CZ Shadow 2



xmanasm
Příspěvky: 27

Příspěvek#691 » stř 16. srp 2017, 18:36

No viděl jsem pár škodovek z dob předrevolučních co byli pro německo a pro nás hlavně co se povrchovky týkalo a byl to velký rozdíl dnes už asi u škodovky to je jedno, ale u jiných značek, zahraničních mi příjde, že pro východní blok se vyváží kazové kusy. A jinak v automobilce jsem dělal tak vím, ale to sem nepatří.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#692 » stř 16. srp 2017, 18:44

Tak pokud bere od vývozců tak ať ti ukáže od koho ji koupil. Každej má jen výběrový exportní kusy..... :lol:



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#693 » stř 16. srp 2017, 21:15

xmamasm, ale to je to dělalo ručně a co kus to originál dneska to lícuje robot člověk max zámky u dveří a i na to bude mít šablony

Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Příspěvky: 61

Příspěvek#694 » čtv 17. srp 2017, 17:46

Ahoj, mám spadeno na S2 jako svou první pistoli a vzhledem k tomu, že jsem levorukej střelec, by mě zajímalo jestli lze hmatník vypouštění zásobníku přestavit na pravou stranu. Z toho co jsem zatím četl asi ne, co?



Pajdalek
Příspěvky: 69

Příspěvek#695 » stř 23. srp 2017, 16:39

Ahoj, jsem čerstvý majitel druhého Stínu v černém laku.

Myslím si, že se vypouštění zásobníku dá bez problému přehodit na druhou stranu. Vytočíš šroub co drží pružiny - vytáhneš vypouštěč za zvětšený hmatník a strčíš to tam z druhé strany...
U S1 ten vypouštěč mám na pravé straně a paráda. U S2 je ten vypouštěč zvětšený a mám ho na levé straně tak jak je originál montovaný a je naprosto fantasticky dostupný - v tomto ohledu je S2 oproti S1 o 100% uživatelsky příjemnější. Nicméně si nedovedu představit tu bolest jak by mě bolel ukazováček a prostředníček pravé ruky od právě toho zvetšeného hmatníku, který by byl na druhé straně. (Jsem pravák - u leváka by to bylo pochopitelný). Je dost pravděpodobný, že by tam mohl pasovat i vypouštěč z SP-01 Shadow.

V balení jsem dostal 3ks niklovaných MEC-GAR zásobníků což mě tedy překvapilo - myslel jsem si, že se standartně dodávají černě lakované zásobníky AFC.

Štve mě absence zvětšeného hmatníku pojistky, ale o tom jsem věděl už dříve, že se již standartně nedodává v základu. Pokud by někdo byl ochotný a nevyhovovala mu nebo jí měl doma zbytečně (tu zvětšenou) tak jí rád odkoupím - případně vyměním za plochou (ale tu mají všichni)...

Měřil jsem reset posuvkou a z továrny mám přesně 2mm.

Chci se ještě zeptat uživatelů co zakoupili sportovní SA/DA kohout a přerušovač zkracující dráhu na 0,0 mm...

Je to pecka a o tolik lepší/příjemnější, že by jste si to koupili klidně znova nebo si myslíte, že je to zbytečnost?
Mám objednané pružiny a nevím jestli mám jít ještě do toho kohoutu s přerušovačem nebo ne?



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#696 » stř 23. srp 2017, 19:57

Pokud jsi zkušeny střelec který skutečně umí využívat reset spouště, tak je to bezva. Běžní střelci kteří tahaji za spoušt jako když mlátí do bubnu, to příliš neocení... :-)



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#697 » čtv 24. srp 2017, 15:58

Ad kohout a prerusovac,nevim jak na tom jsi a jestli ti to nejak pomuze,nicmene a co je dulezitejsi ze dost casto ti ten custom prerusovac nemusi sedet a je potreba rucne dopasovavat nektere dily,nebo aspon u me a vsech mych znamych to tak dopadlo.



Pajdalek
Příspěvky: 69

Příspěvek#698 » sob 26. srp 2017, 22:43

Děkuji za vaše reakce. Nákup přerušovače přesunu z kastlíku "potřebuju to a chci to" do kastlíku "nepotřebuju to, ale stejně to chci"... Našel by se někdo ochotný z okolí Vysočiny kdo to má a nechal by mě to osahat? Na oplátku nechám osahat svoji S1, S2 a HK P30. A klidně nechám i vystřelit na střelnici.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#699 » ned 10. zář 2017, 23:15

Neviete mi niekto povedat ci je siroka poistka z modelu Shadov 2 pouzitelna na SP-1 Shadow?



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#700 » pát 22. zář 2017, 09:32

Podla informacie z CZ-UB nieje mozne pouzit poistku z modelu CZ Shadow 2 na model CZ75 SP-01 Shadow, Shadow 2 ma sirsi ram.



Pajdalek
Příspěvky: 69

Příspěvek#701 » pát 22. zář 2017, 11:38

Použít pojistku z S2 na S1 samozřejmě možné je a je zcela funkční...
WP_20170922_11_32_53_Pro.jpg

... ale pokud ti nevadí, že bude na každou stranu odstávat tak ...
WP_20170922_11_33_35_Pro.jpg

... tak se s tím dá v pohodě i sřílet.

Použit originál pojistku z S1 na S2 není možné z důvodu nemožnosti nasazení závěru kvůli přesahujícímu pojistnému ozubu na čepu.

V případě, že se ubrousí přesahující část pojistného ozubu a posune se drážka pro axiální zajištění (na pružinku) - je možné pojistku z S1 použít na S2 s tím, že pojistný ozub jistí pouze na polovině šířky záchytu kohoutu - což na funkci nemá žádný zásadní vliv.

Ještě jeden dodatek pojistka z S1 na S2 vypadá fakt hnusně a dělalo by to asi jen hovado...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#702 » pát 22. zář 2017, 19:31

Tu je komunikacia z kontaktneho formulara:

Je mozne pouzit poistku Katalogové číslo: 0423-2500-02ND na pistoli CZ 75 SP-01 Shadow?

Dobrý den, tuto pojistku na CZ 75 SP-01 Shadow bohužel není možné použít. Děkuji
VĚRA LYSOŇKOVÁ
marketing
ČESKÁ ZBROJOVKA A.S.

Jedna sa o siroku poistku

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#703 » pát 22. zář 2017, 19:37

Tak ono je to vidět i na těch fotkách, že tam jsou mezery. Sice je použitelná ale na S 1 je určitě lepší pojistka Rami.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#704 » pát 22. zář 2017, 20:30

Na RAMI som nikdy siroku pistku ani nevidel. Jedna sa mi o siroku poistku. Teraz mam tu klasicku co sa na S1 dodava, ale ta na S2 je tvarovo ovela lepsia. Ale zasa menit pistol len koli poistke sa mi nechce. Ma nastrielane len nejakych 11-12k



Pajdalek
Příspěvky: 69

Příspěvek#705 » pát 22. zář 2017, 20:43

Nech si na tu původní pojistku (nebo raději novou) navařit kus 1,5mm nebo 2mm plechu a pak si to můžeš dobrousit do tvaru jaký budeš chtít...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů