CZ P-07



Dosner
Příspěvky: 3

Příspěvek#31 » sob 12. bře 2016, 10:54

Zdravím. P-07 mám chvíli a zatím jsem spokojen. Avšak jednu závadu jsem našel "odlepuje" se mi plast z těla zbraně na jedné straně, prý to byla častá chyba u DUTYn. Může mi někdo poradit dobré pouzdro na zbraň? Pro skryté nošení jsem koupil z CZUB ale za normální pouzdro na opasek se mi nechce vyhazovat 1200, nebo kolik si za to účtují. Díky

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#32 » sob 12. bře 2016, 11:00


Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2233

Příspěvek#33 » sob 12. bře 2016, 21:00

Zkoušel jste někdo použít větší zásobníky, než na 15 nábojů ?

Uživatelský avatar
Rex
Příspěvky: 108

Příspěvek#34 » sob 12. bře 2016, 21:10

Dosner: tak to je špatná zpráva. To "oddělování" plastů mělo být na nové P-07 odstraněno. Něco se nepovedlo.....

Uživatelský avatar
MilanoX
Příspěvky: 109

Příspěvek#35 » sob 12. bře 2016, 21:45




Čop
Příspěvky: 145

Příspěvek#36 » ned 13. bře 2016, 09:43

Dosner: Máš první verzi, nebo druhou?



Dosner
Příspěvky: 3

Příspěvek#37 » ned 13. bře 2016, 12:13

Mám CZ p-07 vyrobena v 2015. Nejedná se o duty, takže mě to taky překvapilo a budu se muset asi vydat zase do podnikovky.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#38 » ned 13. bře 2016, 12:17

Jestli myslíš kvůli reklamaci tak tam ani nejezdi.



Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#39 » ned 13. bře 2016, 12:34

Kolik má nastříleno že se objevilo vydutí. Nebo bylo od počátku? Myslím že jsem někde viděl foto nové která to měla ve velmi malé míře také. Nejspíše můžou být na vině tolerance. Pokud se do menšího rámu nasune větší kontejner(jedná se o "stovky" max "desetinku " mm), tak dojde k roztažení v tom místě i u nové. Na funkci to nebude mít vliv.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#40 » ned 13. bře 2016, 12:47

Je to konstrukční chyba, kontejnery se zastřikují do plastu přímo ve formě.



Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#41 » ned 13. bře 2016, 13:08

Aha, taky mě mohlo dojít že pouhým nasunutím kontejneru a zajištěním příčným čepem nevznikne spojení které by odolalo takovému zatěžování.
Jak píše Sided, návštěva podnikovky je zbytečná. Jakou tam máš mezeru ?



Dosner
Příspěvky: 3

Příspěvek#42 » ned 13. bře 2016, 13:33

Mezera je minimální, do milimetru na každé straně. Bojím se, že se to časem zhorší, mám na ni vystříleno kolem 200. Takže u reklamace nepochodím jo? Zbývá mi teda jen počkat a časem to nechat když tak někde slepit...

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#43 » ned 13. bře 2016, 13:43

Lepidlem si nepomůžeš. Na tenhle plast se nic nechystá.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2233

Příspěvek#44 » ned 13. bře 2016, 13:49

Přemýšlím o nákupu právě téhle ČZty a tak by mne zajímalo, co že to tu řešíte za problém. A proč to u výrobce považují za vlastnost a nejde to reklamovat ...

Fotka problému by nebyla ?



Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#45 » ned 13. bře 2016, 15:17

Taky bych to docela rád viděl na fotce, necvičené oko nepozná rozměr mezery. Měřil jsem u mě spárovkami, vpravo 0,1mm, vlevo 0,15mm, skoro to nelze označit za mezeru. Zvětšila se střílením, nebo byla taková i u nové ?
Jinak kdybych měl spíše psát k tématu uživatelská recenze, tak u mě zatím žádné zklamání.
Tak nějak sedí to co jako první psal Saigon, dodal bych
Zbraň je téměř bez vůlí, nebo jen s minimálními vůlemi, s pěkným opracováním, chválím botky zásobníku zvyšující kapacitu, odpor spouště té mojí 1,8 - 1,9kg, je to pěkná zbraň, dobře se drží, dobře se s ní střílí, dále potěší drobnosti - typu parádní prostor pro ukazovák mimo spoušť, za dobrého osvětlení je vidět náboj v komoře mezerou u vytahovače, zjistil jsem že decocer mě maximálně vyhovuje, ač jsem ho předtím na žádné zbrani neměl a myslel jsem si že je zbytečný.
K těm mínusům které nejsou nijak tragické:
překvapilo solidní odření vyhazovače jak píše Saigon, k té spoušti omega, nevím jestli chválit nebo ne, chod je sice s nízkým odporem což je při mířence velké plus, ale ten předlouhý chod a reset mi dává zabrat, už jsem kvůli tomu i přerušil opakovaně míření a pohledem ověřoval jestli jsem nepřehlídl závadu, protože pocitově už měla dávno vystřelit a nic, ale to je jen zvyk z chodu spouště jiné zbraně, už si na omegu zvykám, a u dynamické střelby to možná nebude žádný problém.
Setkal jsem se s nedovřením závěru ale pouze při ručním nabíjení prvního náboje do komory, nikdy při střelbě samotné. Už se to zlepšuje, takhle už zlobí jen subsonic, FMJ už ne, prostě žádné brždění závěru rukou, vždy jen maximální švih, u nové nosit zásadně v komoře, až se zaběhne - ostřílí bude po problému.
Ještě se mi vůbec nelíbila DA spoušť u nové zbraně, je těžká a chod kostrbatý, ale poměrně rychle se zajel a kostrbatost zmizela, zbyl jen těžší chod a to u služební zbraně nelze považovat za chybu, ale kdyby se časem objevila slabší bicí pružina (tak jako je pro 75-ku) tak bych ji asi zkusil.
Vypadá to že by to mohla být nadstandartně spolehlivá a dobrá zbraň od CZUB, čas ukáže, rozhodně není krokem zpět.
Na nošení to zrovna není žádný mrňous, je větší než G19, ale je to celkem solidní kompromis velikosti a kapacity takže to beru. A zjistil jsem že se mi vejde do ledvinky kterou k tomu účelu mám a tím jsem vyřešil nošení v létě, jinak bych to asi nedal.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů