsledku přílišné přesnosti a náchylnosti na mazání.

Tak místo pěkného dárečku pod stromeček jsem si nadělil nafouklou hlavu, jak to vše pročítám. Je fakt tak těžké koupit solidní pistoli kolem 16 tisíc?



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#365 » pát 21. pro 2018, 17:13

Tak prvne, kdo vi,co tam pan cpal. Kdyby tyhle pistole mely systematickou chybu, davno by se o tom vedelo.
To o K100 je blbost. Mel jsem 3 pistole v ruznych velikostech od GP a nikdy jsem nemel problem.
Za 16k se daji poridit kvalitni zbrane. Glock treba nebo Canik.
Reknu to asi tak, cokoliv mimo CZ bude i moralne spravnejsi. Staci,ze jim platime z dani prusery, nemusime je jeste zivit primo koupi zbrani od nich.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2219

Příspěvek#366 » pát 21. pro 2018, 18:49

Pokud pán střílel třeba přebíjené náboje, tak to fakt není jen o zbrani ...

P-07 mám a jediný problém byl u přebíjených nábojů.



UbalBlunt
Příspěvky: 18

Příspěvek#367 » čtv 10. led 2019, 05:57

Přesně.. Na netu najdeš i glocky po explozi.

Mě teda Přebíjenky p07 nepřetáhne vůbec a nebo se v okně sekne prázdná nabojnice. Lidi si většinou prebijeny laborujou pro menší kopanec ale tenhle pan to asi ma rad tvrdě



jantar
Příspěvky: 123

Příspěvek#368 » čtv 10. led 2019, 09:15

Přebíjenky nepřetáhne.Co to je za termín.Takže ponejprv si střelivo přebíjím sám a zásadně nekupuji.Přebíjím skoro pětadvacet let a žádné problémy.Na každou pistoli,a že jsem jich měl jsem si vyladil střelivo,pro tu danou zbraň co nejpřesnější,a samozřejmě aby rána bylo co nejpříjemnější.Vždyť na 25 m do papíru to stačí.Dnes v 70 ti letech mi již stačí,když na tuto vzdálenost nevyjdu z černého na mez.pist.terči.Kdysi se mi stalo,že nový náboj od nejmenovaného výrobce byl zase bez prachu,tomu pánovi "pravděpodobně" bouchla pistole,že měla spíše větší navážku než normální.Ale rozhodně to nebylo typem nebo výrobcem pistole,to je pitomost.Že v žádném případě nemusím výrobky z UB,tak tento typ P-07,se celkem povedl,i když napoprvé to také nebylo.Měl jsem ji také,a na to takové domácí střílení dobré.Samozřejmě to chce koupit trochu starší kousek za rozumnou cenu,tak maximálně kolem 10 k,nová za cenu 15 k nemá smysl,tam již mám Glocka,trochu blíže Siga 2022,a to je již jiná kvalita.



kk
Příspěvky: 999

Příspěvek#369 » čtv 10. led 2019, 09:39

johnny.so: moc to hrotis, oni jsou rozlamane i jine pistole, proste jak uz tu psali, kdovi co do toho narvali. Ja mam P-07 cca 2-3 roky a jsem s ni spokojeny. Nestrilim tisice naboju, ale vesmes jen tovarni SB a obcas vyzkousim jinou znacku. Zatim zadny problem. Vystrileno cca 4tisc naboju. Strilena jak mirena tak par soutezi.
Edit: a pokud nepretahne pistole u prebiojenky, videl bych to spise na problem s tim nabojem nez s pistoli. Je pravda, ze tahle ma docela silnou pruzinu. Me to problem nedela, ale par zenskych to melo problem natahnout, ale jak jsem psal, s tovarnima zandy problem s pretazenim zaveru, nebo ze by zustala nabojnice v okne skripla apod.



Pablo.gs
Příspěvky: 445

Příspěvek#370 » čtv 10. led 2019, 12:34

Mám s ní vystříleno několik tisíc ran svýma přebíjenkama a ještě se mi nestala jakákoli závada, skřípnutá nábojnice, nebo nepřetažení. A to na střílení do papíru přebíjím čajíčky, D032 - 3,7gr což na hradlech lítá pouze okolo 295m/s.



UbalBlunt
Příspěvky: 18

Příspěvek#371 » pát 11. led 2019, 00:13

jantar píše:Přebíjenky nepřetáhne.Co to je za termín.Takže ponejprv si střelivo přebíjím sám a zásadně nekupuji


Pane perfekcionisto. Nepřetáhne kondom přes hlavu co jiné!!

A nevidím důvod proč si od známého zkušeného přebiječe nekoupit náboje o 30% levněji?
Tedy až po vyzkoušení.. No ale tehdá jsem měl čerstvý zbrojak a také p07 byla nová. Takže mě nenapadlo, že by mohl být problém a jeho také ne, protože nezná tuhosti vratných pružin každé zbraně a měl to do své staré vyjeté čízy. Nová 07 má opravdu hodně tuhou vratnou pružinu a dneska po tisicich výstřelů už je to znatelně lepší, takže by asi neměla problém ty přebíjenky přetáhnout. Ale dnes už střílím jen SB. Nebavilo mě drhnout hlaveň a taky nemá smysl střílet s něčím co nemůžu nosit.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#372 » pát 11. led 2019, 16:08

OT promazáno! Odměny rozdány..

Uživatelský avatar
snackmc
Příspěvky: 179

Příspěvek#373 » pát 1. úno 2019, 09:45

Nenašel jsem vlákno na P-09, tak to píši sem. Omlouvám se za případný OT
Upgradoval jsem z G17 na novou P09 s tritiovými mířidly. Překvapilo mě, že u P-09 mířídla nejsou v šeru a ve tmě skoro vidět. U 12 let starého G17 svítí jako blázen.
Setkal jste se někdo s nefunkčním tritiem u CZ?

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#374 » pát 1. úno 2019, 11:59

To sis teda polepsil, rok vyroby ty P-09? A jsou to tritia? Zkusil si je umejt jestli nejsou jenom spinavy? Mozna je tam mensi kapsle

Uživatelský avatar
snackmc
Příspěvky: 179

Příspěvek#375 » úte 5. úno 2019, 09:37

Intimithy: Rok výroby je 2016 a jsem idiot, nejsou to tritia :-(

Mám ale jiný problém. Spoušť. Pár ran jde dobře a potom najednou musím zmáčknout spoušť až na doraz a opravdu velkou silou aby spustila. Prst zmordovaný ..... Stane se mi to tak jednou z 5 ran. Myslel jsem si, že je to problém nové zbraně než se trochu ochodí, ale nemá to zatím žádnou tendenci. Vystříleno 250 ran tovární SB.
Mám podezření, že je problém s blokací/deblokací zápalníku.
Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: hunter240, tata7474 a 2 hosti