CZ Shadow 2



tscholek
Příspěvky: 9

Příspěvek#826 » čtv 14. čer 2018, 23:07

Zdravím všechny nadšence do zbraní z uherskobrodské produkce a Shadow 2 především! Obracím se do publika s dotazem, který mi dost vrtá hlavou a ke kterému by někdo mohl mít třeba zajímavé odpovědi. U fotek z prezentace Shadow 2 České zbrojovky na IWA 2016 jsem zahlédl fotky zbraně s oranžovými střenkami (viz odkaz na blog německé firmy Frankonia níže). Fotky těchto střenek jsem pak zahlédl i na pár severoamerických fórech a několika obchodech, nicméně na českých stránkách není o této barevné variantě nikde ani zmínka (pokud tedy hledám správně). Ví někdo něco o "příběhu" těch oranžových střenek? Že si CZUB nechce nabourávat produktovou řadu a oranžovou barvu si nechává pro "Orange" produkty CZ 75 SP-01 Shadow a TS, to chápu, o to víc je ale překvapující, že vůbec někdy ty oranžové střenky pro S2 v jejich režii vznikly.. Předem díky za informace, pokud někdo nějaké máte!

https://cz.pinterest.com/pin/293930313173448176



kuce.st
Příspěvky: 8

Příspěvek#827 » pát 15. čer 2018, 08:19

Zlaté střenky mají za 2033,-Kč přímo na e-shopu CZUB:
https://www.czub.cz/cz/eu-eshop/pistole ... -1498.html



tscholek
Příspěvky: 9

Příspěvek#828 » pát 15. čer 2018, 10:42

Zlaté? Já tedy žil vždy v domnění, že oranžová barva není to samé, co zlatá :lol: Ale máte pravdu, na obrázku vypadají jako ty oranžové z IWA. Tím tedy asi pánové z CZUB vyřešili problém s produktovou řadou "Orange", u S2 je prostě označili jako zlaté, a je po problému :roll: Každopádně díky za opravdu zajímavé vysvětlení! :)



tscholek
Příspěvky: 9

Příspěvek#829 » pát 15. čer 2018, 12:57

Tak mé nadšení z vyřešené záhady opět vyprchalo, očividně existují i opravdu oranžové střenky vyloženě pro S2, viz přiložená fotka. Viděl jste někdy někdo takové S2 oranžové střenky na živo?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Slepejš
Příspěvky: 16

Příspěvek#830 » pát 15. čer 2018, 16:32

Prej extremely limited edition, takže je možné, že se ani zbrojovka neobtěžovala dát to na web. https://www.armorycraft.com/product-pag ... w-2-orange

Druhou možností je, že to je nějaká custom malozakázka barevných gripů a oranžová je ze vzorníku zdánlivě nejpodobnější/shodná se Shadow orange. A zbrojovka s tim nemá nic společného.

Zkus napsat email na ten armorycraft jestli ještě budou nebo odkud je měli...



tscholek
Příspěvky: 9

Příspěvek#831 » pon 18. čer 2018, 08:19

Už se stalo, obratem mi přišla zajímavá odpověď: "ČZ is lately restricting sale of any orange parts, as you know.
We are collecting email addresses so we can notified customers that are interested in these items in the future - if and once they become available again." To mou zvědavost zrovna nezmenšuje :lol: Našel jsem je nicméně ve Slovinském eshopu a už jsou na cestě, tak uvidíme, jak budou vypadat "naživo"!



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#832 » pon 18. čer 2018, 17:47

Ke svému příspěvku z 12. 5. 2018: dnes to je měsíc, co jsem tu nepěknou rýhu v ústí závěru reklamoval; ozvali se mi z fabriky, že nestíhají - dávají to v rámci reklamace na povrchovou úpravu. A že to hotové bude až během následujícího týdne, ovšem, pokud chci, můžu samozřejmě odstoupit od smlouvy, neboť nedodrželi zákonnou lhůtu k vyřízení reklamace. Tož tak. Škoda, že jsem se těch 10:1 nevsadil...:-)



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#833 » stř 20. čer 2018, 09:07

Na opravu povechovky? Ja som myslel ze to hodia na vymenu zaveru. Ved ty si nereklamoval odretu farbu, ale zafrezovanie z vnutra zaveru.



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#834 » sob 23. čer 2018, 07:15

Předpokládám, že slovo "povrchovka" zde bylo pánem, který mi volal použito v obecnějším významu - to, co je vidět na povrchu :-)
Závada je v protokolu jasně popsána.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#835 » sob 23. čer 2018, 17:18

Ja by som bud trval na vymene zaveru alebo odstupil od zmluvy a kupil novu zbran.
Mal si uz ten modifikovany ram ci povodny?



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#836 » sob 23. čer 2018, 17:21

Jakou modifikaci máš na mysli?



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#837 » sob 23. čer 2018, 17:26

Strana 52 v tomto vlakne.



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#838 » pon 25. čer 2018, 16:15

No, upřímně...teď nevím jistě, ale myslím, že původní... K té povrchovce: info z dneška - nový kroužek do ústí závěru se lisuje, následně jde celý závěr z montáže znovu na arcor, potom se zbraň znovu nastřeluje - přidají nový nástřelný list. Mělo to být tenhle týden, bude až příští - jako náplast mi nabídli přidat nový zásobník.



Slepejš
Příspěvky: 16

Příspěvek#839 » pon 25. čer 2018, 19:38

Když to tak čtu, jak dlouho jim to trvá, tak radši ani na reklamaci povrchovky nespěchám. Všiml jsem si už před pár měsíci malého oprejsknutí na rámu u záchytu závěru. Nepřijde mi to jako dvakrát moc namáhané místo, takže možná chybka už z výroby. Naštěstí záruka dlouhá a zatím se to nerozšiřuje ani nic nerezne. A ke všemu to ani neni vidět. Je to takový šrám na dusičce. Už se to někomu na takhle blbém místě stalo?Obrázek



BORN_TO_GRILL
Příspěvky: 43

Příspěvek#840 » pon 25. čer 2018, 20:41

Trochu to zavani spis tim, ze sis to nevedomky odrel sam zachytem pri skladani. Tohle asi neukecas...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host