CZ Shadow 2

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1010

Příspěvek#871 » sob 8. zář 2018, 10:03

Ano. Přesně jak píšeš, jestliže se vejde do krabice, pak s ní můžeš do STD.



jaramat
Příspěvky: 68

Příspěvek#872 » sob 8. zář 2018, 10:41

Díky za odpověď, myslel jsem si to, ale radeji jsem se zeptal.



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#873 » ned 9. zář 2018, 11:13

Spust nemusi byt SA only, ide len o ten rozmer do krabice. Stacia male patky.



jaramat
Příspěvky: 68

Příspěvek#874 » ned 9. zář 2018, 15:04

Jasný, tomu rozumím, ale když mám S2 předělanýho na SA only, tak s ním do PRD nemůžu (dle pravidel IPSC přeci musí být první výstřel v DA), takže jsem to pochopil tak, ze když si dám malé patky (čímž se sice připravím o 2 náboje), tak se vejdu do krabice a můžu s ním do STD.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#875 » ned 9. zář 2018, 17:36

Standardacky Shadow 2 sa robi v SA a s lievikom. Zasobniky maju patky ako TSko a kapacita neviem ci neni 19 alebo 20. Najlepsie sa poradit s Robinom Sebom na seboweapons.cz mu posli dotaz. A u neho si tie veci aj mozes objednat.



jaramat
Příspěvky: 68

Příspěvek#876 » ned 9. zář 2018, 18:19

Lze to jak bez trychtýře, tak i s trychtýřem (ale s trychtýřem musejí být kratší pažbičky) a v obou případech tam musí být dle mého názoru zásobník na 17 s plochou botkou, jinak by jsi se pro STD nevešel na výšku do 150 mm (viz seboweapons.cz, S2 přestavěný na SA only má kapacitu 17), samotná možnost přestavby na SAo je řešena i na straně 34 tohoto fóra.



jaramat
Příspěvky: 68

Příspěvek#877 » úte 11. zář 2018, 21:43

Tak mi dneska jeden moc šikovný člověk, se zlatýma rukama, přestavěl S2 na SA only (rovná SA spoušť, SA kohout, širší pojistka s hmatníkem, měkčí pružiny - vratná, bicí a zápalníková). Jsem naprosto nadšený, zatím suším a zítra ho půjdu provětrat na střelnici, musíme se po té změně pořádně seznámit :-).
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1695
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#878 » stř 12. zář 2018, 09:24

Ot promazáno, odměny rozdány. Pravidla LOSu sem nepatří ani tahanice o tom čím tam střílet.



jantar
Příspěvky: 123

Příspěvek#879 » sob 24. lis 2018, 18:09

Včera tj.23.11. jsem byl s kamarádem v Praze v Opletalce v krámu CZ Uherský Brod koupit Shadow 2.Jelikož není tak úplně zběhlý v posouzení kvality,tak jsem se nechal přemluvit a přes půl republiky jel.Prodavač v brýlích se nejprve ujistil,že opravdu Shadowa chce koupit a stranou nejdříve odložil ZP i NP.Pak přinesl z vitrýny pistoli,požádal jsem ho,jestli ji mohu rozebrat.Po rozebrání jsem se neskutečně divil.Hlaveň v ozubech vůle,že to bylo slyšet přes celý krám,holý závěr na těle v zadní části velká vůle nahoru a dolů.Tak jsem se hlasitě zasmál,složil a požádal jsem o aspoň tři kusy,abychom to mohli porovnat a snad i koupit.Tyto pistole již přinesl v kufříku.Zrovna ta další již konečně byla hlaveň v závěru bez vůle a závěr na těle také bez vůle.Tak jsme nakonec koupili.Píši to jenom proto,že každý kus je pravděpodobně originál a musí se vybírat a né vzít první kus.Na střelnici má kolega také kus s velkými vůlemi,ale je pravdou,že to střílí a skutečně přesně.Prodavač vstřícný a ochotný.



makovice
Příspěvky: 12

Příspěvek#880 » sob 24. lis 2018, 19:18

Jee super. Ve ctvrtek jdu delat odbornou a o nakupu Shadow 2 taky uvazuju a jako prazak bych sel do Opletalky. Asi bych vzal tu prvni co by mi dal, takze si me asi prave zachranil. Dik



jaramat
Příspěvky: 68

Příspěvek#881 » čtv 13. pro 2018, 18:23

Tak jsem si udělal předčasné Vánoce a pořídil novou hračku svítilnu se zeleným laserem Viridian X5L (3. gen) od Nocompromise.House a pouzdro Ongear kydex holsters s funkcí ECR (s magnetem v pouzdru spouštějícím svítilnu při tasení), naživo to vypadá fantasticky.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Alesh31
Příspěvky: 112

Příspěvek#882 » čtv 13. pro 2018, 20:08

Vypadá to moc hezky. Ale k čemu je dobrá svítilna s laserem na sportovní zbrani s SA spouští?



jaramat
Příspěvky: 68

Příspěvek#883 » pát 14. pro 2018, 08:26

K čemu je dobrá? Shadow 2 s SA spouští + svítilna s laserem = sportovní střelba za tmy :-)



Věčný začátečník
Příspěvky: 69

Příspěvek#884 » ned 10. úno 2019, 13:53

Jako zatvrzelej Glokař jsem si řekl, že si udělám radost taky něčím jiným, než plastovým. A tak jsem vyrazil do Opletalky. Přístup prodejce standardní, po předložení ZP a NP výběr ze tří kusů Stínů. Řešil jsem pouze sestavení a vůle. Nástřeláky vůbec. Jednu jsem vybral a šel. Doma na už čekaly pružiny od Zendla a LOK střenky od Šeba. Přikládám fotku druhého střílení. Vše na 15m, 20 ran, ve spodní devítce střelba z DA, ostatní z SA (nejsem mířenkář, protože mě to nebaví). Vlastní přebíjenky. Takže za mě dobrý, uvidíme, co životnost...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
SmrtihlavMAGOR
Příspěvky: 152

Příspěvek#885 » ned 24. úno 2019, 11:34

Není zde nějaký majitel Shadowa 2 z okresu Karviná, který byl byl ochotný zbraň ukázat, nechat vyzkoušet a poučit mě o pocitech a dojmech ze střelby a vlastnostech této zbraně? Uvažuji nad koupí. Střelnice i naboje zařízené.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti